30% sleva na veškeré jídlo v Restauraci Na Farkáně včetně poledního menu

Restaurace Na Farkáně, Praha 5 - Radlice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

19 Kč

30% sleva na veškeré jídlo v Restauraci Na Farkáně včetně poledního menu

  Restaurace Na Farkáně, Praha 5 - Radlice (mapa)
  Platnost kupónu je od 25.2.2019 do 31.8.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Restaurace na Farkáně je stálicí mezi pražskými restauracemi. Českou a mezinárodní kuchyni pro vás totiž připravuje již 25 let a to je už pořádný kus gastro cesty. Jídelní lístek uspokojí vyznavače klasiky i ty, co rádi zkusí něco nového. Nechybí ani speciální akce, tak vezměte své milé spolustrávníky a hurá na Farkáň.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Česká i mezinárodní kuchyně
 • Platí na kompletní jídelní lístek
 • Platí i na polední menu
 • Platí i na speciální akce
 • Výborné reference na Tripadvisoru

V ceně je zahrnuto

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 25.2.2019 do 31.8.2019.
 • Sleva se nevztahuje na nápojový lístek

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervace provádějte na tel.: +420 257 220 253
 3. V restauraci nahlašte číslo a heslo kupónu

Doplňující informace

 • JEDEN kupon platí pro JEDNU osobu
 • Pro více osob je třeba zakoupit více kuponů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 47 544 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Restaurace Na Farkáně

Na Farkáně III/32
15000 Praha 5
+420 257 220 253, +420 777 114 085

info@nafarkane.cz
http://www.nafarkane.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (2 km)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad (3 km)

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna (3 km)

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

Tančící dům

Tančící dům (3 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Břevnovský pivovar

Břevnovský pivovar (3 km)

Břevnovský pivovar navazuje na nejstarší doložený pivovar v Česku. Břevnovský klášter včetně jeho varny byl založen už roku 993. Břevnovský Benedict čepují v restauraci přímo v... Víc areálu Kláštera a řadě dalších českých podniků.

Břevnovský klášter

Břevnovský klášter (3 km)

Břevnovský klášter je nejstarší český mužský klášter. Založen byl roku 993. Kostel byl vysvěcen 1715, celá stavba trvala do roku 1740. Kostel je sálová vrcholně barokní stavba s... Víc dlouhým kněžištěm podle plánů Kryštofa Dientzenhofera.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (3 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa (3 km)

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

Loreta

Loreta (3 km)

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze (3 km)

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

Lennonova zeď

Lennonova zeď (3 km)

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše (4 km)

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.