7,9

Velmi dobré hodnocení
(8 hodnocení)

Hotel Stará Ameryka se stravou dle výběru, obří dětskou hernou a jarními radovánkami v Beskydech

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaStará Ameryka, Beskydy - Jablunkov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Skvělé výlety na pomezí Česka, Slovenska a Polska a Ameryka navrch...to je aktuální nabídka v beskydských horách. Užijte si skvělý horský program na sněhu i na trávě. Pohodu umocní místní wellness centrum i tradiční restaurace s vůní dřeva a bramborových placek. Děti si zamilují největší kryté hřiště v Beskydech, kde se zabaví klidně i na celý den... Prostě Ameryka v Beskydech...

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel s největším krytým dětským hřištěm v Beskydech
  Hotel s největším krytým dětským hřištěm v Beskydech
 • Trojmezí - výlety na hranicích Česka, Slovenska a Polska
  Trojmezí - výlety na hranicích Česka, Slovenska a Polska
 • Bobová dráha a dětský zábavní park Mosty 5 km
  Bobová dráha a dětský zábavní park Mosty 5 km
 • Sleva na vstup do whirpool a finské sauny
  Sleva na vstup do whirpool a finské sauny
 • Neomezený vstup do dětské herny
  Neomezený vstup do dětské herny

1 990 Kč

Běžná cena: 4 400 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 15:33.

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,9

Velmi dobré hodnocení

8 hodnocení

6 zákazníků doporučuje

9,3

Velice příjemné prostředí, všímavost a ochota personálu. Děti si moc užívali v obrovské dětské herně, a tak jsme si i my dospělí užili volna a mohli si popovídat u výborného pivečka z malého pivovaru, který rádi navštěvujeme.

René, 5. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva - pobyt v týdnu Ne-Pá


9,2

Líbila se nám vířivka a personál byl vstřícný. Renata

Zákazník SlevaDne, 14. září 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva - pobyt v týdnu Ne-Pá

Kontakt

Stará Ameryka

Stará Ameryka

Jablunkov 901
73991 Jablunkov
+420 595 17 03 11, +420 777 35 77 20

recepce@ameryka.cz
www.hotelameryka.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

9
km
Kamenné koule

Kamenné koule

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

10
km
ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.

11
km
Muzeum trofejí Adama Małysze

Muzeum trofejí Adama Małysze

V rodném městě Adama Małysze, legendárního polského skokana na lyžích, byste určitě neměli vynechat jeho muzeum. Vyhrál 39 světových akcí, třikrát za sebou Světový pohár a je... Víc trojnásobný polský Sportovec roku. Můžete zde vidět sbírku všech jeho trofejí a vybavení. A možná se tu s ním potkáte i osobně :)

12
km
Czerniańskie jezero

Czerniańskie jezero

Vodní nádrž Zapora Czarne dokončili v roce 1973, díky čemuž vzniklo Czernianske jezero. Slouží jako zásobárna pitné vody (proto je zde zakázáno koupání) a také jako víceúčelová... Víc nádrž při ochraně proti povodním. Skvělý tip na romantické večerní procházky.

12
km
Rezidence prezidenta Polska

Rezidence prezidenta Polska

Na svahu Zadního Groń najdete komplex budov: historický Horní zámek s dřevěnou kaplí kostela Sv. Hedviky (který je pro veřejnost nepřístupný) a Dolní zámek, který dnes slouží jako... Víc hotel. V Dolním zámku se nachází restauraci a kavárnu s terasou, odkud je nádherný výhled na Cziernianske jezero. Na terase je umístěn dalekohled pro pozorování jezera a okolí.

12
km
Muzeum lyžování

Muzeum lyžování

Ve Wisle určitě stojí za návštěvu Muzeum lyžování, kde najdete bohatou sbírku lyžařského vybavení a starých lyží. Mnohé z nich patřily významným lyžařům. Vidět se zde dá více než... Víc 80 exponátů a mnoho fotografií souvisejících s historií lyžování. Vstup je zdarma a otevřeno mají každý den od 10:00 do 16:00.

12
km
Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana najdete u hotelu Gołębiewski a nabízí opravdu bohatou nabídku vodních atrakcí. Nechybí tobogány, 25 metrový bazén, umělé vlny, samozřejmostí jsou atrakce pro... Víc děti. Doporučujeme vyzkoušet i wellness centrum se saunami.

14
km
Kysucké muzeum Čadca

Kysucké muzeum Čadca

Najdete zde zdokumentován vývoj přírody a společnosti, vědy a techniky, kultury a umění na území Kysuc, od prvních stop osídlení až po současnost.

16
km
Muzeum turistiky

Muzeum turistiky

Muzeum turistky sídlí v malé dřevěné chaloupce z roku 1951. Bylo otevřeno v roce 1994. Sbírka zachycuje rozvoj turistiky v regionu a najdete zde i zajímavé kousky horského... Víc vybavení. V muzeu se nachází dále kavárna se suvenýry.

17
km
Sudopark

Sudopark

Areál se nachází na místě, kde stála původní osada v Klokočově U Varmus. Hlavním lákadlem jsou 3 dřevem vytápěné koupací sudy umístěny v exteriéru a 1 chladící sud zabudovaný v... Víc zemi se stálým průtokem horské vody jaké nenajdete nikde na Slovensku.

20
km
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Toto oblíbené lyžařské středisko v Kysucích leží nedaleko hranic s Českem a Polskem. Najdete zde 3 navzájem propojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Velká Rača... Víc nabízí celkem 16 sjezdovek (celkem 14 km) široké publikum náročností, takže si na své přijdou všechny skupiny lyžařů. Lyžovat na Kysucích můžete i po setmění. Najdete zde sjezdovky určené na večerní lyžování na Slovensku v délce až 2,2 km. Ze služeb zde najdete dále půjčovnu lyží, ski servis a lyžařskou školu se školkou.

Mohlo by Vás zajímat