Lázeňský pobyt v Luhačovicích s polopenzí, volným vstupem do relaxačního centra a možností lázeňských procedur

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Zlínský kraj - Luhačovice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

7,3

Velmi dobré hodnocení
(18 hodnocení)

Lázeňský pobyt v Luhačovicích s polopenzí, volným vstupem do relaxačního centra a možností lázeňských procedur

LokalitaLázeňský léčebný dům PRAHA, Zlínský kraj - Luhačovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Péče jako v hlavním městě a k tomu moravská pohostinnost? To není blouznění po dobrém vínu, ale každodenní realita v Lázeňském domě Praha v lázních Luhačovice. V oblíbeném lázeňském městě si můžete dopřát zaslouženého odpočinku i péče. Volné využití relaxačního centra navíc můžete doplnit podle svého z široké nabídky ozdravných procedur. Krásná okolní příroda pak láká k procházkám a výletům.

Skvělá dovolená pro 2 osoby v lázeňském domě Praha, který se nachází v Luhačovicích.  Díky své výhodné poloze v nadmořské výšce 250 m. n. m. je pobyt v čistém prostředí vhodný zejména pro horní cesty dýchací, a proto jsou mimo jiné považovány i za lázně klimatické.

Ubytování

Ubytováni budete v příjemných dvoulůžkových pokojích, které budou skvěle sloužit k odpočinku po náročném dni plném zajímavých výletů. Každý z pokojů obsahuje vlastní sociální zařízení, koupelnu a vše potřebné k poklidnému a pohodlnému pobytu.

Gastronomie

Pobytem Vás bude provázet lahodná polopenze, která obsahuje chutné servírované snídaně. Dále se v ní skrývají výtečné jednochodové večeře, které si můžete zaměnit za dvouchodové obědy.

Wellness

Po náročném dni jistě velice rádi využijete neomezený vstup do místního krytého bazénu. Pokud si budete přát využívat také lázeňské procedury jako jsou masáže, inhalace, zábaly a další, je zde pro Vás připravena lákavá 20% sleva.

Tipy na výlety

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 1707. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužily především jako reprezentační rezidence.

Lázeňský Dům Praha - Luhačovice

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Krásné výlety v okolí
  Krásné výlety v okolí
 • Polopenze s možností volby mezi obědem a večeří
  Polopenze s možností volby mezi obědem a večeří
 • I varianty s procedurami
  I varianty s procedurami
 • Volný vstup do relaxačního centra
  Volný vstup do relaxačního centra
 • Pitná kúra z vlastních minerálních léčivých pramenů 
  Pitná kúra z vlastních minerálních léčivých pramenů 

Ukončené
od 3 899 Kč

Běžná cena: 5 620 - 8 980 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,3

Velmi dobré hodnocení

18 hodnocení

9 zákazníků doporučuje

10

Nabídky hotelu i přístup veškerého personálu jsou bezkonkurenční. Tento hotel navštěvujeme z těchto důvodů pravidelně! Všem doporučuji!

Simona, 14. března 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/ 2 noci pro dvě osoby


9,2

pobyt hodnotím velmi pozitivně! Procházky,pobyt,bazén...atd. Jen ta dálka do centra. Ale pokud není spěch,tak i to se dá hodnotit pozitivně. PARÁDA

Marie, 1. dubna 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/ 3 noci pro dvě osoby

Kontakt

Lázeňský léčebný dům PRAHA

Lázeňský léčebný dům PRAHA

Leoše Janáčka 379
76326 Luhačovice
+420 577 194 100

info@luhacovicepraha.com
http://www.luhacovicepraha.com...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

18
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

22
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

28
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

29
km
Vršatská soutěska

Vršatská soutěska

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

32
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

32
km
Trenčianský hrad

Trenčianský hrad

Trenčínský hrad je dominantou nejen Trenčína ale celého Pováží. Vznikl v 11. století jako pevnost a později se stal i sídlem místní šlechty. Dnes se v jeho starobylých prostorách... Víc nacházejí výstavní prostory a několik expozic Trenčínského muzea. Najdete zde například soubor paláců, výraznou Matoušovu věž, dělovou baštu nebo hladomoru.

32
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

33
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

34
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

34
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

37
km
Hrad Beckov

Hrad Beckov

Hrad Beckov se tyčí na vysoké hradní skále nad Obcí Beckov. Již od 13. století střežil obchodní cestu vedoucí Povážím. Byl hradem králů, mocných velmožů a rytířů, hradem, který... Víc odolal Tatarům i Turkům. Zakonzervované zříceniny hradu turisté navštěvují zejména v červenci, kdy se zde pořádají hradní slavnosti spojené s dobýváním hradu. V podhradí, v kurii Ambrovců, se nachází muzeum o dějinách hradu.

37
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.