9,3

Vynikající hodnocení
(16 hodnocení)

Facelift technologií HIFU Ultheralift včetně horní části krku - platnost až do prosince 2020

LokalitaEstetické centrum To well Brno, Brno, Plzeň (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Snad každá žena touží po vyhlazené a jemné tváři bez vrásek, ale ne každá stojí o zákroky jako je botox či lifting. Navíc tušíme, že ani všechny krémy světa či bylinky nám nevrátí to, co nám čas vzal. Svěřte vaši přirozenou krásu profesionálům v estetickém centru To well. Nejmodernější neinvazivní ošetření HIFU Ultheralift vám obličej krásně zjemní a vyhladí.

HIFU Ultheralift

Revoluční technologie HIFU Ultheralift – vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byl vyvinutý na amerických klinikách, v roce 2011 získal FDA a CE certifikaci.

Představujeme vám zbrusu novou revoluční neinvazivní technologii HIFU Ultheralift, která byla vyvinuta ve spolupráci s americkými klinikami. Princip této technologie funguje na bázi zaměření frakční ultrazvukové sondy na konkrétní bod. Tato sonda vysílá vlny – přesně cílené impulzy – do hloubky 4,5 mm pod pokožku. Ta reaguje stažením a díky tomu se v ní začne vytvářet nový kolagen a pleť se viditelně vypíná a zpevňuje. HIFU Ultheralift tedy neřeší problém zvenku, ale zevnitř. Výhodou ošetření je, že tvorba kolagenu probíhá nadále po zákroku po dobu až 5 let. Je tedy se srovnáním chirurgického zákroku stejně účinná. Ošetření lze použít na celý obličej, tedy obočí, vrásky kolem úst, ale i dekolt a také na zpevnění tělesných partií, jakou jsou oblasti kolen, paží či povadlého břicha. 

Působením této metody dojde v místě ošetřeného podkoží k vytvoření husté 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Ve vašem podkoží se totiž začne tvořit kolagen, díky kterému se bude vaše pleť sama postupně vypínat. Ošetření je k vašemu organismu šetrné, provádí se tedy pouze ambulantně, bez nutnosti hospitalizace.

Průběh zákroku

Na požadovanou partii se přiloží hlavice sondy, která detailně zkoumá přesnou část pokožky. Ultrazvukovou hlavicí následně ošetřující vysílá přesně cílené impulzy intenzivního ultrazvuku do hloubky 4,5 mm podpůrné tkáně – dosahují se tu nejlepší liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Během ošetření zaznamenala 2 procenta klientek nepříjemné pocity, které jsou ale výsledkem správně zacíleného ultrazvuku. Při těchto pocitech se může klientka domluvit s ošetřujícím na zmenšení intenzity. 

Celkový výsledek je možno vidět 3 až 6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný až 5 let.

Kdy a kdo může ošetření podstoupit?

Ošetření lze provádět během celého roku a není nijak omezující, je tedy možné po zákroku pokračovat ve všech běžných aktivitách. Podstoupit ho může každý, kdo na sobě pozoruje povolenou a ochabující pleť. Viditelné výsledky jsou již po jednom ošetření. Délka celého ošetření trvá přibližně 60 minut.

Kdo ošetření provádí?

Ošetření je prováděno vyškoleným certifikovaným personálem.

Kontrindikace

Aktivní implantáty (např. srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče), diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící klientky, tetování v oblasti ošetření.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Špičková americká technologie 
  Špičková americká technologie 
 • Neinvazivní lifting celého obličeje
  Neinvazivní lifting celého obličeje
 • Okamžitý viditelný efekt vypnutí pokožky
  Okamžitý viditelný efekt vypnutí pokožky
 • Bez skalpelu a anestezie
  Bez skalpelu a anestezie
 • Viditelné výsledky jsou již po jednom ošetření
  Viditelné výsledky jsou již po jednom ošetření

od 1 599 Kč

Běžná cena: 10 000- 20 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1599 bodů

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1599 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,3

Vynikající hodnocení

16 hodnocení

10 zákazníků doporučuje

9,7

Byla jsem velmi spokojena

Věra, 15. července 2020

Hodnotil nabídku Thermage CPT - celoobličejový facelift + krk...


9,3

Složitější rezervační systém bez možnosti telefonické komunikace(pouze email) ale jinak velmi ochotný profesionální přístup, s procedurou jsme byli nadmíru spokojeni!

Dominik, 2. října 2019

Hodnotil nabídku Luxusní kosmetické ošetření pleti - pro...

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
+420 602 640 778

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32
301 00 Plzeň
+420 602 640 778

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat