Vila Danielův dům až pro 13 lidí po celý rok s možností vánočních a novoročních pobytů

Danielov dom, Slovensko - Vysoké Tatry - Tatranská Polianka

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 290 Kč

Vila Danielův dům až pro 13 lidí po celý rok s možností vánočních a novoročních pobytů

  Danielov dom, Slovensko - Vysoké Tatry - Tatranská Polianka (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dopřejte si spolu s vašimi nejbližšími relax na čerstvém horském vzduchu. Danielův dům najdete v kouzelném prostředí pod nejvyšším štítem Tater - Gerlachov. Dokonce něj dohlédnete z okna. Blízko je cyklostezky i zastávka tramvaje, abyste mohli poznávat okolí. Pokud vyhládne, využijte altán na přípravu grilovaných pochoutek či guláše. Chata je vám k dispozici i na Vánoce.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Stylová typická Drevenička ve Vysokých Tatrách
  Stylová typická Drevenička ve Vysokých Tatrách
 • Výhled na Gerlach rovnou z okna, skvělá poloha
  Výhled na Gerlach rovnou z okna, skvělá poloha
 • Hned u zastávky tramvaje a v blízkosti cyklostezky
  Hned u zastávky tramvaje a v blízkosti cyklostezky
 • Altán s ohništěm a grilem
  Altán s ohništěm a grilem
 • Parkování přímo v oploceném areálu
  Parkování přímo v oploceném areálu

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 1 osobu
 • Rychlá Wi-Fi
 • Parkování

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2020.
 • Ubytování je možné pouze v případě  minimálně 6 a maximálně 13 dospělých osob  + max. 4 dětí do 5 let bez nároku na lůžko
 • Nástupní dny během Vánoc a Silvestra: 20., 21., 22., 23., 27., 28., 29., 30., 31. 12. 2019

Jak využít nabídku

 1. Pobyt si můžete stále rezervovat bez online rezervace na tel. č. +421 903 347 745 nebo e-mailem na info@danielovdom.sk 
 2. Při rezervaci uveďte číslo vašeho kupónu, jméno a vybraný termín
 3. Je třeba prokázat se platným kupónem

Doplňující informace

 • 6 ložnic + 5 koupelen (1x twin, 3x double, 1x single, 1x double + 2)
 • Společenská místnost se SMART TV
 • 7x smart TV, 8x parkovací místo
 • Pobyt s domácím mazlíčkem není možný
 • Check-in mezi 15.00 - 20.00 hod., Check-out mezi 8.00 - 10.00 hod.
 • Zastávka tatranské tramvaje přímo u vily Danielův Dům na trase: Štrbské Pleso - Poprad, s možností přestupu ve Starém Smokovci do Tatranské Lomnice

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 372 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Danielov dom

Tatranská Polianka 26
062 01 Vysoké Tatry
+421 903 347 745

info@danielovdom.sk
http://danielovdom.sk/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia (5 km)

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku (6 km)

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

Obrovský vodopád

Obrovský vodopád (7 km)

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

Symbolický cintorín u Popradského plesa

Symbolický cintorín u Popradského plesa (7 km)

Jedná se o místo, kde se na památku obětem ukládají pamětní tabule se jmény lidí, kteří zahynuli v Tatrách a jiných světových horstvech. Najdete ho pod strmou skalní stěnou... Víc Ostrvy. Nejpohodlnější cesta od praporku tatranské tramvaje Praporek Popradské pleso, odtud asfaltovou cestou (cca 5 km).

Popradské pleso

Popradské pleso (8 km)

Popradské pleso je jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst ve Vysokých Tatrách. Vede sem několik turistických tras, najdete zde i symbolický hřbitov, horskou chatu a... Víc restauraci.

Snowpark Lučivná

Snowpark Lučivná (8 km)

Nadmorská výška sa tu vyšplhala na 746 - 856 m.n.m. V tomto lyžiarskom stredisku vzdialenom 12 km od Popradu nájdete 4 vleky a ľahké až stredne ťažké zjazdovky. Prevádzková doba... Víc strediska je počas sezóny denne 9:00 hod - 16:00 hod, večerné lyžovanie je možné využiť v čase 17:30 - 20:30 hod. K dispozícií je ďalej požičovňa, škola snowboadingu a lyžovania, snowtubing, skiservis a reštaurácia.

Štrbské pleso

Štrbské pleso (8 km)

Štrbské pleso patří mezi nejznámější místa ve Vysokých Tatrách. V okolí se nachází množství hotelů, restaurací a turistických tras, například naučná stezka na Popradské pleso.

Lopušná Dolina

Lopušná Dolina (9 km)

Lyžařské středisko u města Svit leží v nadmořské výšce 777 m.n.m. s převýšením až do výšky 916 m.n.m. K dispozici zde máte 4 vleky Tatrapoma s kapacitou 2 300 osob/hod. Provoz... Víc vleků je denně od 8:30 do 15:30 a večerní lyžování můžete využít od 18:00 do 20:30. Před vstupem jsou k dispozici i běžecké tratě pro začátečníky a pokročilé. Najdete zde i 3 bufety, hotelovou restauraci, půjčovnu lyžařské výstroje, SKI servis, lyžařskou školu a také ledovou přírodní plochu (rozměrech 24 m x 14 m).

Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice (9 km)

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

Ski Museum

Ski Museum (10 km)

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

Vodopád Skok

Vodopád Skok (10 km)

Vodopád Skok patrí medzi najkrajšie a najviac navštevované vodopády Vysokých Tatier ale aj Slovenska. Je asi 30 metrov vysoký a nachádza sa v nadmorskej výške 1789 m.n.m. Výstup... Víc okolo vodopádu je zaistený reťazami a vedie po klzkých žulových platniach. Dostanete sa naň napríklad zo Štrbského Plesa po žltej turistickej značke.

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica (10 km)

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.