Pivní lázně po valašsku v penzionu Ogar u lázní Luhačovice

Hotel a Valašský šenk OGAR, Luhačovice - Pozlovice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 2 590 Kč

Běžná cena
3 700 - 5 271 Kč
Ušetříte
až 1 581 Kč

Pivní lázně po valašsku v penzionu Ogar u lázní Luhačovice

  Hotel a Valašský šenk OGAR, Luhačovice - Pozlovice (mapa)
  Platnost kupónu je od 6.12.2018 do 30.4.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

O Valaších se dobře ví, že jsou jedna rodina a že nenávidí papírování. A to je dobře, protože tím pádem vás bez cavyků rádi adoptují i na jednu nebo dvě noci. Jako pravý člen valašské rodiny se budete cítit v pohodlí stylového hotelu Ogar. Navíc si vychutnáte pivní lázeň s neomezenou konzumací piva a na vaše procházky se už těší krásné okolí v čele s lázněmi Luhačovice.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný penzion stylizovný do valašského koloritu
 • Poblíž lázní Luhačovice
 • Krásné okolí, chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat
 • Valašská gastronomie a oblíbený šenk
 • Pivní koupel s konzumací piva bez omezení

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro dvě osoby
 • Snídaně formou bufetu
 • Pivní koupel s konzumací piva (60 minut pivní koupele v dřevěných vanách s neomezenou konzumací piva Starobrno)
 • Balíček lze doplnit o tři procedury a to částečná masáž 20 min., celková masáž 50 min., finská sauna 60 min. za příplatek na recepci

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 6.12.2018 do 30.4.2019.
 • Kupón není možné uplatnit v termínu 17.12.2018 - 31.1.2019
 • Využití Čtvrtek - Neděle.

Jak využít kupón

 1. V případě nákupu bez online rezervace je potřeba pobyt rezervovat na tel.: (+420) 775 980 012, tel.: (+420) 577 131 650 nebo e-mailu: ogar@ogar.cz.
 2. Při rezervaci hlaste číslo kuponu
 3. Heslo uvádějte při nástupu na pobyt.
   

Příplatky

 • Dítě do 4,9 let zdarma se snídaní, bez nároku na lůžko.
 • Dítě do 12,9 let 25 % z ceny kupónu včetně přistýlky a snídaně.

Doplňující informace

 • Lze doplnit o tři procedury a to částečná masáž 20 min., celková masáž 50 min., finská sauna 60 min. za příplatek na recepci
 • Změnu/zrušení rezervace lze provést 7 dní před nástupem na pobyt, při pozdější změně nebo zrušení kupon propadá v plné výši.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 44 154 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel a Valašský šenk OGAR

Hlavní 47
76326 LUHAČOVICE
+420 775 980 012, 00420 577 131 650

ogar@ogar.cz
http://www.ogar.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná (17 km)

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku (23 km)

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (28 km)

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

Vršatská soutěska

Vršatská soutěska (29 km)

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice (32 km)

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (32 km)

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

Trenčianský hrad

Trenčianský hrad (32 km)

Trenčínský hrad je dominantou nejen Trenčína ale celého Pováží. Vznikl v 11. století jako pevnost a později se stal i sídlem místní šlechty. Dnes se v jeho starobylých prostorách... Víc nacházejí výstavní prostory a několik expozic Trenčínského muzea. Najdete zde například soubor paláců, výraznou Matoušovu věž, dělovou baštu nebo hladomoru.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov (34 km)

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž (34 km)

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo (34 km)

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice (36 km)

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

Lázně Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice (38 km)

Lázně se nacházejí v nádherném prostředí Strážovských vrchů. Jsou jedním z nejvyhledávanějších a nejstarších lázeňských středisek na Slovensku. Sláva místních lázní je založena na... Víc pěti pramenech léčivé sádrově-sirné vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobně jako většina velkých lázní, i Trenčianské Teplice jsou významným kulturním centrem, ve kterém se pořádají kulturní akce národního i mezinárodního významu. Nejpopulárnější a nejvýznamnější akcí současnosti je však festival filmů o umění Art film.