Horský penzion Melkus*** pro 2 osoby se snídaní, slevovou kartou na atrakce v Peci pod Sněžkou a výhledem na krkonošská panoramata

Penzion Melkus, Krkonoše - Pec pod Sněžkou

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 590 Kč

Běžná cena
3 200 - 4 800 Kč
Ušetříte
až 2 340 Kč

Horský penzion Melkus*** pro 2 osoby se snídaní, slevovou kartou na atrakce v Peci pod Sněžkou a výhledem na krkonošská panoramata

  Penzion Melkus, Krkonoše - Pec pod Sněžkou (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.10.2019 do 30.11.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Spojením aktivní dovolené a odpočinku v překrásné krkonošské přírodě se pro vás stane pobyt v horském penzionu Melkus*** ležící přímo na svahu a přesto pouhých 500 m od centra Pece pod Sněžkou. Zajištěné bufetové snídaně vám dodají energii pro výšlap na Sněžku, Stezku korunami stromů nebo aktivity v lanovém centru a zábavu na nevyzkoušených atrakcích si užijete díky slevové kartě hosta.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pouhých 500 m od centra města Pec pod Sněžkou
 • Turistické a cykloturistické trasy v okolí
 • Herna pro děti, terasa, ohniště, gril
 • Parkování zdarma
 • Sněžka 6 km, Aquapark Špindl, ZOO Liberec

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby
 • Snídaně formou bufetu
 • Slevová karta hosta na atrakce v Peci pod Sněžkou
 • Parkování a wifi zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.10.2019 do 30.11.2019.

Jak využít nabídku

 1. Kontakt na penzion pro rezervaci: +420 731 322 534 nebo diana.bonkova@seznam.cz
 2. Rezervaci je nutné potvrdit emailem
 3. Tištěný kupon je nutné odevzdat při příjezdu na hotel

Příplatky

 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • Dítě nad 3 roky 390 Kč/ noc se snídaní na vlastním lůžku pouze u dvoulůžkových pokojů
 • Parkování: Zdarma u hotelu
 • Zvířata: Za doplatek 50 Kč/ noc

Doplňující informace

 • Čas příjezdu od 14:00 hod, čas odjezdu do 10:00 hod.
 • Možnost změny termínu je min. 10 dní před nástupem, později kupon propadá

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 142 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Penzion Melkus

Pec pod Sněžkou 13
542 21 Pec pod Sněžkou
+420 731 322 534

info@penzion-melkus.cz
http://www.penzion-melkus.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně (4 km)

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

Hrad Aichelburg

Hrad Aichelburg (5 km)

Hrádek Aichelburg byl postaven roku 1863 k poctě Hraběte Bertholda Aichelberga. Podle něho se také hrádek jmenuje. Byl nazýván zříceninou po celé 20. století. Obnova byla... Víc provedena v 90. letech 20. století.

Sněžka

Sněžka (5 km)

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce (5 km)

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC (6 km)

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda (6 km)

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše (7 km)

Trasa o délce více jak 1500 m v srdci Krkonoš nabízí výhled ze 45 metrů vysoké věže. Některé ze stromů v okolí jsou staré přes 150 let. K dispozici je také naučné centrum, velké... Víc množství infotabulek a nechybí ani občerstvení založené na místní kuchyni. Pro skupiny se nabízí i možnost průvodce – pracovníka Krkonošského národního parku.

SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí (7 km)

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr (8 km)

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích (8 km)

Muzeum Vápenka se nachází na chráněné kulturní památce osmiboké kamenné věži z 19. století. Muzeum je navrženo pomocí modulových kružnic. Zajímavostí je, že dřevo spojuje dřevo. V... Víc muzeu můžete vidět například sedm století života v Albeřicích.

Čertova strouha

Čertova strouha (9 km)

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě (9 km)

Pivo se zde začalo vařit v roce 2015. Pivovar se nachází v prostorách bývalé Tippetovy boudy. Je vařeno bez pasterizace a filtrování. Kromě čepovaného piva se zde prodává i v pet... Víc lahvích zajímavého tvaru a dá se tak využít i jako nápaditý dárek. O kvalitu piva se zde starají sládci Vojtěch Kaprálek a Tomáš Ďuríček.