30% sleva na vše v luxusní restauraci U Dominikána u Staroměstského náměstí

Restaurace U Dominikána, Praha 1 - Staré Město

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

29 Kč

30% sleva na vše v luxusní restauraci U Dominikána u Staroměstského náměstí

  Restaurace U Dominikána, Praha 1 - Staré Město (mapa)
  Platnost kupónu je od 25.1.2019 do 15.4.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dominikánské skromnosti se U Dominikána nenaučíte, ale zato si královsky pochutnáte. Vyrazte za gurmánskými zážitky do luxusní restaurace přímo u Staroměstského náměstí. Ať už si vyberete něco z české kuchyně nebo zvolíte mezinárodní specialitu, slevu 30 % dostanete na jakékoliv jídlo i nápoj z nabídky, vyjma poledního menu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Luxusní restaurace v rustikálním stylu
 • Výhodná poloha přímo v centru Prahy
 • V nabídce česká klasika i mezinárodní speciality
 • Připrava jídel jen z čerstvých ingrediencí
 • Sleva 30 % platí na celý jídelní i nápojový lístek

V ceně je zahrnuto

 • 30% sleva na veškerá jídla a nápoje v restauraci U Dominikána
 • Kompletní jídelní lístek včetně nápojů si můžete prohlédnout ZDE

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 25.1.2019 do 15.4.2019.
 • Sleva se nevztahuje na polední menu a nelze ji kombinovat s jinými slevovými akcemi

Jak využít nabídku

 • Využití kupónu je snadné!
 • Doporučená rezervace předem na: +420 224 248 555
 • Pro uplatnění slevy předložte kupón při objednávce

Doplňující informace

 • JEDEN kupón se slevou platí pro JEDNU osobu na NEOMEZENOU konzumaci jídel a nápojů se slevou. Pro více osob je potřeba zakoupit více kupónů.
 • Slevu lze uplatnit pouze při platbě v hotovosti nebo platební kartou (nikoliv stravenkami)
 • Jídla lze vzít také s sebou! Pro objednávku s sebou je JEDEN kupón platný do maximální výše 1000 Kč (500 Kč po slevě). Pro větší objednávku lze zakoupit více kupónů. Krabice ZDARMA!

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 46 223 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Restaurace U Dominikána

Jilská 7
11000 Praha 1 - Staré Město
+420 224 248 555

Otevírací doba:
Pondělí - neděle
11:00 – 23:00 hod.

receptionsh@axxos.co
https://www.dominicanhotel.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (200 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (200 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Klementinum

Klementinum (200 m)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (300 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (400 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (500 m)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Karlův most

Karlův most (600 m)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Prašná brána

Prašná brána (600 m)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Franz Kafka museum

Franz Kafka museum (700 m)

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

Obecní dům

Obecní dům (700 m)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (700 m)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (700 m)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.