Ubytování až pro 4 osoby v chatkách u Klášterského Mlýna přímo u Národního parku Šumava

Klášterský Mlýn - Chatky, Šumava - Rejštejn

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

450 Kč

Běžná cena
780 Kč
Ušetříte
330 Kč

Ubytování až pro 4 osoby v chatkách u Klášterského Mlýna přímo u Národního parku Šumava

  Klášterský Mlýn - Chatky, Šumava - Rejštejn (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.6.2018 do 30.9.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Víte, že největší luxus jsou společné zážitky a nejkrásnější výhledy jsou do krásné přírody? Pak je Klášterský Mlýn ideálním místem, odkud vyrazit nejen objevovat klenoty Šumavy, ale kde si i báječně odpočinout. Pohodlné chatky nabízí veškeré zázemí i s kuchyňkou, prádelnou a sportem. Výlet k Černému jezeru třeba na koloběžkách, k Čertovu raději pěšky a dál třeba k nejvyššímu šumavskému vodopádu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Na hranici NP Šumava s CHKO Český les
 • Venkovní dětské hřiště
 • Kuchyňka a prádelna
 • K dispozici tenisový nebo víceúčelový kurt
 • Parkování a WiFi zdarma

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování až pro 4 osoby v účelově zařízené čtyřlůžkové turistické chatce se dvěma palandami, skříní, světlem a nočním stolkem (některé chatky mají také uzamykatelný prostor pro kola a vlastní posezení)
 • 2 hodiny na tenisovém nebo víceúčelovém kurtu s umělým povrchem
 • nové moderně vybudované centrální sociální zařízení, které se uklízí 2 krát denně (umývárna, sprchy, WC) - teplá voda po celý den 
 • kemp disponuje vybavenou kuchyňkou pro vlastní vaření, soukromými lednicemi, stánkem s občerstvením a točeným pivem 
 • vybavená prádelna (možnost půjčení žehličky) 
 • bar a útulná restaurace s terasou 
 • pro děti k dispozici venkovní dětské hřiště (skluzavky, houpačky) 
  • Zobrazit více
  • možnost zapůjčení dětské postýlky, místnost na přebalování miminek 
  • stůl na stolní tenis, ohniště 
  • ložní prádlo v ceně pobytu 
  • wifi zdarma 
  • parkoviště zdarma 
  • vybavenost areálu a krásná šumavská příroda jsou skvělou kombinací pro příjemně strávenou dovolenou!

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.6.2018 do 30.9.2018.

Jak využít nabídku

 1. Využití kuponu je snadné!
 2. Po zakoupení kuponu proveďte rezervaci na tel. +420 727 808 960 nebo +420 601 589 866 (volejte od 10:00 hod. - 17:00 hod.) nebo na e-mailu: klasterskymlyn@ptnet.cz
 3. Při rezervaci hlaste číslo kuponu.
 4. Heslo uvádějte při nástupu na pobyt.

Doplňující informace

 • Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • Check in 14:00, check out 10.00.
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 45 389 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Klášterský Mlýn - Chatky

Klášterský Mlýn 9
34192 Rejštejn
601 589 866, 721 082 559

klasterskymlyn@ptnet.cz
http://www.klasterskymlyn.com

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Hrad Kašperk

Hrad Kašperk (5 km)

Kašperk je dnes zřícenina gotického hradu, vybudovaného v letech 1356–1361 z příkazu Karla IV. Podle něho se také hradu říkalo Karlsberg. Z východní věže je překrásný výhled na... Víc okolní krajinu. Zajímavostí je, že se zde točil známý český film Anděl Páně.

Muzeum Šumavy Sušice

Muzeum Šumavy Sušice (10 km)

Výstavní kousky jsou uloženy v prostorách renesančního měšťanského domu z druhé poloviny 15. století. Dříve zde bývalo děkanství, ale dnes jsou prostory využity k vystavová... Vícní. Muzeum funguje od roku 1880, kdy ho založil učitel Holík.

Rozhledna Javorník

Rozhledna Javorník (10 km)

Po dlouhých přípravách byla rozhledna vybudována v roce 1938. Stala se tak nejvýše položenou rozhlednou. Veřejnost ji ale směla navštěvovat až od konce druhé světové vál... Vícky. Nástavba se objevila až v roce 2003, kdy již nebylo vidět přes přerostlé okolní stromy. V roce 2011 vyhrála 3. místo v anketě o nejhezčí rozhlednu.

Archeopark Prášily

Archeopark Prášily (10 km)

Prozkoumejte historii a život našich předků v archeoparku Prášily. Naleznete zde rekonstrukce nalezených staveb. Keltové žili na našem území od 6. do 1. století před naším... Víc letopočtem. Uvidíte jejich nářadí, zbraně a ostatní předměty, které patřily k jejich životu.

Horská botanická zahrada

Horská botanická zahrada (10 km)

Je to dosud nejvýše položená botanická zahrada v České republice. Naleznete zde pouze venkovní rostliny na ploše 1,5 hektaru. Zahrada se nachází ve výšce 875 metrů nad mořem a... Víc její vznik se datuje k roku 2005. Chlubit se může 5000 druhy rostlin z Čech, ale i z celé Evropy.

Rozhledna Svatobor

Rozhledna Svatobor (11 km)

Rozhledna leží asi hodinu pěšky od města Sušice a je vysoká 31,6 metrů. Pro krásy výhledu si budete muset vyšlápnout 182 dřevěných schodů. Rozhledna byla postavena v roce 1894 a v... Víc roce 1896 ji zastřešili. Od roku 2008 je na rozhledně vybudována meteorologická stanice.

Rozhledna Poledník

Rozhledna Poledník (12 km)

Rozhledna dříve sloužila k vojenským účelům. Často se toto místo kvůli utajení ani neoznačovalo na mapách. V roce 1997 věž prošla rozsáhlou rekonstrukcí a od roku 1998 se tak... Víc turisté mohou kochat zdejším okolím. Věž měří 37 metrů a vyšlápnete si 227 schodů. Otevřena je od června do října.

Hrad Velhartice

Hrad Velhartice (16 km)

Hrad se nachází mezi městy Klatovy a Sušice. V 15. století zde byly tajně uloženy korunovační klenoty a to rozhodně svědčí o významnosti velhartického hradu. V roce 1938 si Jan... Víc Werich nechal postavit chatu hned pod hradem, kolem které dnes vede naučná stezka.

Státní hrad Rabí

Státní hrad Rabí (17 km)

Hrad byl vystavěn jako strážní tvrz kolem roku 1350. Ve 14. a 15. století se hrad postupně rozšiřoval do dnešních velikostí. Začal upadat v první polovině 18. století, kdy při... Víc požáru přišel o střechu a všechny dřevěné části. Od roku 1978 patří na seznam národních kulturních památek.

Rozhledna Pancíř

Rozhledna Pancíř (19 km)

Nenechte si ujít jedinečný výhled na západní část Šumavy s nejvyšší horou Velký Javor. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce spatřit i vrcholky Alp.

Alpská vyhlídka

Alpská vyhlídka (20 km)

Najdete zde dřevěnou lavičku, na které se můžete pohodlně usadit a obdivovat romantický výhled a krásu zdejšího okolí. A jak už sám název na sebe prozrazuje, za příznivého počasí... Víc a jasné oblohy je zde nádherný výhled na vzdálené Alpy.

Železná Ruda

Železná Ruda (20 km)

Město Železná Ruda vzniklo v polovině 16. století, když zde byl založen hamr na zpracování železa. Ve středověku zde začali vznikat a prosperovat sklárny. Město je velmi... Víc turisticky zajímavé.