Litujeme, nabídka je ukončená.

2 990 Kč

Běžná cena
3 490 Kč
Ušetříte
500 Kč

Unikátní pobyt v Treehousu - na posedu v korunách stromů ve výšce 4 metrů na okraji šumavského lesa pro až 4 osoby

  Treehouse Volary Šumava, Šumava - Volary (mapa)
  Platnost kupónu je od 13.6.2018 do 30.9.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zpátky na stromy! V případě Treehouse ovšem s komfortem a úžasnou lesní romantikou. První vyhlídkový posed v koruně stromu na Šumavě nabízí unikátní pohled do Volarské kotliny, lemované vrcholy Boubín a Bobík. Svou polohou na okraji lesa je jako stvořený k pozorování lesní zvěře, západů slunce i rozbřesků. WiFi ani zásuvku zde nečekejte, o to větší klid a vyčištění hlavy vás tu čeká.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Romantika na okraji lesa 3 km od Volar
 • Návrat do přírody bez elektřiny a tekoucí vody
 • Vařič, lampičky, svíčky, nádobí, voda, suché WC
 • Terasa, vyhlídkový koš i posezení pod posedem
 • Možnost donesení snídaně

V ceně je zahrnuto

 • 1× ubytování až pro 4 osoby v domku Tree House na Šumavě
 • V pokoji jsou připravené deky, povlečení, vařič, lampičky, svíčky, hrnečky, skleničky, talíře a příbory
 • V domku je suchá toaleta a voda pro hygienu i přípravy kávy či čaje
 • Nezastřešená venkovní terasa s posezením a posezení pod Treehousem
   

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 13.6.2018 do 30.9.2018.
 • V období od 1.7. - 31.8. nelze využít přes víkend
 • Kupony je možné sčítat a pobyt si tak prodloužit

Jak využít kupón

 1. Po obdržení kuponu si rezervujte pobyt na telefonu +420 398 990 909 nebo emailu: recepce@hotelbobik.eu
 2. Doporučujeme rezervaci ihned po zakoupení kuponu.
 3. Check in od 14:00, check out do 10:00
   

Příplatky

 • Možnost dokoupení snídaně s dovozem do Treehouse, cena 200 Kč/osoba

Doplňující informace

 • V Treehouse je přísný zákaz kouření a v jeho okolí platí zákaz rozdělávání ohňů
 • Domácím mazlíčkům není vstup povolen.
 • Parkování je k dispozici na vyhrazeném prostoru zdarma.
 • V případě nevhodných povětrnostních podmínek, či výskytu úzkosti a náhlého strachu vám bude poskytnuto náhradní ubytování v Městském hotelu Bobík.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 40 814 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Treehouse Volary Šumava

Volary
38451 Volary
+420 398 990 909, +420 777 544 815

recepce@hotelbobik.eu
http://treehouses.mestovolary.

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín (11 km)

Rozhledna Boubín má dřevěnou konstrukci a stojí v nadmořské výšce 1362 metrů. Vystavěna byla v roce 2004. Vyhlídková plocha je ve výšce 21 metrů. Za pěkného počasí můžeme... Víc zahlídnout nejen šumavské vrcholky, ale také Alpy.

Zřícenina hradu Kunžvart

Zřícenina hradu Kunžvart (16 km)

Hrad byl vystavěn sice ve 13. století, ale jeho první zmínky přišly až v souvislosti s Karlem IV. v roce 1359. Opuštěn byl již v první polovině 16. století. Kunžvart je pustý od... Víc roku 1547 a na konci 16. století vyhořel.

Zámek Vimperk

Zámek Vimperk (19 km)

Hrad byl zřejmě založen králem Přemyslem Otakarem II. již ve 13. století. Na přelomu 16. a 17. století se z hradu stává přestavbou zámek, a ještě je přistavěn Dolní zámek. V roce... Víc 2010 je zámek považován za Národní kulturní památku a v roce 2015 jej v havarijním stavu přebírá Národní památkový ústav.

Alpská vyhlídka

Alpská vyhlídka (20 km)

Najdete zde dřevěnou lavičku, na které se můžete pohodlně usadit a obdivovat romantický výhled a krásu zdejšího okolí. A jak už sám název na sebe prozrazuje, za příznivého počasí... Víc a jasné oblohy je zde nádherný výhled na vzdálené Alpy.

Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle (23 km)

Kratochvíle je renesanční zámek. Na místě dnešního zámku původně stával hospodářský dvůr nazývaný Leptáč. Krčín zde postavil nový dvůr, kolem něhož zřídil rozsáhlou loveckou... Víc oboru. Do současné podoby po vzoru italských vil nechal zámek vystavět Vilém z Rožmberka v letech 1583-1589.

Zřícenina hradu Helfenburk

Zřícenina hradu Helfenburk (24 km)

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. V roce 1355 stavbu hradu zahájili Rožmberkové. Zřícenina hradu je přístupná po červeně značené turistické trase z Husince a po... Víc modře značené trase z Bavorova do Volyně.

Holašovice

Holašovice (25 km)

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť (27 km)

Kleť je nejvyšší horou Blanského lesa. Je totiž položena v nadmořské výšce 1084 metrů. Rozhledna byla dříve využívána jako místo k mapování okolí. Neuvidíte jen zdejší místa, ale... Víc můžete obdivovat i krásu Alp. Rozhlednu nechal vystavět v roce 1822 kníže Jan Nepomuk ze Schwarzenbergu.

Lanovka Kleť

Lanovka Kleť (27 km)

Lanovka vyváží turisty již od roku 1961. Lanová dráha vám ušetří 1792 metrů a její převýšení činí 383 metrů. Zajímavostí lanové dráhy je, že za dobu své existence již vyvezla... Víc nahoru více než 3 000 000 turistů.

Hrad a zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov (31 km)

Svou rozlohou přes 6 ha je to druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní... Víc památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.

Český Krumlov

Český Krumlov (31 km)

Od roku 1992 je historické centrum města Český Krumlov zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město se nachází na samotném jihu Čech a je navštěvováno spoustou... Víc turistů. Kolem centra se meandrech táhne řeka Vltava a odděluje tak historickou část města.

Rozhledna Javorník

Rozhledna Javorník (31 km)

Po dlouhých přípravách byla rozhledna vybudována v roce 1938. Stala se tak nejvýše položenou rozhlednou. Veřejnost ji ale směla navštěvovat až od konce druhé světové vál... Vícky. Nástavba se objevila až v roce 2003, kdy již nebylo vidět přes přerostlé okolní stromy. V roce 2011 vyhrála 3. místo v anketě o nejhezčí rozhlednu.