Dovolená v Hřensku České Švýcarsko se snídaní v oceněném Penzionu Česká hospoda s platností po celý rok 2020

Penzion-restaurace Česká hospoda, České Švýcarsko - Hřensko

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,0

Vynikající hodnocení
(14 hodnocení)

Dovolená v Hřensku České Švýcarsko se snídaní v oceněném Penzionu Česká hospoda s platností po celý rok 2020

LokalitaPenzion-restaurace Česká hospoda, České Švýcarsko - Hřensko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2020 dle dostupnosti.

Zatímco v hokeji může být Česko - Švýcarsko pěkné drama, v Českém Švýcarsku vás čeká jen klid a odpočinek. Nezapomenutelná dovolená v oceněném Penzionu Česká hospoda, který se zařadil mezi 25 nejkvalitnějších penzionů roku. Den začnete bohatou snídaní a přes den objevujte krásy okolní přírody v čele s největší skalní branou na našem kontinentu. Lákat vás bude také blízké Saské Švýcarsko.

Ubytujte se v oceňovaném Penzionu Česká Hospoda a užijte si nezapomenutelné tři dny v Českém Švýcarsku. Nový den nastartujte bohatou snídaní. Během dne prozkoumávejte krásy okolní krajiny a objevujte Vámi ještě nepoznaná zajímavá místa.

 

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu, příjemný a ochotný personál. Ubytováni budete v oceňovaném penzionu, který se řadí mezi 25 nejlepších penzionů roku 2017 v Česku a je vítězem ankety v Ústeckém kraji. V pokoji je Vám k dispozici lednička, rádio s CD, dvd, wifi připojení a rychlovarná konvice. K dispozici jsou nově zrekonstruované společné sociální zařízení na patře (vždy pro 2 pokoje).

Gastronomie

Těšit se můžete na chutné bohaté snídaně, díky kterým nastartujete svůj den. Pouhých 100 m od penzionu se nachází restaurace, kde si můžete vychutnat obědy a večeře.

Tipy na výlety

Pravčická brána

Jednou z největších zajímavostí v Národním parku České Švýcarsko je Pravčická brána, která je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska. Pravčická brána je největší přirozená skalní brána na našem kontinentu. Ne nadarmo se diskutuje o tom, že by měla být zařazena jako jeden z divů světa. Na Pravčickou bránu se dostanete např. z Mezní Louky překrásnou romantickou procházkou. Vybrat si můžete z několika značených tras. Zde Vás čeká nejen jeden z nejkrásnějších výhledů v Česku, ale také stylová Restaurace Sokolí hnízdo.

Edmundova soutěska – nejnavštěvovanější přírodní památka

Jedinečný zážitek Vás čeká při příjemné procházce malebnou krajinou podél toku Kamenice, jež je z obou stran obklopena hradbou vysokých skal, kde uvidíte skalní převisy, čeká Vás několik tunelů i úzké lávky. Ve skalním kaňonu jsou přitom dvě cesty, které lze absolvovat pouze plavbou na pramicích, jedná se o Edmundovu (Tichou) a Divokou soutěsku. Bastei – vyhlídková skála

Další z hojně navštěvovaných míst NP Saské Švýcarsko. Krásná vyhlídková skála se tyčí 190 metrů nad hladinou moře, asi 1,5 km od Rathenu. Největší atrakcí areálu je bezesporu dlouhý kamenný most o délce 76 metrů vklíněný mezi skály, tzv. Basteibrücke. 

Lyžování

Jen krátkou cestou za německou stranu hranice najdete hned několik ski areálů a kilometry upravených běžeckých cest. V zimě tak můžete výlety po okolí zkombinovat i se sportem. 

Ski areál Sebnitz-Buchberg

Ski areál Sebnitz-Buchberg se nachází v německé části Lučických hor, nedaleko města Sebnitz. Nabízí večerní lyžování, odpočinek na Aprés-Ski terase přímo u sjezdovky a ski servis. Okolím vede více než 5 km udržovaných tratí. Při dostatku sněhu až 15 km stop.

Ski areál Rugiswalde

Ski areál Rugiswalde se nachází v Německu, nedaleko českých hranic mezi městy Neustadt a Sebnitz. Skiareál nabízí parkoviště, dětský vleks s prostorem vyhrazeným pro děti. Okolím vedou dvě upravované stopy pro klasický styl a jedna trať pro skating.

Penzion Česká hospoda

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Platnost kuponu až do konce roku 2020
  Platnost kuponu až do konce roku 2020
 • Nejlepší penzion v Ústeckém kraji za rok 2017
  Nejlepší penzion v Ústeckém kraji za rok 2017
 • Blízko Pravčická brána, Edmundova soutěska
  Blízko Pravčická brána, Edmundova soutěska
 • Restaurace 100m od penzionu
  Restaurace 100m od penzionu
 • Přímo u vstupu do Národního parku České Švýcarsko
  Přímo u vstupu do Národního parku České Švýcarsko

Ukončené
1 399 Kč

Běžná cena: 2 200 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

14 hodnocení

8 zákazníků doporučuje

10

V Hřensku bylo nádherně majitelka penzionu milá a ochotná. Pokoje čisté, voňavé, koupelna též. Jedině nejsem spokojená s portálem Sleva dne, jelikož je s nimi špatná komunikace. Potřebovala jsem něco projednat, a 3, jsem jim psala email, ale odezva žádná. Slevu dne už asi nevyužiji,.

