159 Kč

Běžná cena
400 Kč
Ušetříte
241 Kč

Skvělý dárek pod stromeček! Paintball - 4 hodiny adrenalinu v bývalé ruské základně v Milovicích nebo v Benešově u Prahy

  Paintball Milovice, Střední Čechy - Milovice (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupem získáte
minimálně 159 bodů

Koupit

Končí za 2 dny nebo do vyprodání.

70 x koupeno

Uložit na později Sledovat provozovnu

Navštivte military hřiště v Milovicích a zažijte neopakovatelnou atmosféru postapokalyptických filmů! Bývalá ruská základna byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta přísně utajována a nyní slouží pro všechny fandy paintballu. Těšit se můžete na bunkry, zákopy, lesní pevnosti a především 4 hodiny napětí a zábavy. V nabídce je i otevřená hra v Benešově u Prahy nebo Junior Paintball pro hráče pod 15.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Obrovský areál - přes 50.000 m²
  Obrovský areál - přes 50.000 m²
 • Dvě odlišná paintballová hřiště, možnost vyhrát herní notebook
  Dvě odlišná paintballová hřiště, možnost vyhrát herní notebook
 • Možnost využití funkční vojenské techniky během hry
  Možnost využití funkční vojenské techniky během hry
 • Skvělý tip na vánoční dárek
  Skvělý tip na vánoční dárek
 • Junior paintball pro hráče od 6 do 15 let
  Junior paintball pro hráče od 6 do 15 let

V ceně je zahrnuto

 • Vstup na hřiště na 4 hod. pro 1 osobu
 • Paintballový značkovač s pohonem po celou dobu
 • Termální maska
 • 100 ks kuliček
 • Služby organizátora

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2020.
 • Osoby mladší 18 let musí ze zákona hrát vždy pod dozorem osoby starší 18 let, nebo s písemným svolením svého zákonného zástupce
 • Ideální věková hranice pro hru je 15+. Máte-li děti, jenž jsou mladší 15 let a chtějí si paintball zahrát, je možné využít nabídku JUNIOR PAINTBALLU

Vyberte si z následujících možností

Jak využít nabídku

 • Využití kupónu je snadné!
 • Po zakoupení kupónu je nutná rezervace termínu na telefonním čísle +420 777 099 099, nebo na e-mailu info@paintballgame.cz
 • Při rezervaci vždy uvádějte kód a heslo kupónü
 • Vytištěný kupón si vezměte s sebou a předejte na místě

Příplatky

 • Veškeré příplatky jsou dobrovolné a je možné dokoupit na místě:
 • Lehké občerstvení a nápoje
 • Munice navíc: 1 ks kulička/1 Kč,  500 ks a více - 0,90 Kč/kus (zvýhodněná nabídka při odběru 500 ks na hráče)
 • Oblečení a ochranné doplňky
 • Dýmovnice
 • Ubytování či doprava na hřiště a zpět
 • Vojenská technika

Doplňující informace

 • Minimální počet hráčů pro rezervaci je 10. Menší počty hráčů je možné spojovat s jinými skupinkami nebo se zarezervovat na otevřenou scénářovou hru, které se odehrávají na Vojenské základně Benešov u Prahy!
 • V případě využití voucheru na otevřenou scénářovou hru, které se odehrávají na Vojenské základně Benešov, balíček neobsahuje 100 ks kuliček. Ty jsou nahrazeny vojenskou technikou, exkluzivním obsahem jednotlivých scénářů a možností vyhrát herní notebook PREDATOR HELIOS 300
 • Máte-li děti, jenž jsou mladší 15 let a chtějí si paintball zahrát, je možné využít nabídku JUNIOR PAINTBALLkterá je nabízena jako jediná v České republice a je navržena speciálně pro děti od věku 6 let

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 414 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Park Mirakulum

Park Mirakulum (800 m)

Atrakce plné zábavy se rozprostírají na ploše o velikosti 10 hektarů. Najdete zde lesní hřiště a zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v... Víc neposlední řadě i úzkokolejnou železnici.

Tankodrom Milovice

Tankodrom Milovice (1 km)

Tankodrom Milovice se nachází pouze 30 kilometrů od Prahy. 42 hektarů plochy náleží offroadovým tratím. Celková rozloha tankodromu je 200 hektarů. Můžete se vyřádit ve vozech jako... Víc je například TATRA 813 KOLOS, Praga V3S, MTLB 200 nebo na čtyřkolkách a spoustě dalšího.

Zámek Loučeň

Zámek Loučeň (12 km)

Barokní zámek Loučeň se nachází v okrese Nymburk. K zámku patří také katolický kostel Nanebevzatí Panny Marie, který byl vystavěn ve 14. století. Rozlehlý zelený park, řadu... Víc labyrintů a spoustu dalších zajímavostí taktéž stojí za to vidět.

Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice (24 km)

Zámecký areál Ctěnice, který můžete navštívit od úterý do neděle, se nachází na okraji Prahy. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky. Dnešní vzhled se řadí do... Víc barokního slohu. Dříve zde však stávala gotická tvrz. Nyní se zde pořádají výstavy různých expozic. Zámek a zámecký park je často vybírán svatebčany jako místo pro pohádkový obřad.

Zvířetice

Zvířetice (26 km)

Zřícenina hradu Zvířetice, nacházející se u města Bakov nad Jizerou, se řadí na druhé místo jako nejkrásnější svatební místo roku. Ze zříceniny hradu je cítit tajuplná hradní... Víc atmosféra a při západu a východu slunce jde o překrásné romantické zámecké sídlo.

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady (29 km)

K hradu a zámku se váže nespočetné množství pověstí. První písemné zmínky o tvrzi s názvem Stará je z roku 1340 v závěti Arnošta ze Staré. Pochází odsud také známá osobnost Arnošt... Víc z Pardubic.

Hrad Kokořín

Hrad Kokořín (31 km)

Byl postaven po roce 1320. Podle jména hradu se celá chráněná oblast nazývá Kokořínskem. V roce 1426 dobyla a poničila hrad husitská vojska. K hradu vedou značené turistické cesty.

Hrad Valečov

Hrad Valečov (32 km)

Jedná se o zříceninu středověkého hradu. Jako kulturní památka ČR je považován od roku 1958. Zřícenina se nachází 320 m. n. m. u města Mnichovo Hradiště.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha (34 km)

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá... Víc na ploše 9150 metrů čtverečních.

Bezděz

Bezděz (34 km)

Hrad byl založen roku 1264 Přemyslem Otakarem II. Od roku 1627 byl hrad ve vlastnictví Valdštejnů. K Bezdězu se také váže literární dílo Máj od známého básníka Karla Hynka Mác... Víchy. Hradní prostory si můžete prohlédnout samostatně, nebo s průvodcem v již stanovených časových intervalech.

Drábské světničky

Drábské světničky (34 km)

Překrásnými pohledy do krajiny Českého ráje se můžete kochat právě z Drábských světniček. Jedná se totiž o zříceninu skalního hradu, který byl původně ze 13. století. V první... Víc třetině 15. století byl hrad obnoven a dnes z něho zbyly jen trosky. Zřícenina skalního hradu je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky.

Průhonický zámek a park

Průhonický zámek a park (35 km)

Zámek je Národní kulturní památkou. Je přestavěný z původní tvrze a svůj současný vzhled získal koncem 19. století. Překrásný park láká k procházkm svou rozlohou 250 ha a je... Víc chráněný zápisem do seznamu světového dědictví UNESCO.