Divoká Šumava: ubytování ve stanu U Mauritzů v obci Stožec v šumavském národním parku se snídaní - TeePee nebo stan s podsadou až pro 4

Penzion Farma u Mauritzů, Šumava - Stožec

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 190 Kč

Běžná cena
1 800 - 7 500 Kč
Ušetříte
až 3810 Kč

Divoká Šumava: ubytování ve stanu U Mauritzů v obci Stožec v šumavském národním parku se snídaní - TeePee nebo stan s podsadou až pro 4

  Penzion Farma u Mauritzů, Šumava - Stožec (mapa)
  Platnost kupónu je od 11.7.2018 do 31.8.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Indián nebo kavalérista? Rozmyslete se dobře, ať místo pohodlného stanu s podsadou neskončíte ve stylovém TeePee nebo naopak. Kempování u Hotelu U Mauritzů je vstupenkou do oázy klidu a krás přímo v Šumavském národním parku a zve vás na odpočinek s blízkostí BIO farmy, výtečného jídla a péčí ochotného personálu. Zastavte se a nadechněte čerstvého horského vzduchu. Třeba i ve venkovní vířivce.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Stylové kempování s pohodlným zázemím a kuchyňkou
 • Skvělá poloha v Šumavském národním parku
 • Možnost grilování na terase
 • Vstup do vířivé kádě
 • Úschovna kol, možnost zapůjčení deskových her

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování až pro 4 osoby ve stanu "TeePee" nebo podestový stan s postelemi a povlečením
 • Snídaně formou bufetu v penzionu u Mauritzů
 • Vstup na 1 hodinu do venkovní vířivé kádě
 • V místě je chatka s kuchyňkou a úložnými prostory
 • WC a umývárna k dispozici v penzionu U Mauritzů
 • Ohniště, vlastní les

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 11.7.2018 do 31.8.2018.

Jak využít kupón

 1. Po zakoupení kuponu si rezervujte pobyt prioritně na emailu mauritz.stozec@mybox.cz nebo na tel.: +420 388 335 166
 2. Při rezervaci hlaste číslo kupónu.
 3. Heslo uvádějte při nástupu na pobyt.

Příplatky

 • Obecní poplatek: 25 Kč/dospělá osoba/den, 8 Kč/dítě 3-10 let/den, 15 Kč/dítě 10-18 let/den
 • Parkovné včetně pojištění: 65 Kč/den

Doplňující informace

 • Check in 14:00, check out 10.00.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 41 551 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Zřícenina hradu Kunžvart

Zřícenina hradu Kunžvart (11 km)

Hrad byl vystavěn sice ve 13. století, ale jeho první zmínky přišly až v souvislosti s Karlem IV. v roce 1359. Opuštěn byl již v první polovině 16. století. Kunžvart je pustý od... Víc roku 1547 a na konci 16. století vyhořel.

Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín (15 km)

Rozhledna Boubín má dřevěnou konstrukci a stojí v nadmořské výšce 1362 metrů. Vystavěna byla v roce 2004. Vyhlídková plocha je ve výšce 21 metrů. Za pěkného počasí můžeme... Víc zahlídnout nejen šumavské vrcholky, ale také Alpy.

Alpská vyhlídka

Alpská vyhlídka (19 km)

Najdete zde dřevěnou lavičku, na které se můžete pohodlně usadit a obdivovat romantický výhled a krásu zdejšího okolí. A jak už sám název na sebe prozrazuje, za příznivého počasí... Víc a jasné oblohy je zde nádherný výhled na vzdálené Alpy.

Zámek Vimperk

Zámek Vimperk (22 km)

Hrad byl zřejmě založen králem Přemyslem Otakarem II. již ve 13. století. Na přelomu 16. a 17. století se z hradu stává přestavbou zámek, a ještě je přistavěn Dolní zámek. V roce... Víc 2010 je zámek považován za Národní kulturní památku a v roce 2015 jej v havarijním stavu přebírá Národní památkový ústav.

Zřícení Vítkův Hrádek

Zřícení Vítkův Hrádek (31 km)

Vítkův kámen je zřícenina gotického hradu. Je to nejvýše položený hrad v Česku. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. První spolehlivá zmínka o hradu se objevuje v... Víc roce 1347.

Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle (33 km)

Kratochvíle je renesanční zámek. Na místě dnešního zámku původně stával hospodářský dvůr nazývaný Leptáč. Krčín zde postavil nový dvůr, kolem něhož zřídil rozsáhlou loveckou... Víc oboru. Do současné podoby po vzoru italských vil nechal zámek vystavět Vilém z Rožmberka v letech 1583-1589.

Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť (33 km)

Kleť je nejvyšší horou Blanského lesa. Je totiž položena v nadmořské výšce 1084 metrů. Rozhledna byla dříve využívána jako místo k mapování okolí. Neuvidíte jen zdejší místa, ale... Víc můžete obdivovat i krásu Alp. Rozhlednu nechal vystavět v roce 1822 kníže Jan Nepomuk ze Schwarzenbergu.

Zřícenina hradu Helfenburk

Zřícenina hradu Helfenburk (33 km)

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. V roce 1355 stavbu hradu zahájili Rožmberkové. Zřícenina hradu je přístupná po červeně značené turistické trase z Husince a po... Víc modře značené trase z Bavorova do Volyně.

Rozhledna Javorník

Rozhledna Javorník (33 km)

Po dlouhých přípravách byla rozhledna vybudována v roce 1938. Stala se tak nejvýše položenou rozhlednou. Veřejnost ji ale směla navštěvovat až od konce druhé světové vál... Vícky. Nástavba se objevila až v roce 2003, kdy již nebylo vidět přes přerostlé okolní stromy. V roce 2011 vyhrála 3. místo v anketě o nejhezčí rozhlednu.

Lanovka Kleť

Lanovka Kleť (34 km)

Lanovka vyváží turisty již od roku 1961. Lanová dráha vám ušetří 1792 metrů a její převýšení činí 383 metrů. Zajímavostí lanové dráhy je, že za dobu své existence již vyvezla... Víc nahoru více než 3 000 000 turistů.

Holašovice

Holašovice (35 km)

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

Hrad a zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov (36 km)

Svou rozlohou přes 6 ha je to druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní... Víc památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.