Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dokonalý odpočinek a uvolnění pro tělo i pleť - antistresová masáž hlavy, kosmetické ošetření s masáží zad či ajurvédská pleťová terapie

LokalitaNaturo-kosmetika (prostory Salonu Visage), Brno - Veveří (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

Že bez práce nejsou koláče, neplatí pro tyto relaxační balíčky pro tělo i pleť. Jedinou vaší povinností totiž bude odpočívat a ruce profesionála udělají vše za vás. Antistresová masáž hlavy uvolní napětí stejně jako masáž zad, ke které si navíc užijete i kosmetické ošetření s hloubkovým čistěním a ultrazvukovou špachtlí. Na výběr máte i ajurvédskou pleťovou terapii v délce 90 minut.

Antistresová masáž hlavy

Masáž účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Podílí se na prokrvení a zlepšení stavu pokožky hlavy, čímž má blahodárný vliv i na vlasy, které jsou po pravidelné masáží pevnější, hustší a lesklejší. Masáž hlavy dokáže u­volnit a navodit stav maximální relaxace, odbourává napětí ve svalech krku a ramen. Pomůže odčerpávat toxiny, které se hromadí v kůži a svalech. Masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Relaxační masáž obličeje a dekoltu

Jedná se o jedinečnou příležitost jak pomocí speciálních hmatů nejen zapomenout na všední starosti dne, ale také zjemnit a vypnout pokožku a uvolnit stresované svalstvo dekoltu a obličeje

Ultrazvuková špachtle 

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

Ajurvédské kosmetické ošetření

Ajurvédské ošetření pleti je velmi příjemná, relaxační procedura působící na buněčné úrovni, všechny namíchané směsi se vpracovávají do pleti masáží, pleť je po ošetření krásně šťavnatá, vypnutá, vyživená, tón pleti je sjednocený. Výsledný efekt je vidět bezprostředně po ošetření, druhý den ještě výrazněji. Následně při používání této kosmetiky dochází ke zpomalení stárnutí pleti, redukci hlubokých vrásek, zjemnění, vyhlazení a rozzáření pleti, tvarování povadlých kontur, detoxikaci a omlazení zavodněné a špatně regenerující se pleti, pleť je zdravá, dobře prokrvovaná, nezakyseluje se. 

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Odpočinkové balíčky pro ženy dle výběru
  Odpočinkové balíčky pro ženy dle výběru
 • Uvolnění pro tělo i mysl
  Uvolnění pro tělo i mysl
 • Dokonalá péče o pleť
  Dokonalá péče o pleť
 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek
 • Příjemné prostředí salonu
  Příjemné prostředí salonu

od 499 Kč

Běžná cena: 699 - 1 099 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 499 bodů

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 499 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 491 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Naturo-kosmetika (prostory Salonu Visage)

Kounicova 271/1
602 00 Brno - Veveří
+420 775 448 775

charvatovaz@seznam.cz
https://www.naturo-rezonance.c...

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat