Litujeme, nabídka je ukončená.

od 1 790 Kč

Běžná cena
2 960 - 3 530 Kč
Ušetříte
až 1340 Kč

Rodinná pohoda v Penzionu Na Letné jen kousek od Českého Krumlova se snídaní a lahví vína na uvítanou

  Hostinec Na Letné, Jižní Čechy - Zlatá Koruna (mapa)
  Platnost kupónu je od 13.2.2018 do 31.5.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Český Krumlov je oblíbeným cílem výletníků i záletníků a není divu - jedno z nejkrásnějších českých město okouzlilo i komisaře UNESCO. Vychutnejte si krásy Jižních Čech z rodinného penzionu Na Letné v malebné obci Zlatá Koruna jen 3 km od Krumlova. Vkusně zařízené pokoje a kuchyně z místních surovin dělají z penzionu místo kam se hosté rádi vrací již od roku 1904 a vás navíc uvítá láhev vína.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jen 3 km od Českého Krumlova
 • Poctivá kuchyně z místních surovin
 • Láhev vína na uvítanou
 • Zahrádka a WiFi zdarma
 • Rodinný podnik s tradicí od roku 1904

V ceně je zahrnuto

 • 2 noci pro 2 osoby v Penzionu Na Letné
 • Snídaně formou servírovaného menu ( na výběr z 5 menu)
 • 1x 0.7 láhev vína

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 13.2.2018 do 31.5.2018.

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné! Termín si zamluvte co nejdřív. 
 2. Před nákupem kuponu si ověřt termín písemně na info@hostinecnaletne.cz, odpovězeno Vám bude obratem.
 3. Rezervaci proveďte co nejdříve po koupi voucheru pouze písemně na emailu: info@hostinecnaletne.cz.
 4. Při rezervaci uvádějte číslo i heslo kuponu.
 5. Tištěný kupon je nutné odevzdat při příjezdu na hotel.

Příplatky

 • Děti do 3 let zdarma (postýlka k půjčení, domluvit předem). Přistýlka není možná. Pokud se chcete ubytovat s dětmi, musíte koupit druhý kupon ( druhý pokoj).
 • Parkování: Zdarma.
 • Zvířata: Ubytování se zvířaty  zdarma. Nutné nahlásit před pobytem.

Doplňující informace

 • Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit
 • Check in od 14.00 hod, check out do 10.00 hod
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 40 800 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Lanovka Kleť

Lanovka Kleť (5 km)

Lanovka vyváží turisty již od roku 1961. Lanová dráha vám ušetří 1792 metrů a její převýšení činí 383 metrů. Zajímavostí lanové dráhy je, že za dobu své existence již vyvezla... Víc nahoru více než 3 000 000 turistů.

Hrad a zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov (5 km)

Svou rozlohou přes 6 ha je to druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní... Víc památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.

Český Krumlov

Český Krumlov (5 km)

Od roku 1992 je historické centrum města Český Krumlov zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město se nachází na samotném jihu Čech a je navštěvováno spoustou... Víc turistů. Kolem centra se meandrech táhne řeka Vltava a odděluje tak historickou část města.

Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť (5 km)

Kleť je nejvyšší horou Blanského lesa. Je totiž položena v nadmořské výšce 1084 metrů. Rozhledna byla dříve využívána jako místo k mapování okolí. Neuvidíte jen zdejší místa, ale... Víc můžete obdivovat i krásu Alp. Rozhlednu nechal vystavět v roce 1822 kníže Jan Nepomuk ze Schwarzenbergu.

Holašovice

Holašovice (14 km)

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

Zřícenina hradu Pořešín

Zřícenina hradu Pořešín (14 km)

Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka České republiky. Hrad založili na přelomu 13. a 14. století. První písemná zmínka pochází z roku 1312. V roce 1423 se pokusil Jan... Víc Žižka dobýt hrad zradou, ale neuspěl.

Hrad Rožmberk

Hrad Rožmberk (22 km)

Jedná se o nejstarší sídlo Rožmberků. V současné době je ve vlastnictví státu a je spravován Národním památkovým ústavem. Hrad i jeho zakladatel jsou poprvé písemně uváděni v roce... Víc 1250. Hrad je čtvrtým nejnavštěvovanějším objektem. V roce 2013 jej navštívilo přes 53 tisíc lidí.

Zámek Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká nad Vltavou (23 km)

Leží cca 15 kilometrů od Českých Budějovic. Je to jeden z nejnavštěvovanějších turistických míst v České republice. Jde o zámek založený v druhé polovině 13. století v... Víc renesančním, gotickém a romantickém slohu. Na zámku sídlí i Alšova jihočeská galerie.

Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno (24 km)

Jde o první stezku tohoto druhu v České republice. První procházky se uskutečnily 10. července 2012. Užijete si nádherný výhled na krásy okolní krajiny. Každé úterní večery se... Víc konají koncerty přímo na stezce. To si nesmíte nechat ujít.

Poštovní muzeum Vyšší Brod

Poštovní muzeum Vyšší Brod (26 km)

Nechte před sebou opět ožít poštovní služebny a úřadovny, rozjedou se vozy s dopisy a balíky. Naleznete zde průběh vývoje pošty od roku 1526 až po současnost. Do poštovního muzea... Víc se můžete přijít podívat denně až na pondělí.

Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle (27 km)

Kratochvíle je renesanční zámek. Na místě dnešního zámku původně stával hospodářský dvůr nazývaný Leptáč. Krčín zde postavil nový dvůr, kolem něhož zřídil rozsáhlou loveckou... Víc oboru. Do současné podoby po vzoru italských vil nechal zámek vystavět Vilém z Rožmberka v letech 1583-1589.

Zřícení Vítkův Hrádek

Zřícení Vítkův Hrádek (29 km)

Vítkův kámen je zřícenina gotického hradu. Je to nejvýše položený hrad v Česku. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. První spolehlivá zmínka o hradu se objevuje v... Víc roce 1347.