Odpočinek v malebné krajině Moravskoslezských Beskyd s ubytováním v novém penzionu Grunt s polopenzí a welcome drinkem

Restaurace a penzion Grunt, Beskydy - Řeka

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 2 990 Kč

Běžná cena
3 600 - 9 000 Kč
Ušetříte
až 3 020 Kč

Odpočinek v malebné krajině Moravskoslezských Beskyd s ubytováním v novém penzionu Grunt s polopenzí a welcome drinkem

  Restaurace a penzion Grunt, Beskydy - Řeka (mapa)
  Platnost kupónu je od 25.4.2019 do 31.8.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Kdo se bojí, nesmí do lesa…v případě těch beskydských by ale byla velká škoda neprozkoumat je. Zdejší malebná krajina je jako stvořená pro turistické výlety, cyklovýlety s benefitem v podobě relaxace na čerstvém vzduchu. Penzion Grunt vám poskytne zázemí pro odpočinek a rozmazlí vaše chutě nejen uvítacím drinkem, ale i českými a moravskými specialitami. Dětský koutek i hřiště potěší vaše děti.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Nová, moderně zařízená roubenka s krbovými kamny
 • 10% sleva na rodinné bylinné lázničky v Komorní Lhotce
 • Welcome drink pro oba
 • Dětský koutek i hřiště
 • Pěší a cykloturistika

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby
 • Bohatá snídaně formou teplého a studeného rautu pro oba
 • Večeře (jednotné menu- polévka, hlavní jídlo, dezert)
 • Welcome drink pro oba
 • Sleva 10% na rodinné bylinné lázničky v Komorní Lhotce
 • Dětský koutek v restauraci
 • Venkovní terasa s dětským hřištěm
 • Parkování u hotelu
 • Wi-Fi připojení 

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 25.4.2019 do 31.8.2019.
 • Kupon je možné uplatnit pouze ve všední dny, od neděle do pátku

Jak využít nabídku

 1. Termín pobytu si zamluvte dostatečně předem na email info®gruntreka nebo na tel. 608 608 935 .       
 2. Před zakoupením kupon je dobré ověřit si volnou kapacitu ve vámi vybraném termínu.
 3. Při rezervaci uvádějte číslo kuponu
 4. Heslo hlaste při nástupu na pobyt. 
   

Příplatky

 • Děti do 4 let bez nároku na lůžko/noc zdarma
 • Děti od 4 do 12 let na přistýlce/noc  300,- Kč
 • Domácí zvířata (pes,kočka)   100 Kč

Doplňující informace

 • Platnost kuponu je do 31.8.2019
 • Check in od 14:00 – Check out do 10:00
 • Kupon lze v rámci 14 denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem kupon zůstává v plné platnosti. 
 • Při zrušení či změně rezervace v kratší lhůtě kupon propadá v plné výši. Změna je možná pouze 1x nebo po domluvě s recepcí.
   

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 323 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Satinský vodopád

Satinský vodopád (14 km)

Jsou to rozhodně nejznámější vodopády Beskyd. Naleznete zde spoustu zhruba metrových vodopádů. Nacházejí se zde i okouzlující kaskádovité vodopády na bočních přítocích. Hlavní... Víc vodopád je vysoký 1,7 metru. Dostanete se k němu po zelené turistické cestě.

Beskydský pivovárek

Beskydský pivovárek (17 km)

Výroba byla zahájena v roce 2013 v obci Ostravice. Vaří pivo bez konzervantů a chemických látek. Velmi dbají na kvalitní výrobě. Přijďte i vy ochutnat pivo Washington, Summer day... Víc strong ale, Double elephant double ipa, Red ale, Beskydské hořké a mnoho dalších...

Sudopark

Sudopark (18 km)

Areál se nachází na místě, kde stála původní osada v Klokočově U Varmus. Hlavním lákadlem jsou 3 dřevem vytápěné koupací sudy umístěny v exteriéru a 1 chladící sud zabudovaný v... Víc zemi se stálým průtokem horské vody jaké nenajdete nikde na Slovensku.

Kamenné koule

Kamenné koule (19 km)

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

Vodní nádrž Olešná

Vodní nádrž Olešná (19 km)

Je to přehradní nádrž na potoce Olešná nedaleko města Frýdek – Místek. Její počátky spadají mezi roky 1960–1964. Můžete se přijít vykoupat, zahrát si volejbal, nebo si odpočinout... Víc na pláži. Je sem možný přístup po celý rok. Dá se zde také provozovat jachting a windsurfing.

Aquapark Olešná

Aquapark Olešná (19 km)

Aquapark Olešná je park plný zábavy. Vyřádí se zde děti i dospělí. Naleznete tu množství různorodých tobogánů, divokou řeku, masážní trysky a spoustu dalšího. Konají se zde akce... Víc jako jsou například sportovní maraton, AquaAerobik, Aquatěhobic, nebo olympiáda na Olešné.

Večery pod hvězdami

Večery pod hvězdami (20 km)

Udělejte si s vaší drahou polovičkou nezapomenutelný romantický večer. Dvouhodinová prohlídka noční oblohy přímo pod hvězdami, a to i s odborným výkladem od profesionála. Celá... Víc prohlídka probíhá daleko od rušivého městského osvětlení. Tento večer si prostě musí užít opravdu každý.

Muzeum lyžování

Muzeum lyžování (20 km)

Ve Wisle určitě stojí za návštěvu Muzeum lyžování, kde najdete bohatou sbírku lyžařského vybavení a starých lyží. Mnohé z nich patřily významným lyžařům. Vidět se zde dá více než... Víc 80 exponátů a mnoho fotografií souvisejících s historií lyžování. Vstup je zdarma a otevřeno mají každý den od 10:00 do 16:00.

Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana (21 km)

Vodní park Tropikana najdete u hotelu Gołębiewski a nabízí opravdu bohatou nabídku vodních atrakcí. Nechybí tobogány, 25 metrový bazén, umělé vlny, samozřejmostí jsou atrakce pro... Víc děti. Doporučujeme vyzkoušet i wellness centrum se saunami.

Golfofé hřiště Čeladná

Golfofé hřiště Čeladná (21 km)

Milujete golf nebo jste jen jeho velkým obdivovatelem? Určitě se zajeďte podívat do golfového klubu v Čeladné. Zahrajete si golf na osmnáctijamkovém hřišti a vytvoříte si tak... Víc parádní den.

Včelařský naučný areál

Včelařský naučný areál (21 km)

Prohlédněte si včelařské muzeum, které se nachází v Domě včelařů, včelařský skanzen, naučnou zahradu včelařsky významných rostlin a spoustu dalšího. Máte možnost vyrábět svíčky ze... Víc včelího vosku anebo ochutnat medové občerstvení.

Muzeum trofejí Adama Małysze

Muzeum trofejí Adama Małysze (21 km)

V rodném městě Adama Małysze, legendárního polského skokana na lyžích, byste určitě neměli vynechat jeho muzeum. Vyhrál 39 světových akcí, třikrát za sebou Světový pohár a je... Víc trojnásobný polský Sportovec roku. Můžete zde vidět sbírku všech jeho trofejí a vybavení. A možná se tu s ním potkáte i osobně :)