30% sleva na jídlo a pití v KAYIHAN Kebap & Pizza v Praze na Vinohradech

KAYIHAN Kebap & Pizza, Praha 3 - Vinohrady

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

19 Kč

Běžná cena
28 Kč
Ušetříte
9 Kč

30% sleva na jídlo a pití v KAYIHAN Kebap & Pizza v Praze na Vinohradech

  KAYIHAN Kebap & Pizza, Praha 3 - Vinohrady (mapa)
  Platnost kupónu je od 31.5.2018 do 30.9.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zažeňte hlad pravým tureckým kebabem či pizzou. V KAYIHAN Kebap & Pizza na pražských Vinohradech máte na výběr z rozličných variant kebabu, pizzy, hamburgerů, baget či falafelu. To vše doplní denně čerstvě připravovná zelenina a vynikající dresingy dle vašeho výběru. A jelikož k dobrému jídlu patří i dobrý nápoj, sleva se vztahuje i na veškeré pití z nabídky.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Skvělá dostupnost na Vinohradech
 • Široký výběr
 • Letní zahrádka
 • Vegetariánské varianty
 • Dlouhá otevírací doba

V ceně je zahrnuto

 • 30% sleva na veškerá jídla a nápoje v KAYIHAN Kebap & Pizza na Vinohradech

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 31.5.2018 do 30.9.2018.
 • Jeden kupón platí pro jednu osobu. Pro více osob je třeba zakoupit více kuponů
 • Možné vzít s sebou
 • Kompletní jídelní lístek najdete ve fotogalerii

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervace není nutná, stačí vytištěný kupón předložit při objednávce v restauraci.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 45 389 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  KAYIHAN Kebap & Pizza

Vinohradská 1755/116
13000 Praha 3 - Vinohrady
+420 222 523 933

Pondělí 8:00–2:00
Úterý 8:00–2:00
Středa 8:00–2:00
Čtvrtek 8:00–2:00
Pátek 8:00–4:00
Sobota 11:00–4:00
Neděle 12:00–22:00

kayihan.fast.food@email.cz
https://www.facebook.com/Kayih...
https://www.facebook.com/Kayih...

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Václavské náměstí

Václavské náměstí (2 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Prašná brána

Prašná brána (2 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Obecní dům

Obecní dům (2 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (3 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (3 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (3 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (3 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (3 km)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Tančící dům

Tančící dům (3 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Klementinum

Klementinum (3 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (3 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (3 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.