Willa Maria v malebném prostředí Białka Tatrzanska se slevou do blízkých aquaparků

Rezydencja Silverton, Poľsko - Bialka Tatrzanska

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,2

Vynikající hodnocení
(8 hodnocení)

Willa Maria v malebném prostředí Białka Tatrzanska se slevou do blízkých aquaparků

LokalitaRezydencja Silverton, Poľsko - Bialka Tatrzanska (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 10.4.2019 do 15.12.2019 dle dostupnosti.

Polská Bialka Tatrzanska se koupe v slunci, jeho paprsky vás jemně budí ze spánku. Líně se natahujete v posteli, ve vzduchu přitom již cítíte příjemnou vůni dřeva. Váš pokoj ve vile Maria je zařízený v horském stylu, aby dokonale ladil s malebným prostředím. Vychutnejte si tu snídani a vydejte se objevovat krásy okolí nebo se vykoupejte v blízkých aquaparcích se slevou.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Oblíbená polská lokalita Bialka Tatrzanska
  Oblíbená polská lokalita Bialka Tatrzanska
 • Slevy do aquaparků Chochołowska Termy a Terma Bania
  Slevy do aquaparků Chochołowska Termy a Terma Bania
 • Snídaně v ceně, možnost doplatit si večeře
  Snídaně v ceně, možnost doplatit si večeře
 • Baby friendly (dětský koutek, kolotoč)
  Baby friendly (dětský koutek, kolotoč)
 • Platnost až do 15.12.2019
  Platnost až do 15.12.2019

Ukončené
od 1 890 Kč

Běžná cena: 2 574 - 3 380 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

8 hodnocení

6 zákazníků doporučuje

10

Příjemné ubytování se snídaní formou švédského stolu, velký výběr a chutné jídlo. Klidné prostředí s nádhernou přírodou kolem, blízkost 3 aquaparků, příjemně teplá voda, čistota, trakce i výborné jídlo formou bufetů.

Zákazník SlevaDne, 15. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 3 noci pro 2 osoby se snídaní

Kontakt

Rezydencja Silverton

Rezydencja Silverton

ul. Kaniówka 28 A
34405 Białka Tatrzańska
+48 790 273533

rezerwacja@rezydencia-silverto...
https://willa-maria.pl

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
SPA komplex Terma bania

SPA komplex Terma bania

Moderní komplex kombinuje výhody aquaparku a termálních lázní. Vnitřní i venkovní bazény jsou naplněné termální vodou, přičemž teplota se udržuje mezi 34 - 38 ° C po celý r... Vícok. Najdete zde 3 zóny, užijete si i saunové rituály a coctail bar v saunariu. Otevírací doba je denně od 9:00 do 22:00.

5
km
Terma Bukovina

Terma Bukovina

Terma Bukowina je oblíbené místo vodního relaxu. Najdete zde celoročně otevřené termální bazény (celkem až 20 bazénů s teplotou vody 30-36 ° C) a až 8 druhů saun. Otevřeno mají... Víc denně od 9:00 do 22:00 hod.

7
km
Obec Osturňa

Obec Osturňa

Rázovitá Zamagurská obec na severu Slovenska. Leží na hranici s Polskem. Domy jsou zde většinou srubové, tříprostorové se čtvercovou uzavřenou zástavbou dvora. Ještě stále se zde... Víc nosí Goralský oděv. V některých dřevěnicích a domcích je možné přespat.

8
km
Goracy Potok

Goracy Potok

Oblíbené koupaliště Goracy Potok nabízí více než 12 bazénů (teplota vody 28 - 40 ° C) Je to místo s opravdu unikátní atmosférou: Goralský styl se zde kombinovanuje s krásnými... Víc přírodními materiály. Bazény jsou vybudovány ve stylu japonského onsenu. Užijete si také suché a parní sauny, bahenní koupele a další vodní atrakce.

13
km
Ski centrum Strednica Ždiar

Ski centrum Strednica Ždiar

Skvělá lyžovačka vás čeká i v podtatranské obci Ždiar. Najdete zde 9 vleků (od 80 do 460 m) a 4sedačkovou lanovku (442 m). Pro běžkaře jsou určeny 2 tratě, které jsou dlouhé 5 ... Víckm. K dispozici je také půjčovna lyží, servis, úschovna, lyžařská škola a bufet.

13
km
Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane

Aquapark v polském městě Zakopane nabízí vnitřní i venkovní bazény s geotermální vodou, tobogany i vodní atrakce pro děti i dospělé. Teplota vody v bazénech má kolem 30,5 °... Víc C. Aquapark je otevřen celoročně od pondělí do neděle v čase 9:00 - 22:00 hod.

14
km
Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu

První písemná zmínka pochází z roku 1326 a městská práva získal Nowy Targ v roce 1346, což mělo za následek jeho rychlý rozvoj. Nowy Targ je však známý především svými... Víc legendárními trhy. Najdete zde množství produktů jako oblečení, kožichy, potraviny, ale i různé zboží, které se u nás běžně nevyskytuje. Neumíte polsky? Nevadí, na trzích se bez problémů domluvíte česky. Platit zde můžete i eury.

14
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je největším městem v bezprostřední blízkosti Tater. Poláci ho nazývají i hlavním zimním městem Polska. Je to středisko turistického ruchu s množstvím atrakcí, odkud si... Víc můžete dokonale vychutnat Polské Tatry.

14
km
Ulice Krupówki

Ulice Krupówki

Nejznámější ulice v Zakopaném. Najdete zde pěší zónu s množstvím obchůdků, restaurací či suvenýrů. Tato ulice je neoficiálním tatranským bulvárem.

15
km
Snowlandia - Ledové bludiště

Snowlandia - Ledové bludiště

Věděli jste, že největší sněžný labyrint na světě najdete v Zakopaném? Poprvé ho postavili v roce 2016 a hned se zapsal do Guinessovy knihy rekordů :) Nachází se v areálu... Víc Snowland, kde naleznete i další super atrakce jako Sněžný zámek a Mini ZOO. Otevírací doba je od 10:00 do 18:00.

15
km
Muzeum Karola Szymanowskiego

Muzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski byl známý polský skladatel, který prožil celý život v Tatrách. Jeho muzeum sídlí v historické budově Villa Atma přímo v Zakopaném. Tato historická budova byla... Víc postavena na konci 19. století a je krásným příkladem tatranské architektury.

15
km
Mickiewiczovy vodopády

Mickiewiczovy vodopády

Mickiewiczovy vodopády se skládají ze tří větších a několika menších kaskád na potoce Roztoku v Dolině Roztoki. Pojmenované jsou po polském spisovateli Adamovi Mickiewiczovi.