9,4

Vynikající hodnocení
(39 hodnocení)

Podzimní relax v Tatrách a útulné ubytování v penzionu Snežienka se snídaní

LokalitaPenzión Snežienka, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 22.12.2020 dle dostupnosti.

Kvete ve vás touha vyběhnout do hor a na několik dní vypnout od všedních starostí? Penzion Snežienka v centru Tatranské Lomnice rozzáří váš úsměv díky pobytu plnému pohody a nezapomenutelných chvil na čerstvém horském vzduchu. Pobalte si batohy a vydejte se po turistických stezkách pod Lomnickým štítem, nebo se osvěžte a pobavte v nedalekém aquaparku AquaCity Poprad.

volný čas

Turistika

Ve Vysokých Tatrách se nachází přibližně 600 km značkovaných chodníků , které vás povedou po dolinách, k horským chatám či dvoutisícových štítem. Za krásnými výhledy vás vyvezou i tatranské lanovky, spodní stanice nejznámější z nich se nachází jen 5 minut chůze od našeho penzionu - visutá lanovka vás odveze ze Skalnatého plesa na druhý nejvyšší vrch Tater - Lomnický štít.

Cykloturistika

Více než 300 km dobře značených cyklostezek umožňuje poznávat region Vysokých Tater i na dvou kolech. Vydat se můžete na rovinaté tratě v podhůří, exponované výstupy až pod nejvyšší štíty Tater či cyklomagistrálu vedoucí téměř kolem celého pohoří Vysokých Tater.

vodní parky

AquaCity Poprad , jen 15 minut jízdy autem z penzionu Sněženka, si dokonale odpočinete a zároveň se i pobavíte. Najdete zde 13 vnitřních a venkovních termálních a relaxačních bazénů, 50 m krytý plavecký bazén, fitness a spinning centrum, sportovní areál na plážový fotbal a volejbal, písečnou pláž s beach barem, 6 tobogánů a více než 350 vodních atrakcí, hydromasáží, perliček a vodních trysek. Nabídku doplňují thajské a relaxační masáže, beauty centrum, kryocentrum, dětské koutky, hřiště a nové dvoupodlažní wellness centrum.

Tatralandia  je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se 50 minut jízdy autem od penzionu. Během letní sezóny si na své přijdou malí i velcí v 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou. Nudit se určitě nebudete díky 26 tobogánům a skluzavkám, atrakcím ve Funparku či celodennímu programu s největším animačním týmem na Slovensku.

www.snezienka.sk

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Penzion v centru Tatranské Lomnice
  Penzion v centru Tatranské Lomnice
 • Jen 400 m od lanovek na Skalnaté pleso
  Jen 400 m od lanovek na Skalnaté pleso
 • AquaCity Poprad 15 min. autem
  AquaCity Poprad 15 min. autem
 • Dítě do 5 let ubytování se snídaní zdarma
  Dítě do 5 let ubytování se snídaní zdarma
 • Parkování a wifi zdarma
  Parkování a wifi zdarma

od 2 772 Kč

Běžná cena: 3 752 - 7 504 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2772 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2772 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

39 hodnocení

30 zákazníků doporučuje

10

Krásne prostredie, ochotný personál, vybavená kuchynka a fén v kúpeľni potešil, pestré raňajky a funkčný detský kútik... Určite sa sem vrátime

Tatiana, 9. prosince 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s raňajkami


10

Prijemne ubytovanie, milý personal a výborne ranajky! Určite odporúčame :)

Veronika, 6. prosince 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Penzión Snežienka

Penzión Snežienka

Tatranská Lomnica 559c
05960 Vysoké Tatry
+421 905 229 740

recepcia@snezienka.sk
http://www.snezienka.sk/sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

300
m
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

900
m
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

4
km
Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

5
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

5
km
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

7
km
Chata u Zeleného plesa

Chata u Zeleného plesa

Chata dostala jméno podle arciknížete Fridricha Habsburka - Fridrichova chata. Po pádu monarchie se nazývá Chatou u Zeleného plesa. Skvělé místo, kam byste při toulkách Tatrami... Víc měli určitě zavítat.

7
km
Belianská jeskyně

Belianská jeskyně

Nejvyšší a jediná zpřístupněná vysokohorská krápníková jeskyně v Tatranském národním parku.

7
km
Wild Park Lomnice

Wild Park Lomnice

Chovatelské zařízení zaměřeno hlavně na chov ohrožených druhů živočichů. Najdete zde široký výběr flóry a fauny z celého světa jako například tygři, krokodýli, anakondy či leguána.

11
km
Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Tato jedinečná dřevěná stavba z tisu a modřínu byla postavena bez použití jediného kousku kovu. Barokní interiér kostela je také vyroben ze dřeva. Umělecky velmi cenné jsou... Víc zejména kostelní varhany s dřevěnými píšťalami. Pochází z roku 1717.

11
km
Kežmarský hrad

Kežmarský hrad

Do dějin se tento hrad mimo jiné zapsal i jako východisko pro první oficiální turistický výlet do Vysokých Tater. Hradní komplex městského typu vznikl za účelem obrany města v... Víc roce 1463 na rozvalinách středověké osady Svatá Alžběta. V roce 1931 v části hradního komplexu otevřeli první expozice regionálního muzea. Po generální opravě hradu v letech 1962 až 1985 se muzejní sbírky rozšířily a v současnosti si návštěvníci mohou prohlédnout několik expozic a v letní sezóně i divadelní představení během nočních prohlídek hradu.

12
km
Muzeum Ždiarský dům

Muzeum Ždiarský dům

Seznámit se v něm můžete se způsobem života Goralů žijících pod úpatím Belianských Tater. Představuje původní architekturu, interiér, kroje. To vše je doplněno bohatým slovním... Víc výkladem.

Mohlo by Vás zajímat