Netradiční dárek: Adrenalinová jízda tankem s platností až do konce roku 2019

Jazda obrneným vozidlom, Slovensko - Oščadnica - Kysuce

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 3 890 Kč

Běžná cena
4 300 - 8 600 Kč
Ušetříte
až 810 Kč

Netradiční dárek: Adrenalinová jízda tankem s platností až do konce roku 2019

  Jazda obrneným vozidlom, Slovensko - Oščadnica - Kysuce (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Sníh, potoky, bláto, les - obrněné vozidlo si razí cestu extrémním terénem, přes který byste se nedostali autem ani po vlastních. Tělem proudí adrenalin, vždyť pro mnohé je toto splněný sen! A s platností na celý rok 2019 i ideální dárek pro milovníky netradičních zážitků. Jízda je možná pro skupiny pod vedením zkušeného řidiče nebo si zkuste tank řídit sami!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Tip na netradiční dárek
 • Jezdí se v jakémkoliv ročním období
 • Vhodné pro všechny včetně dětí
 • Adrenalinový terén (les, potoky i bláto)
 • Jízda jako řidič samostatně nebo s řidičem

V ceně je zahrnuto

 • Skupinová nebo individuální jízda bojovým vozidlem BVP-2

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2019.
 • Kupón není možné využít v neděli a v čase církevních svátků
 • Rezervace je nutná alespoň týden předem
 • Trvání jízdy: 15 - 25 minut
 • Délka trasy: 4 km (skupinová jízda) nebo 2,5 km (individuální jízda)

Jak využít nabídku

 1. Po zakoupení kuponu je nutná rezervace e-mailem na info@adrenalinova-jazda.sk nebo telefonicky na tel. č. +421 918 829 465
 2. Rezervace je nutná alespoň týden předem

Doplňující informace

 • Diváci jsou vítáni, během zážitku mohou fotografovat či filmovat
 • Jízda je vhodná pro všechny, i děti
 • Tank jezdí přes extrémně terény a proto se může stát, že se jízda neuskuteční z důvodu poruchy. V takovém případně se dohodne jiný termín
 • Doporučujeme sportovní pohodlné oblečení, které nemusí zůstat čisté

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 45 389 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Jazda obrneným vozidlom

Oščadnica
02301 Oščadnica
+421 918 829 465


http://...

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Kysucké muzeum Čadca

Kysucké muzeum Čadca (5 km)

Najdete zde zdokumentován vývoj přírody a společnosti, vědy a techniky, kultury a umění na území Kysuc, od prvních stop osídlení až po současnost.

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica (5 km)

Toto oblíbené lyžařské středisko v Kysucích leží nedaleko hranic s Českem a Polskem. Najdete zde 3 navzájem propojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Velká Rača... Víc nabízí celkem 16 sjezdovek (celkem 14 km) široké publikum náročností, takže si na své přijdou všechny skupiny lyžařů. Lyžovat na Kysucích můžete i po setmění. Najdete zde sjezdovky určené na večerní lyžování na Slovensku v délce až 2,2 km. Ze služeb zde najdete dále půjčovnu lyží, ski servis a lyžařskou školu se školkou.

Rozhledna Marťákův kopec

Rozhledna Marťákův kopec (10 km)

Rozhledna má podobu středověké strážní věže, je postavena z kamene a dřeva. Nabízí krásný výhled na téměř celé Kysuce. Vede sem značený turistický chodník takže přístup je... Víc jednoduchý, například z obce Zákopčie.

Orloj se slunečním časem

Orloj se slunečním časem (10 km)

Jediný orloj na světě, který ukazuje pravý letní čas. Tento unikát najdete ve Staré Bystrici na Kysucích.

Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava (11 km)

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec (11 km)

Rozhledna na vrchu Bobovec nabízí krásný výhled na oravskou krajinu. Je oblíbeným cílem nejen místních ale i turistů, kteří se sem dostanou po nenáročném výstupu po žluté značce.

Kamenné koule

Kamenné koule (12 km)

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa (15 km)

Zámeček Radoľa patří mezi nejstarší kulturní památky na Kysucích. V jeho prostorách se konají výstavy, přednášky a kulturně-společenské akce.

Historická železnice Vychylovka

Historická železnice Vychylovka (15 km)

Úzkorozchodná historická lesní železnice ve Vychylovce na Kysucích provozovaná na Kysucko-oravském pomezí je technickou památkou světového významu. Výškový rozdíl na trati... Víc železnice překonává pomocí ojedinělých úvratí. Prochází přes areál Muzea kysucké vesnice, kde se nachází 34 lidových staveb pocházejících z různých koutů Kysuckého regionu.

Vychylovské prahy

Vychylovské prahy (16 km)

Přírodní památka Vychylovské prahy se nachází na malé říčce Vychylovka. Vznikla díky říční erozi, přičemž se vytvořily působivé prahy vysoké do jednoho metru. Lokalita Vychylovské... Víc prahy leží nedaleko cesty z Nové Bystřice do skanzenu ve Vychylovce.

Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž Nová Bystrice (16 km)

Vodní nádrž se nachází v krásné oravské přírodě s bohatými možnostmi na procházky a cyklistiku. Kolem celé přehrady jsou vybudovány naučné cyklostezky. Zajímavostí je, že na místě... Víc nádrže se původně nacházely dvě obce, Harvelka a Riečnica.

ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna (17 km)

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.