Litujeme, nabídka je ukončená.

od 560 Kč

Běžná cena
1 050 - 1 100 Kč
Ušetříte
až 510 Kč

Bezstarostný rodinný pobyt v krásné roubence na Liptově blízko svahů a aquaparků

  Chalúpkovo Natália, Slovensko - Ružomberok - Liptov (mapa)
  Platnost kupónu je od 14.3.2018 do 31.5.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Jako v té nejmalebnější pohádce si budete připadat v roubence Natália v Chalúpkově. Celá rodina si tu užije krásy liptovské přírody, božské ticho a soukromí. K tomu bezplatný kulečník či stolní fotbal. Zabezpečené máte i parkování a vše, co potřebujete k bezproblémovému pobytu s dětmi. Kousek od Chalúpkova si užijete turistiku, lyžování nebo koupání ve známých aquaparcích.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Styl tradičních liptovských roubenek
 • Celá chata s pozemkem pro maximální soukromí
 • Sleva na konzumaci jídla
 • Family friendly (kulečník, stolní fotbal, dětský koutek)
 • Parkování hned u chalupy

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 1 osobu (na obsazení roubenky jsou potřeba min. 4 osoby)
 • 20% sleva na konzumaci jídla v restauraci Zemianska kúria při účtu nad 50 €
 • Stolní fotbal a kulečník zdarma
 • Wi-Fi
 • Parkování u roubenky

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 14.3.2018 do 31.5.2018.
 • Na obsazení roubenky jsou potřeba min. 4 osoby (nutno zakoupit min. 4 kupóny), max. možný počet osob je 7
 • V ceně není zahrnut jednorázový závěrečný servisní poplatek 20 € / pobyt
 • V ceně není zahrnut ubytovací / rekreační poplatek 0,50 € / osoba / noc
 • Kupón nelze využít 29. 3. - 3. 4. 2018
 • Je třeba prokázat se platným kupónem

Jak využít kupón

 1. Po zakoupení kuponu je nutná rezervace předem na +421 902 365 555
 2. Při rezervaci uveďte číslo vašeho kupónu, jméno a vybraný termín. Heslo kupónu je třeba poskytnout až při jeho využití
 3. Je třeba prokázat se platným kupónem

Příplatky

 • Snídaně dohodou za příplatek 7 €/osoba/noc

Doplňující informace

 • Úhrada kauce pro případ poškození inventáře, znehodnocení objektu, odcizení části inventáře, předčasného odchodu, ztráty klíčů: 150 €
 • Odvolání závazné rezervace 7 a méně dní před jejím zahájením je bez možnosti vrácení záloh
 • Zákaz kouření v celém objektu
 • Check-in od 15:00. do 18.00 hod. - pozdější příjezd je možný pouze po dohodě s ubytovatelem (nutno hlásit předem). V opačném případě bude pozdní příchod zpoplatněn poplatkem 20 €

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 40 054 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Chalúpkovo Natália

Zemianska kúria 506, ul. Drevenice, Liptovská Štiavnica
03401 Liptovská Štiavnica
+421 902 365 555

info@chalupkovo.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Skanzen Vlkolínec

Skanzen Vlkolínec (6 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcí, která nebyla narušena moderní výstavbou. Pro svůj tradiční charakter a výjimečnost je zapsána i v mezinárodním seznamu UNES... VícCO. Uprostřed osady stojí dva nejčastěji fotografované objekty Vlkolínce - srubová dvoupodlažní zvonice z roku 1770 stojící na kamenném podstavci a srubová studna z roku 1860. K chráněným objektům osady patří 45 dřevěnic s hospodářskými dvory z 18. století.

Ski Malinô Brdo

Ski Malinô Brdo (7 km)

Toto středisko ležící na dolním Liptově se nachází v nadmořské výšce 545 až 1209 m. n. m. Nejdelší sjezdovka zde měří 3,9 km a lyžaři či snowboardisté mohou využít až 8místní... Víc lanovku, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. K dispozici je až 12 sjezdovek.

Hrad Likava

Hrad Likava (7 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (8 km)

Čutkovská dolina je oblíbenou destinací na vycházky zejména domácích ale stále oblíbenější je i mezi turisty. Najdete zde krásné horské prostředí, rybník a naučnou stezku, který... Víc vás provede například soutěskou nebo vedle 24 metrů vysokého vodopádu.

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová (9 km)

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (9 km)

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (10 km)

Vodopád najdete přímo v lázních malé obce Lúčky. Patří mezi 5 vodopádů, které byly prohlášeny za národní přírodní památku. Vodopád je velkou raritou i proto, že leží uprostřed... Víc vesnice. Je 12 metrů vysoký, kaskádovitý a padá z okraje travertinové terasy do malého jezírka.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (11 km)

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

Velký Choč

Velký Choč (12 km)

Velký Choč se mezi turisty považuje za vrch s tím nejkrásnějším výhledem na Slovensku. Dosahuje sice výšku jen 1611 m.n.m. a uvidíte z něj Nízké i Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Vícov. Dostanete se sem například z vesničky Valaská Dubová.

Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov (12 km)

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (12 km)

Liptovská Mara je největší vodní přehradou na Slovensku. Je střediskem letní turistiky, vodních sportů, jachtingu, cykloturistiky a sportovního rybářství. Liptovská Mara je... Víc obklopená pohořími, jako Chočské vrchy, Západní Tatry a Nízké Tatry. Na severním břehu v bezprostřední blízkosti vodní hladiny vznikl autocamping Liptovský Trnovec a veřejná pláž se zázemím (sociální zařízení, sprchy, bufety, sportoviště).

Aquapark Gothal

Aquapark Gothal (12 km)

Resort Gothal leží v krásném horském prostředí u obce Liptovská Osada. V komplexu se nachází celoročně otevřený vodní svět s krytým nerezovým 25metrovým plaveckým bazénem,... Víc relaxačním a dětským bazénem, saunovým světem, fitness centrem s lezeckou stěnou a golfovým simulátorem.