Blanka, 21. června 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/ 2 noci pro 2 osoby se snídaní


10

Skvělá poloha penzionu,ubytování krásné,čisté,pohodlné.Restaurace -prostředí velmi příjemné, sezení uvnitř i na terase ,obsluha velmi milá ,jídlo super i porce dostatečné. Jen a jen doporučuji.š.

Šárka, 6. října 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/ 2 noci pro 2 osoby se snídaní

Kontakt

Penzion-restaurace Česká hospoda

Hřensko 132
40717 Hřensko
603 265 330

katerina-horakova@centrum.cz
https://www.dopenzionu.cz/hren...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Pravčická brána

Pravčická brána

Jedná se o nejnavštěvovanější přírodní úkaz na území České republiky. Její rozměry jsou úctyhodné a při pohledu z blízka se zdají být ještě větší. Pokud se rozhodnete pro... Víc Pravčickou bránu, navštivte také výletní zámeček Sokolí hnízdo. Historie a architektonický styl vás jistě osloví.

21
km
Panská skála

Panská skála

Panská skála se nachází v Libereckém kraji a je volně přístupná všem turistům. Zajímavou skálu dělá právě sloupcové odlučování čediče při tuhnutí magmatu. Varhany, jak se Panské... Víc skále také říká, jsou zařazeny mezi Národní přírodní památky.

27
km
Zoo Ústí nad Labem

Zoo Ústí nad Labem

Zoo chová celkem 204 druhů zvířat. Řada z nich je velmi vzácných. Mnoho druhů se zde také podařilo odchovat, jako například levharty mandžuské, irbise, nosorožce a jiné.

28
km
Zámek Větruše

Zámek Větruše

Větruše tvoří jednu z významných dominant města Ústí nad Labem a je oblíbeným výletním cílem. Nachází se zde zámeček s rozhlednou, restaurací a hotelem. Nedaleko se nachází... Víc přírodní a zrcadlové bludiště a lanová dráha.

29
km
Hrad Střekov

Hrad Střekov

Hrad Střekov je zřícenina, která tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem. Střekov nechal před rokem 1319 vybudovat Jan Lucemburský k ochraně labské plavby. Od roku... Víc 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

30
km
Zřícenina vodního hradu Lipý

Zřícenina vodního hradu Lipý

Hrad byl založen koncem 13. století rodem Ronovců. Nachází se blízko řeky Ploučnice, která vytváří spoustu meandrů a slepých ramen. Návštěva je doporučována zamilovaným pár... Vícům. Historie hradu je velmi spjata s historií města.

40
km
Zámek Lemberk

Zámek Lemberk

Před zámkem Lemberk zde stál hrad ze 13. století. V 16. století byl hrad přestavěn na renesanční zámek. Ve století sedmnáctém dostal zámek podobu z dob ranného baroka. Z této doby... Víc pochází i zdobená kaple. Od roku 1945 je zámek ve vlastnictví státu.

42
km
Milešovka

Milešovka

Jde o nejvyšší horu Českého středohoří. Nenechte si ujít okouzlující výhled na nejbližší i vzdálené okolí. Přímo zde byla také zřízena národní přírodní rezervace.

43
km
Máchovo jezero

Máchovo jezero

Je to největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České republice. Vstup do vody je velmi pozvolný. Zajímavostí jezera je Jarmilina skála, kde se nacházel v letech... Víc 1936–1938 pomník Karla Hynka Máchy. Založení rybníka se datuje většinou k roku 1366. Máchovo jezero je využíváno především k rekreačním účelům.

44
km
Hrad Grabštejn

Hrad Grabštejn

Jde o gotický hrad z poloviny 13. století, který byl v 16. století přestavěný na renesanční zámek. Z hradní věže budete mít možnost dohlédnout až do Německa a Polska. Veřejnost se... Víc na hrad podívala poprvé v roce 1993. Každoročně se na hradě koná benefiční koncert ve prospěch hradu.

45
km
ZOO PARK Doksy

ZOO PARK Doksy

Zoo park, kde najdete zvířata cirkusové rodiny Berouskových. V zoo parku je jen několik zvířat (lvi, zebry, velbloudi, kozy, prasata, tygři...atd.), ale návštěvu zoo parku i... Víc přesto vřele doporučujeme, zažijete tu totiž to, co nikde jinde.

46
km
Zámek Duchcov

Zámek Duchcov

Zámek byl založen v 13. století jako pevnost hrabišické dynastie, která sídlila na hradě Osek. Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní úpravou z počátku 19. století. Je ve... Víc vlastnictví Národního památkového ústavu.