8,7

Velmi dobré hodnocení
(32 hodnocení)

Outdoorový zážitek, přespání ve stanu v krkonošské přírodě se snídaní a hodinou ve společné sauně na Dvorské boudě až do listopadu 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaDvorská Bouda, Krkonoše - Strážné (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.11.2021 dle dostupnosti.

Originalitě se meze nekladou a to ani při výběru místa pro strávení společného času. Zážitkem, který v ČR nikdo jiný nenabízí, se pro vás stane přespání ve stanu nedaleko klasické horské chaty. Žádné velké balení nechystejte. Stan, spacáky, snídaně i teplý čaj jsou pro vás zajištěné i s hodinovým relaxem ve společné sauně. Tohle dobrodružství vám pobyt v krkonošské přírodě ukáže z jiného úhlu.

Využijte jedinečné nabídky na romantické dobrodružství na Dvorské boudě! Odpočinete si v překrásné krajině a v noci se k sobě budete tisknout ve vysokohorském stanu ve výšce 1 313 m n. m.! Neváhejte! Tento jedinečný zážitek je připraven právě pro Vás.

Když ráno vstanete, a půjdete si dát bohatou snídani, spatříte sluncem zalitou krajinu. Z Dvorské boudy je totiž ten nejkrásnější výhled na Krkonošké podhůří a Liščí horu, která je od boudy vzálená pouze jeden kilometr. 

Když pohlédnete do údolí, které se vynořuje z raní mlhy, spatříte Pec pod Sněžkou a Špindleruv mlýn. O kousek dál (jen 7 km) se svým vrcholkem dotýká mraků nejvyšší hora České republiky, Sněžka.

Spát budete v profi stanech typu Rock Empire Alaska vybavených špičkovými spacáky s teplou hygienickou vložkou, které jsou vhodné do himalájských podmínek. Po studeném probuzení si navíc můžete dopřát i hřejivou relaxaci v sauně. 

Po tom, co zažijete dobrodružnou noc a romantickou snídaní s výhledem, se můžete vydat na procházku. Dvorská bouda se totiž nachází na průsečíku hlavních turistických a cyklistických tras a je tak ideálním místem pro pěší túry!  Na Boudě je vám k dispozici ping pong, fotbálek, posilovna a WiFi připojení zdarma.

Vstupní bránou Krkonoš je beze sporu Vrchlabí, které je od hotelu vzdálené jen 14,5 km. Dominantou městečka je hora Žalý, tvořena dvěma vrcholky – zadním s výškou 1036 m a předním 1019 m. V roce 1836 byla na vrcholu Předního Žalého vybudována hrabětem Janem Nepomukem Františkem Harrachem dřevěná rozhledna. Ta byla v roce 1889 nahrazena montovanou železnou vyhlídkovou věží s výškou 15 metrů. Z rozhledny lze shlédnout celé panorama Krkonoš, části Jizerských hor a Orlických hor, podhůří a části Českého ráje.

Výlet doporučujeme podniknout i na Pomezní Boudy, kde začíná celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé, vedoucí do nádherných míst s výhledem do sousedních údolí a horských hřbetů, nad kterými vévodí naše nejvyšší hora Sněžka.

Dalším z cílů může být i pramen Labe, jímž je označeno místo na hřebeni Krkonoš na Labské louce. Místo se řadí k nejvyhledávanějším turistickým cílům na české straně pohoří.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Zážitek, který nikdo v ČR nenabízí
  Zážitek, který nikdo v ČR nenabízí
 • Spaní ve výšce 1 313 m.n.m. v profesionálním stanu
  Spaní ve výšce 1 313 m.n.m. v profesionálním stanu
 • Termoska s čajem na noc
  Termoska s čajem na noc
 • 1 hodina v sauně na Dvorské boudě
  1 hodina v sauně na Dvorské boudě
 • Zámek Vrchlabí, Aquapark Špindl, Stezka korunami stromů
  Zámek Vrchlabí, Aquapark Špindl, Stezka korunami stromů

od 490 Kč

Běžná cena: 990 - 1 390 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 490 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 16.05.2021 o 23:28.

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 490 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

32 hodnocení

12 zákazníků doporučuje

6,0

Dvorská Bouda, je na krásném místě. Vhodné ubytování, jako výchozí bod na výlety po okolí. Pobyt je pro nenáročné, je potřeba do objektu investovat. Neuškodí, větší úklid společných prostor, herny pro děti a kolem objektu. V restauraci umazané židle a špinavé ubrusy. Na pokoji hluk z chodby, Vam...

Zákazník SlevaDne, 4. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 4 dny/3 noci pro 2 osoby

Kontakt

Dvorská Bouda

Strážné 111
54352 Strážné
+420 725 972 169

info@dvorska-bouda.cz
www.dvorska-bouda.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

4
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

5
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

6
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

6
km
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

6
km
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

6
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

6
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

6
km
Malý Šišák

Malý Šišák

Malý Šišák je hora na Slezském hřbetu v Krkonoších. S výškou 1440 metrů nad mořem patří mezi nejvyšší hory Krkonoš. U nás se na vrchol nedostanete, ale z polské strany vás na... Víc vrchol vyvede červeně značená Cesta česko-polského přátelství.

7
km
Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

8
km
Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

8
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

Mohlo by Vás zajímat