39% sleva na Running Sushi - All You Can Eat v nové restauraci Wok 'n' Roll v Praze Čestlicích

  Wok'n'roll, Praha - Čestlice (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 28.2.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nákupem získáte
minimálně 39 bodů

Koupit!

Končí za 1 den nebo do vyprodání.

1593 x koupeno

Uložit na později Sledovat provozovnu

Tohle sushi je tanec! Roztančete své chuťové pohárky v rytmu Wok'n'rollu a vychutnejte si ty nejoblíbenější kousky čerstvého sushi tak, jak se vedle vás budou točit na nekonečném pásu. Přímo v obchodním centru NC Albert Hypermarket najdete restauraci, kde si můžete během Running Sushi dopřát japonské pochoutky bez omezení. Skvělé ve spojení s nákupy v zábavní a nákupní zóně Čestlice.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Originální restaurace Wok 'n' Roll
 • Široký výběr sushi
 • Každý den od 10:00 do 21:00
 • Neomezená konzumace po dobu 2 hodin
 • Přímo v obchodním centru s 40 obchody

V ceně je zahrnuto

 • 39% sleva na Running Sushi v restauraci Wok 'n' Roll v NC Albert Hypermarket po dobu 120 minut
 • Cenu po slevě 219 Kč (358 Kč) platíte přímo v restauraci Wok 'n' Roll

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 28.2.2019.
 • Cenu po slevě platíte přímo v restauraci Wok 'n' Roll

Vyberte si z následujících možností

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Závaznou rezervaci učiňte na tel.: +420 721 566 666
 3. Při rezervaci je potřeba nahlásit všechny potřebné informace včetně čísla a hesla kuponu
 4. Nabídku lze využít každý den od 10:00 do 21:00

Doplňující informace

 • JEDEN kupón poskytuje slevu pro JEDNU osobu na 120minutovou neomezenou konzumaci Running Sushi se slevou 39% v restauraci Wok 'n' Roll
 • Pro více osob je potřeba zakoupit více kupónů
 • Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami a slevovými akcemi

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 40 054 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Wok'n'roll

Obchodní 111
25247 Čestlice
+420 721 566 666

Otevírací doba:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

info@woknroll.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha (500 m)

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá... Víc na ploše 9150 metrů čtverečních.

Průhonický zámek a park

Průhonický zámek a park (1 km)

Zámek je Národní kulturní památkou. Je přestavěný z původní tvrze a svůj současný vzhled získal koncem 19. století. Překrásný park láká k procházkm svou rozlohou 250 ha a je... Víc chráněný zápisem do seznamu světového dědictví UNESCO.

Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad (13 km)

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (14 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Tančící dům

Tančící dům (14 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (14 km)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Prašná brána

Prašná brána (14 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Obecní dům

Obecní dům (14 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (14 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (14 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (14 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (14 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.