Všední dny ve stylovém ubytování s krásnou zahradou, privátní saunou, masážním křeslem a degustačním menu na Šumavě v penzionu Adamův Dvůr

Adamův Dvůr, Jižní Čechy - Zdíkov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 2 490 Kč

Běžná cena
4 890 - 7 190 Kč
Ušetříte
až 3 600 Kč

Všední dny ve stylovém ubytování s krásnou zahradou, privátní saunou, masážním křeslem a degustačním menu na Šumavě v penzionu Adamův Dvůr

  Adamův Dvůr, Jižní Čechy - Zdíkov (mapa)
  Platnost kupónu je od 11.2.2020 do 19.3.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Modřina z modřína, Tříska v palci, Kubistický krmelec...ne, nezbláznili jsme se. To jsou názvy několika z designových pokojů penzionu, kde je už jen samotné ubytování velkým zážitkem. Chcete-li strávit klidný pobyt uprostřed přírody s mnoha možnostmi zábavy pro malé i velké, zkuste to na Adama. Nebojte se, své svršky není nutné odhazovat, v Penzionu Adamův Dvůr se i tak budete cítit uvolněně.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Unikátní zahrada s jezírky a posezením
  Unikátní zahrada s jezírky a posezením
 • Masážní křeslo a privátní infrasauna
  Masážní křeslo a privátní infrasauna
 • Ohniště, altán s grilem
  Ohniště, altán s grilem
 • Polopenze pro oba
  Polopenze pro oba
 • Boubínský prales, Černé a Čertovo jezero, rozhledny
  Boubínský prales, Černé a Čertovo jezero, rozhledny

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování v designových pokojích pro dva dle svého výběru podle dostupné kapacity
 • Snídaně formou bufetu
 • Každodenní večeře - předkrm na výběr z několika možností, hlavní chod a dezert jednotný
 • Masážní křeslo (30 minut) pro oba
 • 1 h privátní infrasauny pro oba
 • Welcome drink a sladká tečka na pokoji při vašem příjezdu
 • Wifi v celém penzionu
 • Parkování u penzionu zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 11.2.2020 do 19.3.2020.

Jak využít nabídku

 1. Před zakoupením kuponu si ověřte volný termín na tel. čísle +420 606 083 125 (jen ve všedních dnech 8:00-17:00) nebo e-mailem na: info@adamuvdvur.cz
 2. Po zakoupení kuponu proveďte závaznou rezervaci s uvedením čísla kuponu
 3. Heslo kuponu hlaste při nástupu na pobyt

Příplatky

 • Další osoba 550 Kč/polopenze bez služeb
 • Psi za příplatek 200 Kč/noc

Doplňující informace

 • Check in 15:00, check out 10.00.
 • Rezervaci prosím udělejte nejdéle do 14 dnů od zakoupení kuponu
 • Možnost změny termínu pobytu maximálně 7 dní před nástupem na pobyt 1x za pobyt

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 407 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Adamův Dvůr

Masákova Lhota 59
38473 Zdíkov
606 083 125

info@adamuvdvur.cz
http://www.adamuvdvur.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Lyžařský areál Zadov - Nové Hutě

Lyžařský areál Zadov - Nové Hutě (6 km)

Čekají na vás celkem 1,68 kilometru dlouhé sjezdovky, které vynikají především svou šířkou. Užijte si odpoledne na svahu.

Rozhledna Javorník

Rozhledna Javorník (6 km)

Po dlouhých přípravách byla rozhledna vybudována v roce 1938. Stala se tak nejvýše položenou rozhlednou. Veřejnost ji ale směla navštěvovat až od konce druhé světové vál... Vícky. Nástavba se objevila až v roce 2003, kdy již nebylo vidět přes přerostlé okolní stromy. V roce 2011 vyhrála 3. místo v anketě o nejhezčí rozhlednu.

Zámek Vimperk

Zámek Vimperk (8 km)

Hrad byl zřejmě založen králem Přemyslem Otakarem II. již ve 13. století. Na přelomu 16. a 17. století se z hradu stává přestavbou zámek, a ještě je přistavěn Dolní zámek. V roce... Víc 2010 je zámek považován za Národní kulturní památku a v roce 2015 jej v havarijním stavu přebírá Národní památkový ústav.

Alpská vyhlídka

Alpská vyhlídka (9 km)

Najdete zde dřevěnou lavičku, na které se můžete pohodlně usadit a obdivovat romantický výhled a krásu zdejšího okolí. A jak už sám název na sebe prozrazuje, za příznivého počasí... Víc a jasné oblohy je zde nádherný výhled na vzdálené Alpy.

Hrad Kašperk

Hrad Kašperk (12 km)

Kašperk je dnes zřícenina gotického hradu, vybudovaného v letech 1356–1361 z příkazu Karla IV. Podle něho se také hradu říkalo Karlsberg. Z východní věže je překrásný výhled na... Víc okolní krajinu. Zajímavostí je, že se zde točil známý český film Anděl Páně.

Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín (14 km)

Rozhledna Boubín má dřevěnou konstrukci a stojí v nadmořské výšce 1362 metrů. Vystavěna byla v roce 2004. Vyhlídková plocha je ve výšce 21 metrů. Za pěkného počasí můžeme... Víc zahlídnout nejen šumavské vrcholky, ale také Alpy.

Zřícenina hradu Kunžvart

Zřícenina hradu Kunžvart (18 km)

Hrad byl vystavěn sice ve 13. století, ale jeho první zmínky přišly až v souvislosti s Karlem IV. v roce 1359. Opuštěn byl již v první polovině 16. století. Kunžvart je pustý od... Víc roku 1547 a na konci 16. století vyhořel.

Muzeum Šumavy Sušice

Muzeum Šumavy Sušice (20 km)

Výstavní kousky jsou uloženy v prostorách renesančního měšťanského domu z druhé poloviny 15. století. Dříve zde bývalo děkanství, ale dnes jsou prostory využity k vystavová... Vícní. Muzeum funguje od roku 1880, kdy ho založil učitel Holík.

Rozhledna Poledník

Rozhledna Poledník (21 km)

Rozhledna dříve sloužila k vojenským účelům. Často se toto místo kvůli utajení ani neoznačovalo na mapách. V roce 1997 věž prošla rozsáhlou rekonstrukcí a od roku 1998 se tak... Víc turisté mohou kochat zdejším okolím. Věž měří 37 metrů a vyšlápnete si 227 schodů. Otevřena je od června do října.

Horská botanická zahrada

Horská botanická zahrada (22 km)

Je to dosud nejvýše položená botanická zahrada v České republice. Naleznete zde pouze venkovní rostliny na ploše 1,5 hektaru. Zahrada se nachází ve výšce 875 metrů nad mořem a... Víc její vznik se datuje k roku 2005. Chlubit se může 5000 druhy rostlin z Čech, ale i z celé Evropy.

Archeopark Prášily

Archeopark Prášily (22 km)

Prozkoumejte historii a život našich předků v archeoparku Prášily. Naleznete zde rekonstrukce nalezených staveb. Keltové žili na našem území od 6. do 1. století před naším... Víc letopočtem. Uvidíte jejich nářadí, zbraně a ostatní předměty, které patřily k jejich životu.

Rozhledna Svatobor

Rozhledna Svatobor (22 km)

Rozhledna leží asi hodinu pěšky od města Sušice a je vysoká 31,6 metrů. Pro krásy výhledu si budete muset vyšlápnout 182 dřevěných schodů. Rozhledna byla postavena v roce 1894 a v... Víc roce 1896 ji zastřešili. Od roku 2008 je na rozhledně vybudována meteorologická stanice.