Odpočinek u Lipenské přehrady s ubytováním v Apartmánech Lipno, s možností snídaně a platností do března 2020

Ubytování Horní Planá, Lipno - Horní Planá

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Odpočinek u Lipenské přehrady s ubytováním v Apartmánech Lipno, s možností snídaně a platností do března 2020

LokalitaUbytování Horní Planá, Lipno - Horní Planá (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 23.8.2019 do 31.3.2020 dle dostupnosti.

Netrapte se detoxikačními kúrami, abyste předcházeli podzimní únavě. Naordinujte si pobyt v Apartmánech Lipno v blízkosti přehrady a o příliv energie nebudete mít nouzi. Načerpejte sílu z šumavské přírody na turistických toulkách nebo při soupeření o nejlepší houbařský úlovek. I jízda na zapůjčených elektrokolech zafunguje jako skvělá prevence proti podzimním splínům a depresím.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V centru rekreačního střediska Horní Planá
  V centru rekreačního střediska Horní Planá
 • Dětské hřiště, gril
  Dětské hřiště, gril
 • Nově zřízené cyklostezky kolem břehu Lipna
  Nově zřízené cyklostezky kolem břehu Lipna
 • Království lesa, Stezka korunami stromů, Český Krumlov
  Království lesa, Stezka korunami stromů, Český Krumlov
 • Možnost vypůjčení elektrokol
  Možnost vypůjčení elektrokol

Ukončené
od 1 590 Kč

Běžná cena: 2 580- 6 150 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 674 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Ubytování Horní Planá

Sídliště Míru 49
382 26 382 26
+420 728 836 670

info@ubytovani-horniplana.cz
http://www.ubytovani-horniplan...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

14
km
Zřícení Vítkův Hrádek

Zřícení Vítkův Hrádek

Vítkův kámen je zřícenina gotického hradu. Je to nejvýše položený hrad v Česku. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. První spolehlivá zmínka o hradu se objevuje v... Víc roce 1347.

19
km
Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno

Jde o první stezku tohoto druhu v České republice. První procházky se uskutečnily 10. července 2012. Užijete si nádherný výhled na krásy okolní krajiny. Každé úterní večery se... Víc konají koncerty přímo na stezce. To si nesmíte nechat ujít.

22
km
Hrad a zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov

Svou rozlohou přes 6 ha je to druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní... Víc památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.

22
km
Český Krumlov

Český Krumlov

Od roku 1992 je historické centrum města Český Krumlov zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město se nachází na samotném jihu Čech a je navštěvováno spoustou... Víc turistů. Kolem centra se meandrech táhne řeka Vltava a odděluje tak historickou část města.

22
km
Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť

Kleť je nejvyšší horou Blanského lesa. Je totiž položena v nadmořské výšce 1084 metrů. Rozhledna byla dříve využívána jako místo k mapování okolí. Neuvidíte jen zdejší místa, ale... Víc můžete obdivovat i krásu Alp. Rozhlednu nechal vystavět v roce 1822 kníže Jan Nepomuk ze Schwarzenbergu.

23
km
Lanovka Kleť

Lanovka Kleť

Lanovka vyváží turisty již od roku 1961. Lanová dráha vám ušetří 1792 metrů a její převýšení činí 383 metrů. Zajímavostí lanové dráhy je, že za dobu své existence již vyvezla... Víc nahoru více než 3 000 000 turistů.

26
km
Poštovní muzeum Vyšší Brod

Poštovní muzeum Vyšší Brod

Nechte před sebou opět ožít poštovní služebny a úřadovny, rozjedou se vozy s dopisy a balíky. Naleznete zde průběh vývoje pošty od roku 1526 až po současnost. Do poštovního muzea... Víc se můžete přijít podívat denně až na pondělí.

27
km
Hrad Rožmberk

Hrad Rožmberk

Jedná se o nejstarší sídlo Rožmberků. V současné době je ve vlastnictví státu a je spravován Národním památkovým ústavem. Hrad i jeho zakladatel jsou poprvé písemně uváděni v roce... Víc 1250. Hrad je čtvrtým nejnavštěvovanějším objektem. V roce 2013 jej navštívilo přes 53 tisíc lidí.

29
km
Holašovice

Holašovice

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

29
km
Zřícenina hradu Kunžvart

Zřícenina hradu Kunžvart

Hrad byl vystavěn sice ve 13. století, ale jeho první zmínky přišly až v souvislosti s Karlem IV. v roce 1359. Opuštěn byl již v první polovině 16. století. Kunžvart je pustý od... Víc roku 1547 a na konci 16. století vyhořel.

30
km
Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín má dřevěnou konstrukci a stojí v nadmořské výšce 1362 metrů. Vystavěna byla v roce 2004. Vyhlídková plocha je ve výšce 21 metrů. Za pěkného počasí můžeme... Víc zahlídnout nejen šumavské vrcholky, ale také Alpy.

34
km
Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle

Kratochvíle je renesanční zámek. Na místě dnešního zámku původně stával hospodářský dvůr nazývaný Leptáč. Krčín zde postavil nový dvůr, kolem něhož zřídil rozsáhlou loveckou... Víc oboru. Do současné podoby po vzoru italských vil nechal zámek vystavět Vilém z Rožmberka v letech 1583-1589.