Litujeme, nabídka je ukončená.

3 590 Kč

Běžná cena
4 190 Kč
Ušetříte
600 Kč

Lednové lyžování s polopenzí v hotelu Granit Smrekovica *** přímo na svahu

  HOTEL GRANIT SMREKOVICA ***, Slovensko - Ružomberok (mapa)
  Platnost kupónu je od 5.1.2018 do 2.2.2018 dle dostupnosti.

8,3

Velmi dobré hodnocení
(18 hodnocení)

S ubytováním v kompletně zrekonstruovaném hotelu Granit Smrekovica si vychutnáte nejen krásy přírody, ale i polopenzi včetně romantické 4-chodové večeře, výbornou kávu Granit a odpočinek ve wellness. Lyžaře potěší svah hned u hotelu s vlekem zdarma během celého pobytu. A ještě něco: Málokde máte možnost nádherného výhledu na Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Malou Fatru i Chočské pohoří najednou.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Velká Fatra, jedno nejkrásnějších pohoří
 • Speciální romantické 4-chodové menu
 • Lyžařský vlek v areálu během pobytu zdarma neomezeně
 • Vstup do Granit SPA na 2,5 hod.
 • Vlastní hotelové kino

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby na 2 noci v 2-, 3-, nebo 4-lůžkových zrekonstruovaných pokojích
 • 2x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z jídel) pro 2 osoby
 • Speciální romantické menu: 4-chodová večeře s aperitivem
 • Lyžařský vlek v areálu pro 2 osoby během pobytu neomezeně a zdarma
 • Vstup do GRANIT SPA wellness na 2,5 h. pro 2 osoby
 • 1x GRANIT Café v restauraci po příchodu pro 2 osoby
 • GRANIT CINEMA - volný vstup do nejvýše položeného kina na Slovensku
  • Zobrazit více
  • Kulečník, stolní tenis, stolní fotbal
  • Posilovna
  • Bezplatné parkování
  • Wi-Fi internet v celém hotelu
  • Běžkařské a skialpové trasy po okolí

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 5.1.2018 do 2.2.2018.
 • V ceně pobytu není zahrnuta místní daň 0,70 € osoba / noc
 • Je nutné předem si telefonicky prověřit sjízdnost přístupové cesty (doporučujeme volat, když budete u obce Podsuchá nebo kolibě Bodega, cca 8km od hotelu)
 • V případě neprůjezdnosti přístupové cesty autem hotel zajistí přepravu hostů za poplatek 16 EUR (cena za transport tam i zpět)
 • V případě potřeby vyproštění zapadlého auta personálem hotelu si hotel může účtovat poplatek ve výši 50 €

Jak využít kupón

 1. Rezervujte online přímo na SlevaDne.cz!
 2. Dostali jste kupón jako dárek? Rezervujte na tel. č .: +421 44 43 23 516 nebo na e-mailu: recepcia.sm@granithotels.sk
 3. Do poznámky e-mailu je třeba uvést "Slevadne" a číslo kupónu. Heslo kupónu je třeba poskytnout až u příjezdu

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kupónu

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,3

Velmi dobré hodnocení

18 hodnocení

13 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)8x
Velmi dobré (7-8)5x
Dobré (5-6)5x
Podprůměrné (3-4)0x
Špatné (1-2)0x

Hodnocení kategorií

Spokojenost s personálem9,2
Čistota zařízení10
Kvalita jídla9,2
Kvalita wellness8,4
Kvalita ubytování8,6
Prostředí zařízení10
Rezervace a uplatnění kupónu8,6
Společenské vyžití8,6

Zákazníkům se nejvíc líbilo

Prostředí zařízení:

Parkování

Čistota zařízení:

Okolí

Kvalita jídla:

Prostředí restaurace

Mladá bezdětná dvojice:

Společenské vyžití

9,7

Vynikající hodnocení

Jozef, 14. ledna 2018

Hodnocení nabídky:
Lyžovačka pre 2 osoby na 2 noci

Prístupová cesta v zime je trochu náročná, ale krásna. Prostredie je nádherné, ubytovanie, služby, personál, strava - všetko výborné. Škoda len, že z welnesu sa v zime nedá vybehnúť rovno do snehu a tiež, že sa nedá naplánovať aj počasie..., inak je to super.

Toto hodnocení je z portálu Boomer

8,4

Velmi dobré hodnocení

Lenka, 10. ledna 2018

Hodnocení nabídky:
Lyžovačka pre 2 osoby na 2 noci

Krásne prostredie,škoda,že nevyšlo počasie,mali sme šťastie na ubytovanie, profesionálny personál,pekné welnes,len menej súkromia v sprchach. Chceme sa sem vrátiť keď bude krajšie počasie.

