Penzion Dragoun v centru Klatov se snídaní a vstupem do aquaparku pro 1 či 2 osoby

Penzion Dragoun, Pošumaví - Klatovy

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 099 Kč

Běžná cena
1 600 - 2 800 Kč
Ušetříte
až 801 Kč

Penzion Dragoun v centru Klatov se snídaní a vstupem do aquaparku pro 1 či 2 osoby

  Penzion Dragoun, Pošumaví - Klatovy (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Klatovy jsou jedna z pověstných bran Šumavy, město s mnoha historickými památkami a tradicí pěstování karafiátů. Až se pokocháte výhledem z Černé a Bílé věže, vydejte se do unikátní barokní lékárny U Bílého jednorožce nebo do podzemí pod jezuitským chrámem s pověstnými katakombami s mumiemi. Relax i zábava pak čeká v místním aquaparku s vodními atrakcemi, wellness i saunovým světem.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Penzion přímo v historickém centru
 • Bohatá snídaně servírovaná na pokoj
 • Vstup na 2 hodiny do aquaparku s wellness
 • Možnost brzkého příjezdu a pozdějšího odjezdu
 • Unikátní barokní lékarna, katakomby, Vodní hrad Švihov

V ceně je zahrnuto

 • Pobyt na 2 noci / 3 dny dle vybrané varianty

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2019.

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po obdržení kuponu rezervace na tel: +420 608 972 234 nebo na email: info@penzion-dragoun.cz
 3. Při rezervaci je potřeba nahlásit jen číslo kuponu
 4. Heslo kuponu je třeba poskytnout až při jeho využití v zařízení
 5. Kupóny lze sčítat a pobyt si tak libovolně prodloužit 

Příplatky

 • Dítě bez nároku na lůžko a snídani - zdarma, Dítě na přistýlce se snídaní - 900 Kč / pobyt

Doplňující informace

 • Pobyt s domácími mazlíčky není povolen
 • Při zrušení rezervace či změně nejpozději 7 dní před domluveným termínem kupón zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě kupón propadá v plné výši. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 44 183 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Penzion Dragoun

Vídeňská 32
33901 Klatovy
+420 725 617 633

Check in od 17:00 – Check out do 10:00


https://www.penzion-dragoun.cz...

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Klatovy

Klatovy (200 m)

Město, které je navštěvováno turisty. Nejen že se zde nachází spousta historicky zajímavých staveb, ale také si tu na své přijdou cyklisté. V okolí města se nachází spousta... Víc cyklistický stezek a tras.

Zřícenina hradu a zámek Klenová

Zřícenina hradu a zámek Klenová (8 km)

První zmínky o hradu pocházejí z roku 1287. Hrad měl několik majitelů z generací pánů z Klenového a Janovic, a to především ve 14. a 15. století. Největší pracovní činnost byla... Víc zaznamenána za doby Lucemburků. V roce 1963 byla na Klenové zřízena galerie výtvarného umění.

Vodní hrad Švihov

Vodní hrad Švihov (10 km)

Hrad nechal vybudovat jeden z nejvýznamnějších mužů z rodu Rýzmberků v 15. století. Jde o tzv. umělý ostrov. Hrad byl obklopován vodním příkopem. Dnes spadá správě Národního... Víc památkového ústavu. Zajímavostí je, že právě na hradě Švihov se točila známá česká Popelka.

Rozhledna Bolfánek na Žďáru

Rozhledna Bolfánek na Žďáru (12 km)

Rozhledna se nachází v okrese Klatovy a její výška sahá k 45 metrům. Pokud se budete chtít dostat až nahoru, musíte zdolat 138 schodů. Od roku 1958 je rozhledna chráněna jako... Víc kulturní památka České republiky. Je to věž bývalého kostela, zasvěceného bavorskému světci.

Arboretum Americká zahrada

Arboretum Americká zahrada (12 km)

Jedná se o chráněné území, ve kterém se nalézá až 219 různých druhů a kultivarů listnatých i jehličnatých dřevin. Rostliny jsou severoamerického, evropského a asijského půvo... Vícdu. Americkou zahradu můžete navštívit celoročně. Vstupné je zdarma.

Hrad Velhartice

Hrad Velhartice (16 km)

Hrad se nachází mezi městy Klatovy a Sušice. V 15. století zde byly tajně uloženy korunovační klenoty a to rozhodně svědčí o významnosti velhartického hradu. V roce 1938 si Jan... Víc Werich nechal postavit chatu hned pod hradem, kolem které dnes vede naučná stezka.

Rozhledna Svatobor

Rozhledna Svatobor (22 km)

Rozhledna leží asi hodinu pěšky od města Sušice a je vysoká 31,6 metrů. Pro krásy výhledu si budete muset vyšlápnout 182 dřevěných schodů. Rozhledna byla postavena v roce 1894 a v... Víc roce 1896 ji zastřešili. Od roku 2008 je na rozhledně vybudována meteorologická stanice.

Rozhledna Pancíř

Rozhledna Pancíř (24 km)

Nenechte si ujít jedinečný výhled na západní část Šumavy s nejvyšší horou Velký Javor. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce spatřit i vrcholky Alp.

Muzeum Šumavy Sušice

Muzeum Šumavy Sušice (24 km)

Výstavní kousky jsou uloženy v prostorách renesančního měšťanského domu z druhé poloviny 15. století. Dříve zde bývalo děkanství, ale dnes jsou prostory využity k vystavová... Vícní. Muzeum funguje od roku 1880, kdy ho založil učitel Holík.

Černé jezero

Černé jezero (25 km)

K tomuto jezeru se váže neskutečné množství rekordů. Maximální hloubka jezera je 39,8 metrů, a to je o 20 metrů více než u takového Štrbského plesa. Je to také nejníže poležené... Víc jezero na Šumavě. Černé jezero je pozůstatkem doby ledové.

Bike-park Špičák

Bike-park Špičák (26 km)

Bike – park Špičák nabízí jednoznačně nejlepší freeride v Čechách. S největší pravděpodobností se zde jezdí také iXS European Downhill Cup. Projet se můžete na lehčích, ale i... Víc krkolomnějších tratích. Na kopec Vás s kolem vyveze lanovka. Všechno vybavení si zde můžete zapůjčit.

SKI Pancíř

SKI Pancíř (26 km)

Nevíte kam na hory? SKI Areál Pancíř je to pravé místo, kam s rodinou na lyže. Pro ty odvážnější z vás je zde vybudovaný také skvělý snowpark.