339 Kč

Běžná cena
550 Kč

Relax pod hřebenem Roháčských štítů na chatě Ťatliakova na křižovatce turistických tras

  Ťatliakova chata, Slovensko - Zuberec - Roháčska dolina (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.6.2018 do 30.9.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Koupit

Končí za 1 den nebo do vyprodání.

123 x koupeno

Vítejte na chatě Ťatliakova. Vychází slunce, jehož paprsky se lámou o vrcholky hor. S prvním ranním vánkem vstáváte na perfektní túru. Na posílení si dáváte snídani. Ještě hlt ranní kávy a můžete vyrazit. O turistické trasy zde není nouze a na výběr máte různé náročnosti. U Ťatliakova jezírka zase můžete využít posezení pod dřevěným přístřeškem s krásným výhledem na Ostrý Roháč a Plačlivé.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V nadmořské výšce 1374 m n.m.
 • Ubytování uprostřed krásné přírody
 • Turistické cesty v okolí
 • Romantické soukromí - chata přístupná pouze pěšky
 • Snídaně v ceně pobytu

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 1 osobu
 • Snídaně pro 1 osobu
 • Welcome drink pro 1 osobu (při nástupu na pobyt)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.6.2018 do 30.9.2018.
 • Kupóny je možné sčítat a pobyt si tak prodloužit

Kalendář obsazenosti

Kalendář byl aktualizován dne 10.4. o 11:48
Před zakoupením kupónu vám doporučujeme udělat předběžnou rezervaci

  volné      téměř obsazené      obsazeno

Vyberte si z následujících možností

 • 1 noc
 • 1 osoba
 • snídaně

339 Kč
550 Kč

0,00 Kč

Jak využít kupón

 1. Nutnost rezervace na tel. č. +421 905 973 201 nebo mailem tatliacka@tatliacka.sk
 2. Při rezervaci je nutné nahlásit jen číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je třeba poskytnout až při jeho využití

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 34 037 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Ťatliakova chata

Zuberec – Roháčska dolina


http://tatliacka.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Roháčská plesa

Roháčská plesa (900 m)

Roháčská plesa jsou asi nejvíce navštěvovanou lokalitou v Západních Tatrách. Hlavní čtyři plesa se nacházejí v "terasách" nad sebou, na sestupu přes Spálenou dolinu se nachází... Víc další, Opálové plíšky a níže najdete Roháčský vodopád.

Ostrý Roháč

Ostrý Roháč (2 km)

Ostrý Roháč je vrchol, na který se dostanete po silnici ze Smutného na Jamnické sedlo. Skalními úseky a řetězy se řadí mezi ty těžší turistické úseky, které najdete v Západních... Víc Tatrách. Naskytnou se vám tu ale krásné výhledy, například na Roháčská plesa.

Juráňova dolina

Juráňova dolina (5 km)

Tuto krásnou dolinu najdete v severní části Západních Tater u hranic s Polskem. Potok zde vytvořil soutěsky a skalní útvary, které jsou zde největšími lákadly. Vedle potoka se... Víc nachází několik naučných tabulí, které se věnují místní přírodě a dějinám. Trasa je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Bystrá

Bystrá (7 km)

Bystrá je se svou výškou 2248 m.n.m. nejvyšším vrcholem Západních Tater. Vrch má hornato-skalnatý charakter, výstup na něj je tedy vhodný téměř pro každého. Dostanete se sem... Víc například po modré trase z Podbanské.

Medvědí štola

Medvědí štola (8 km)

Medvědí štola je jediným veřejně přístupným důlním dílem na Liptově. Zároveň je nejdelší štolou v Západních Tatrách. Návštěvníci této štoly se seznámí s tajuplnými podzemními... Víc prostorami vyhloubenými v průběhu dlouhých desetiletí. První úsek expozice je uměle osvětlen, v dalším návštěvníci používají čelové lampy a v posledním jsou jediným zdrojem světla klasické olejové kahance.

Brestovská jeskyně

Brestovská jeskyně (8 km)

Tato jeskyně byla lidem známá odpradávna, veřejnosti ji ale zpřístupnili teprve nedávno. Nachází se naproti skanzenu v Zuberci a je to jediná veřejnosti přístupná jeskyně na... Víc Oravě. Procházka po zpřístupněné části jeskyně trvá kolem 50 minut a návštěvníci během ní zdolají 434 metrů a 240 schodů.

Muzeum oravské dědiny

Muzeum oravské dědiny (8 km)

Skanzen se nachází v krásném prostředí Západních Tater. Najdete zde více než 50 staveb lidové architektury, které připomínají jednotlivé části Oravy, ale i technické památky,... Víc například mlýn na vodní pohon. Nad "vesničkou" se tyčí dřevěný gotický kostel sv. Alžběty Uherské ze začátku 15. století.

Muzeum Pribylina

Muzeum Pribylina (12 km)

Muzeum liptovské vesnice je muzeem v přírodě, které je obrazem středověkého sídla s výsadami a právy městeček. Všechny stavby spolu vytvářejí jedinečnou skladbu historického a... Víc kulturního prostředí dávného Liptova. V horní části areálu muzea se nachází statická expozice historické Považské lesní železnice.

Vodní mlýny Oblazy

Vodní mlýny Oblazy (15 km)

Jedná se o jednu z posledních zachovaných památek svého druhu, které navíc najdete v překrásném přírodním prostředí Chočských vrchů. Vodní mlýny v Kvačianském údolí vznikly v... Víc první polovině 19. století a jsou součástí naučného chodníku Prosiecké a Kvačianské doliny. Patří mezi horské typy mlýnů.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (18 km)

Navštivte ZOO, kde si můžete zvířátka pohladit, nakrmit a vytvořit si s nimi opravdový vztah, navázat živý kontakt. Můžete si zde například pohladit lvíče přímo ve výběhu.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia (18 km)

Aquapark Tatralandia je největším aquaparkem na Slovensku. Najdete zde až 14 bazénů, 26 tobogánů a 19 saun a jiných procedur. Tatralandia je otevřená během celého roku a kromě... Víc odpočinku a zábavy nabízí i možnosti ubytování.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (19 km)

Kart Centrum Liptov má nejdelší délku tratě na středním Slovensku. Nabízí adrenalinové jízdy na motokárách v uzavřené hale, které jsou vhodné pro ženy i muže všech věkových... Víc kategorii.