Toto hodnocení je z portálu Boomer

Kontakt

  HOTEL GRANIT SMREKOVICA ***

Smrekovica
03403 Ružomberok
+421 (0) 44 4323 516

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

recepcia.sm@granithotels.sk
http://granitsmrekovica.sk/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Aquapark Gothal

Aquapark Gothal (5 km)

Resort Gothal leží v krásném horském prostředí u obce Liptovská Osada. V komplexu se nachází celoročně otevřený vodní svět s krytým nerezovým 25metrovým plaveckým bazénem,... Víc relaxačním a dětským bazénem, saunovým světem, fitness centrem s lezeckou stěnou a golfovým simulátorem.

Skanzen Vlkolínec

Skanzen Vlkolínec (7 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcí, která nebyla narušena moderní výstavbou. Pro svůj tradiční charakter a výjimečnost je zapsána i v mezinárodním seznamu UNES... VícCO. Uprostřed osady stojí dva nejčastěji fotografované objekty Vlkolínce - srubová dvoupodlažní zvonice z roku 1770 stojící na kamenném podstavci a srubová studna z roku 1860. K chráněným objektům osady patří 45 dřevěnic s hospodářskými dvory z 18. století.

Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch) (10 km)

Vrch Zvolen se tyčí nad turistickým střediskem Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a kromě pěších tras z Donoval se sem dostanete i lanovkou. Lze z něj pozorovat hlavní hřeben... Víc Velké Fatry, část Nízkých Tater a za velmi dobré viditelnosti i Vysoké Tatry.

Ski Malinô Brdo

Ski Malinô Brdo (11 km)

Toto středisko ležící na dolním Liptově se nachází v nadmořské výšce 545 až 1209 m. n. m. Nejdelší sjezdovka zde měří 3,9 km a lyžaři či snowboardisté mohou využít až 8místní... Víc lanovku, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. K dispozici je až 12 sjezdovek.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (11 km)

Čutkovská dolina je oblíbenou destinací na vycházky zejména domácích ale stále oblíbenější je i mezi turisty. Najdete zde krásné horské prostředí, rybník a naučnou stezku, který... Víc vás provede například soutěskou nebo vedle 24 metrů vysokého vodopádu.

Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly (11 km)

Maximální rychlost, kterou můžete dosáhnout v nejrychlejších částech trati je 45 km/h. Čeká vás téměř 900 metrů adrenalinu - 7 skoků a 11 ostrých zatáček. Tobogánová dráha je plně... Víc funkční celoročně.

Vesnička Habakuky

Vesnička Habakuky (12 km)

Jedinečná pohádková vesnička. Na Donovalech najdete pohádkový svět, kde můžete potkat například Nebojsa, Větrníka, ale i mnoho dalších pohádkových hrdinů. Areál Habakuky nabízí... Víc široké možnosti pro celoroční rekreační aktivity pro malé i velké.

Ski Donovaly

Ski Donovaly (12 km)

Jedno z najznámějších středisek na Slovensku najdete na rozhraní národních parků Nízké Tatry a Velká Fatra. Skutečným unikátem PARK SNOW Donovaly je dětský areál, který je druhý... Víc největší v Evropě (12500 m²). Sjezdovky zde mají délku 11 km (z toho je 7,4 km technicky zasněžovaných). Středisko je pro lyžaře rozděleno na dva areály - Záhradiště (pro začátečníky) a Nová hoľa (vhodná pro pokročilé). K dispozici jsou 2 lanovky a 14 vleků. Pokud vás láká večerní lyžování, v provozu je nepřetržitě od 8:30 do 21:00 4sedačková lanovka Záhradiště a vlek P2. Osvětlené tratě přitom měří 1,8 km. Pro běžkaře je také k dispozici 18,4 km tratí.

Psí spřežení na Donovalech

Psí spřežení na Donovalech (12 km)

Závody psích spřežení mají na Slovensku poměrně dlouhou historii. V zimním období se pořádají pravidelně v různých místech Slovenska, nejznámější akcí jsou ale závody na... Víc Donovalech. Pravidelné mistrovství světa a Evropy se zde konají od roku 1996. Další takové akce si můžete vychutnat například v Oravské Lesné nebo v Zuberci.

Hrad Likava

Hrad Likava (15 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Ski Jasenská dolina

Ski Jasenská dolina (17 km)

Jasenská dolina, která leží v regionu Turiec, patří mezi nejznámější velkofatranské doliny. Středisko je rozděleno na 2 lokality - Kašová (lehké až středně náročné terény) a Lhůta... Víc (středně těžké sjezdovky). V sezóně sem jezdí skibus na trase Vrútky - Jasenská dolina. Denně od 16.30 do 20.00 hod. si v lokalitě Kašová můžete užít večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách v délce 1,3 km. Ve středu až sobotu je v rámci večerního lyžování v provozu i sedačková lanovka. Milovníci běžeckého lyžování si ve středisku užijí 7 km tratí.

Sklabinský hrad

Sklabinský hrad (17 km)

První zmínka o hradu je už v roce 1242. Později sloužil jako sídlo Turčianské župy. V roce 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé předhradí a v areálu postavili nový zámeček... Víc určený na reprezentační účely pro župana. Sídlem župy zůstal až do poloviny 18. století.