Objevte krásný Liptov v pohádkovém domku Villa de Likua

Villa de Likua, Slovensko - Liptov - Likavka

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 590 Kč

Běžná cena
1 800 - 7 700 Kč
Ušetříte
až 1 710 Kč

Objevte krásný Liptov v pohádkovém domku Villa de Likua

  Villa de Likua, Slovensko - Liptov - Likavka (mapa)
  Platnost kupónu je od 6.4.2018 do 20.12.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Uprostřed vesničky Likavka najdete nádhernou oázu klidu. Příjemná domácí atmosféra vás doslova pohltí a snadno nabudete pocit, že jste na vaší vysněné chaloupce. Kromě kávy v rozkvetlé zahradě můžete na relax využít i infrasaunu či vnější káď. Pokud dostanete chuť na trochu zábavy, poslouží vám kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky a pro děti herní koutek či trampolína.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Komfortní king size postele
 • Herní koutek a atrakce pro děti
 • Možnost půjčení grilu
 • Vlkolinec, Oravský hrad, lázně Lúčky, Demänovská jeskyně do 30 minut autem
 • Dlouhá platnost až do konce roku 2018

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
 • Snídaně nebo polopenze pro 2 osoby
 • 1x 30 min infrasauna s nápojem pro 2 osoby
 • Během celého pobytu máte k dispozici: kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, dětský koutek, trampolínu
 • 20% sleva na 2 hodiny koupání v horké kádi pod širým nebem (původní cena 9 €)
 • 20% sleva na zapůjčení kol

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 6.4.2018 do 20.12.2018.
 • Místní daň 1 € / osoba / den není zahrnuta v ceně a platí se přímo v zařízení

Jak využít nabídku

 1. Nutnost rezervace emailem - villadelikua@gmail.com nebo telefonicky +421 918 968 681, +421 907 999 958 nebo +421 905 959 021
 2. Při rezervací je třeba nahlásit číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je třeba dodat po příchodu

Příplatky

 • Při požadavku ubytovat se v apartmánu doplatek na místě 10 € / noc
 • Zapůjčení grilu za poplatek
 • Poplatek za pejska 5 € / noc

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 45 389 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Hrad Likava

Hrad Likava (1 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Ski Malinô Brdo

Ski Malinô Brdo (3 km)

Toto středisko ležící na dolním Liptově se nachází v nadmořské výšce 545 až 1209 m. n. m. Nejdelší sjezdovka zde měří 3,9 km a lyžaři či snowboardisté mohou využít až 8místní... Víc lanovku, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. K dispozici je až 12 sjezdovek.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (4 km)

Čutkovská dolina je oblíbenou destinací na vycházky zejména domácích ale stále oblíbenější je i mezi turisty. Najdete zde krásné horské prostředí, rybník a naučnou stezku, který... Víc vás provede například soutěskou nebo vedle 24 metrů vysokého vodopádu.

Skanzen Vlkolínec

Skanzen Vlkolínec (6 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcí, která nebyla narušena moderní výstavbou. Pro svůj tradiční charakter a výjimečnost je zapsána i v mezinárodním seznamu UNES... VícCO. Uprostřed osady stojí dva nejčastěji fotografované objekty Vlkolínce - srubová dvoupodlažní zvonice z roku 1770 stojící na kamenném podstavci a srubová studna z roku 1860. K chráněným objektům osady patří 45 dřevěnic s hospodářskými dvory z 18. století.

Velký Choč

Velký Choč (7 km)

Velký Choč se mezi turisty považuje za vrch s tím nejkrásnějším výhledem na Slovensku. Dosahuje sice výšku jen 1611 m.n.m. a uvidíte z něj Nízké i Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Vícov. Dostanete se sem například z vesničky Valaská Dubová.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (8 km)

Vodopád najdete přímo v lázních malé obce Lúčky. Patří mezi 5 vodopádů, které byly prohlášeny za národní přírodní památku. Vodopád je velkou raritou i proto, že leží uprostřed... Víc vesnice. Je 12 metrů vysoký, kaskádovitý a padá z okraje travertinové terasy do malého jezírka.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (10 km)

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová (10 km)

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

Arpádovský zámeček

Arpádovský zámeček (10 km)

Budova zámečku pochází z 18. století a je jednou z dominant města Vyšný Kubín. Nachází se zde stálá expozice, která přibližuje život nejznámějšího rodáka této obce, Pavla Országha... Víc Hviezdoslava.

Leštiny - Dřevěný artikulární kostel

Leštiny - Dřevěný artikulární kostel (11 km)

Dřevěný artikulární evangelický kostel z roku 1688 s dřevěnou zvonicí, byl v roce 2008 zapsán s dalšími 7 dřevěnými kostely Karpatského oblouku do Seznamu světového dědictví... Víc UNESCO. Celý interiér kostela je bohatě vymalovaný, vnitřní zařízení pochází ze 17. a 18. století.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (13 km)

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov (13 km)

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.