Hotel Wyspianski *** v centru Krakova jen 5 minut chůze od hlavního náměstí

Hotel Wyspianski***, Polsko - Krakov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 2 099 Kč

Běžná cena
2 220 - 3 620 Kč
Ušetříte
až 1 230 Kč

Hotel Wyspianski *** v centru Krakova jen 5 minut chůze od hlavního náměstí

  Hotel Wyspianski***, Polsko - Krakov (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.11.2019 do 31.3.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Hotel Wyspianski *** nabízí příjemné ubytování s vynikající polohou v centru Krakova. Stačí vám 5 minut chůze a ocitnete se na krásném náměstí Krakovský rynek. Památky máte snadno na dosah a za 10 minut jste u nákupního centra Galeria Krakowska u nádraží. Problém nebude ani s dopravou na letiště. Odpočinek zaručí pohodlné pokoje s internetem a nový den začnete chutnou snídaní.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výhodný 3 * hotel přímo v centru Krakova
  Výhodný 3 * hotel přímo v centru Krakova
 • Jen 5 minut chůze od známého hlavního náměstí
  Jen 5 minut chůze od známého hlavního náměstí
 • Prostorné pokoje s moderní koupelnou
  Prostorné pokoje s moderní koupelnou
 • Snídaně v ceně pobytu
  Snídaně v ceně pobytu
 • Pohodlné spojení s letištěm Balice (přímý vlak)
  Pohodlné spojení s letištěm Balice (přímý vlak)

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby v pokoji Classic
 • Děti do 3,99 let bez nároku na lůžko zdarma
 • Snídaně pro 2 osoby  formou bufetových stolů nebo servírované (dle obsazenosti hotelu)
 • Wi-Fi

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.11.2019 do 31.3.2020.

Příplatky

 • Děti do 3,99 let bez nároku na lůžko zdarma
 • Dítě od 4 let nebo dospělá osoba na přistýlce se snídaní: 20 € / noc
 • Domácí zvíře: 35 PLN / noc (Domácí mazlíček je povolen pouze s vlastním pelíškem a pokud neruší ostatní hosty. Zvířata nemají přístup do baru ani do hotelové restaurace.)
 • Hlídané parkoviště 14 € / 24 hod. (60 PLN)
 • Aktuální kurz ZDE

Doplňující informace

 • Hotel poskytuje ubytování pro max. 3 dospělé osoby, případně 3 dospělé osoby + 1 dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko
 • Dostupnost třílůžkového pokoje je nutno předem ověřit
 • V případě zájmu o ubytování vícečlenných rodin je třeba zakoupit 2 kupóny, neboť hotel disponuje pouze dvou- a třílůžkovými pokoji
 • SLUŽBA SlevaDne.cz: Rezervace probíhá v cizím jazyce. Pokud máte s rezervací potíže, rádi ji uděláme za vás. Pošlete, prosím, výše uvedené informace spolu s názvem hotelu a preferovaným termínem na podpora@slevadne.cz

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 407 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Mariánský kostel

Mariánský kostel (500 m)

Mariánský kostel na Hlavním náměstí Krakova je jednou z nejkrásnějších a nejstarších památek tohoto města. Byl vybudován na počátku 13. století. V kostele se nachází kaple Matky... Víc boží Częstochowski, sakristie a kostelní pokladna. Najdete zde spoustu vzácných uměleckých děl, jako je např. oltář vyřezaný z lipového dřeva, který je považován za nejhodnotnější evropský gotický oltář. Kostelu dominují dvě věže, vyšší měří 81 metrů, nižší 69 metrů, a právě ta nižší slouží jako zvonice. Ze zvonice Mariánského kostela je každou celou hodinu trubačem hraná melodie. Tato melodie se nazývá Hejnal, je součástí městské tradice a také jedním ze symbolů Krakova. Melodie je hraná na všechny čtyři světové strany. Otevírací hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Rynek Główny

Rynek Główny (600 m)

Krakovský rynek (Hlavní tržní náměstí) leží v samém srdci Krakova. Vznikl ve 13. století a se svými rozměry 200 x 200 metrů je největším středověkým městským náměstím v Evro... Vícpě! Konají se zde legendární Vánoční trhy. Přímo na náměstí a v přilehlých uličkách naleznete i množství kostelů, nejlépší bary a kavárny, muzea i administrativní budovy. Nejvýraznější stavby na náměstí jsou Mariánský kostel, Sukiennice a kostel Adalberta.

