Poklady indické kuchyně na Praze 1: 40% sleva na cokoliv z jídelního lístku v restauraci Indian Jewel jen kousek od Staroměstského náměstí

  Indian Jewel, Praha 1 - Staré Město (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nákupem získáte
minimálně 39 bodů

Koupit

Končí za 1 den nebo do vyprodání.

47 x koupeno

Uložit na později Sledovat provozovnu

Indian Jewel

Tak na magistrátu se už definitivně zbláznili - trasa metra A prý povede z letiště až do indického Dillí! Pokud se vám nechce čekat do roku 2150, stačí vystoupit na Staroměstské a najdete pravý poklad indické kuchyně již teď. 40ti karátovou slevu na vše z jídelního lístku si navíc neužije jen horních deset tisíc, ale v Indian Jewel je pro všechny. Autentická indická kuchyně včetně pece tandoor!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Autentická indická kuchyně přímo v centru Prahy
 • Sleva platí na cokoliv z jídelního lístku
 • Pec tandoor - tradiční způsob přípravy pokrmů
 • Možnost platit kartou
 • Jídlo lze vzít s sebou

V ceně je zahrnuto

 • 40% sleva na veškerá jídla v restauraci Indian Jewel na Praze 1
 • Jídelní lístek k nahlédnutí ZDE

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2019.
 • Sleva neplatí pro nápoje a polední menu

Vyberte si z následujících možností

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervace není nutná, ale doporučuje se: +420 725 107 059, info@indianjewel.cz
 3. Kód a heslo kupónu předložte při objednávce v restauraci.

Příplatky

 • Jídlo lze vzít i s sebou (za příplatek 5 Kč/box)

Doplňující informace

 • Jeden kupón platí pro jednu osobu (platí i pro jídlo s sebou). Pro více osob je třeba zakoupit více kuponů.
 • Nelze platit stravenkami.
 • Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi.
 • V restauraci je možné platit kartou.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 40 818 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (do 100 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (200 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (200 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (300 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Prašná brána

Prašná brána (300 m)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Obecní dům

Obecní dům (300 m)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (300 m)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Klementinum

Klementinum (600 m)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (700 m)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Franz Kafka museum

Franz Kafka museum (900 m)

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

Karlův most

Karlův most (1000 m)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (1 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.