Vinařský pobyt na Moravě pro dva s polopenzí: varianty s wellness, degustací i komentovanou prohlídkou vinařského muzea

Dvůr pod Starýma Horama, Zlínský kraj - Boršice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 3 190 Kč

Běžná cena
3 600 - 7 200 Kč
Ušetříte
až 1 010 Kč

Vinařský pobyt na Moravě pro dva s polopenzí: varianty s wellness, degustací i komentovanou prohlídkou vinařského muzea

  Dvůr pod Starýma Horama, Zlínský kraj - Boršice (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Milovníci dobrého vína budou jistě nadšeni nejen z degustace 12 vzorků se someliérem, ale i z pokojů pojmenovaných po vinných odrůdách. Chybět nesmí ani prohlídka vinařského muzea s výkladem o historii vinařství v regionu. V rámci zážitkového balíčku se můžete těšit i na relax v privátní vířivce a sauně.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Stylový penzion ve vinařské obci
 • Skvělé recenze na Tripadvisor.cz
 • Relaxační zóna
 • Komentovaná prohlídka muzea
 • Bezbariérový vstup do penzionu i do sklepa

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování v pokoji v penzionu pro dvě osoby s polopenzí
 • Snídaně formou studeného i teplého bufetového stolu
 • Večeře (předkrm nebo dezert a hlavní chod – výběr ze 2 jídel) 
 • Volný přístup k Wi-Fi v celém penzionu 
 • Parkování na parkovišti penzionu
   

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2019.
 • Nástupní dny: neděle, středa

Jak využít nabídku

 1. Po obdržení kuponu si vytvořte rezervaci na tel.: +420 730 898 275 nebo na emailu: info@dvurpodstarymahorama.cz
 2. Při rezervaci nahlaste číslo kuponu
 3. Heslo kuponu poskytněte při jeho využití v zařízení

Příplatky

 • Dítě do 6,9 let bez nároku na vlastní lůžko a služby zdarma.
 • Dítě od 7 let nebo další dospělá osoba na lůžku: 350 Kč / os. / noc a snídaně ( platí o pro mladší děti pokud budou na lůžku se snídaní).
 • Zvířata: Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě s recepcí za příplatek (nesmí být nikdy ponechán bez dozoru na pokoji).
 • Parkování: Zdarma u hotelu.

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu
 • Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • Check in 14.00, check out 10.00
 • Rezervace kuponu je možné změnit pouze jednou, a to minimálně 7 dní před nástupem na pobyt
 • Pokud rezervaci včas nezměníte nebo se na pobyt nedostavíte, kupon bez náhrady propadá

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 45 458 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice (4 km)

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov (7 km)

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk (12 km)

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo (14 km)

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn (20 km)

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (23 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Víc Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Záhorské muzeum Skalica

Záhorské muzeum Skalica (25 km)

Muzeum bylo otevřeno již v roce 1905. Obsahovalo sbírku uměleckých, folklórních a historických předmětů s cílem pozvednout sebevědomí rolnických a řemeslnických vrstev. Stálá... Víc expozice, reinstalována k stoletému muzeu v roce 2005 v původní budově, prezentuje část původní sbírky zakladatele muzea, v další části prostřednictvím sbírkových předmětů, fotodokumentace a textů dosavadní výsledky bádání a sbírkotvorné činnosti a oblasti archeologie, historie, literární historie, etnologie a folklóru, přičemž část prostor je věnována malířskému dílu krajináře Júlia Koreszku, vztahujícímu se ke Skalici.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž (28 km)

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

Zámek Bučovice

Zámek Bučovice (28 km)

Bučovice je čtyřkřídlí zámek se třemi patry arkád a komponovanou zahradou. Byl postaven v letech 1575–1585. Zámek je vystavěn ve stylu italské renesance. Jsou zde ovšem prováděny... Víc drobné barokní úpravy. V roce 2001 byl zámek prohlášen národní kulturní památkou.

Vyhlídková věž Poľana

Vyhlídková věž Poľana (31 km)

Tato oblíbená rozhledna je vysoká 20 m a můžete z ní vidět Bílé Karpaty, Myjavskou pahorkatinu, Malé Karpaty, masiv Velké Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik, Tríbeč ale i... Víc Strážovské vrchy.

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (31 km)

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.

Zámeček Holíč

Zámeček Holíč (31 km)

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.