Krakov

Krakov (700 m)

Krakov je bývalé korunovační i hlavní město Polska. Nachází se zde množství unikátních historických památek, proto je jeho historické centrum zapsáno na seznam světového... Víc kulturního dědictví UNESCO.

Hrad Wawel

Hrad Wawel (1 km)

Tento gotický hrad na Wawelském návrší je skutečným sybolem nejen Krakova, ale i celého Polska. Sídllili zde polští králové, kteří byli také pohřbíváni v místní katedrále a konaly... Víc se zde také korunovační slavnosti. Hrad Wawel vznikl pravděpodobně již v 11. století a byl několikrát přestavěn. V první polovině 20. století zde sídlili polští prezidenti, dnes zde najdete turisty oblíbené muzeum.

MOCAK Muzeum současného umění

MOCAK Muzeum současného umění (2 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (zkratka MOCAK) je muzeum, kde můžete vidět kromě těch polských i mnoho světových autorů moderního umění. Budovu muzea navrhlo duo italských... Víc architektů (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídlí v blízkosti Schindlerovy továrny. Najdete zde také knihovnu, knihkupectví či kavárnu. Otevírací doba: Út - Ne 11:00 - 19:00

Továrna Oskara Schindlera

Továrna Oskara Schindlera (2 km)

Původní továrna, kterou můžete znát z filmu Schindlerův seznam (1993) dnes prezentuje historii Krakova během německé okupace. Nachází se mimo centrum města a patří mezi největší... Víc místní zajímavosti.

Muzeum polského letectva

Muzeum polského letectva (4 km)

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie najdete v areálu bývalého letiště Rakowice-Czyżyny od roku 1964. Je zde vystaveno více než 200 exponátů. Rozkládá se na třech patrech na... Víc ploše 4500 m².

ZOO v Krakově

ZOO v Krakově (7 km)

V krakovské ZOO můžete vidět více než 1500 zvířat z 250 druhů (z toho až 100 patří mezi ohrožené). Mezi nejoblíbenější patří indičtí sloni či zebry. Můžete také živě pozorovat... Víc krmení slonů, tuleňů nebo tučňáků. Otevírací doba: každý den 9:00 - 18:00

Solný důl Wieliczka

Solný důl Wieliczka (11 km)

Nedaleko Krakova najdete super tip na výlet. Je jím solný důl Wieliczka, který patří mezi nejstarší na světě. Dnes je turistickou atrakcí, která nabízí několik soch, galerie a... Víc kapli, kterou vysekali horníci. Ročně důl navštíví více než milion turistů. Prohlídka trvá asi 3 hodiny a během ní projdete trasu dlouhou 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá se koupit i online. V nabídce je také speciální prohlídka, díky které si budete moci vyzkoušet práci horníků - koná se však jen 2krát denně. Po prohlídce se můžete najíst v hornické restauraci, kde ochutnáte typickou domácí gastronomii.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (26 km)

Zřícenina hradu Tenczyn se nachází ve vesnici Rudno v Malopolském vévodství. Zajímavostí je, že hrad leží na vyhaslé sopce. Hrad byl postaven ve 14. století v gotickém slohu. Byl... Víc sídlem rodiny Tęczyńscy. V roce 1570 byl přestavěn na renesanční. V roce 1656 byl zničen během války se Švédskem.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (28 km)

Zřícenina středověkého gotického hradu leží na levém břehu řeky Soła. Hrad byl postaven ve 14. století a zbourán kolem roku 1477.

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (37 km)

V polském městečku Zátor se nachází park, který by měli navštívit všichni milovníci Jurského parku! Sbírka prehistorických predátorů a dinosaurů se rozrůstá každý rok. Všichni... Víc tito tvorové jsou umístěni v lese se staletými stromy, mezi kterými vede naučná stezka. Najdete zde množství atrakcí, muzeum, ale i motokárovou dráhu a 5D kino. Skvělé místo, kde strávíte s celou rodinou den plný zábavy.