8,5

Velmi dobré hodnocení
(26 hodnocení)

Grand Hotel Spiš ***: Jeden z nejlepších východisek za krásami Slovenského ráje

LokalitaGrand Hotel Spiš***, Čingov – Slovenský raj (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Dost bylo zašedlých zdí velkoměsta! Vydejte se do ráje - a to doslova. Ve Slovenském ráji, uprostřed čisté a neposkvrněné přírody, v Grand Hotelu Spiš *** vás rádi přivítají s celou rodinou. Odpočinek mezi korunami stromů znásobí výlety v okolí. Například i do nedaleké Medvědí jeskyně, aquaparků či za skvělou turistikou v okolí.

O hotelu

Hory, voda, skály a čas dali vyrůst mohutným pláním a hlubokým roklemi, které jako oáza klidu napomáhají načerpání nových sil a harmonie v duši. Svou nejvyšší koncentrací roklin a jeskyní v Karpatském oblouku stal se Slovenský ráj jedním z nejnavštěvovanějších koutů Slovenska. A v tomto ráji na zemi stojí i Grand Hotel Spiš ***.

V roce 1972 postaven av roce 2016 rekonstruovaný hotel Grand Hotel Spiš *** leží v atraktivním prostředí Slovenského ráje, pouhých 6 km od města Spišská Nová Ves, které je současně největším centrem v blízkosti Slovenského ráje. Je hospodářským, administrativním a kulturním centrem Spiše s bohatou historií.

Ubytování

Grand Hotel Spiš *** nabízí příjemné ubytování v prostředí Slovenského ráje.

Dvoulůžkový pokoj
Výbavou každého pokoje je:

 • dvoulůžková postel
 • hygienické zařízení
 • TV / SAT
 • Wi-Fi

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Výbavou každého pokoje je:

 • dvoulůžková postel
 • přistýlka
 • hygienické zařízení
 • TV / SAT
 • Wi-Fi

Stravování

Ubytovaným hostům nabízíme stravování formou plné penze, případně polopenze.

Snídaně jsou podávány formou bufetu nebo výběrem ze snídaňového menu. Obědy a večeře - a la carte. K dispozici je Vám stylová restaurace i útulná kavárna s krbem, kde ochutnáte dobrou kávu, koktejly a krajové dezerty. Tyto gastronomické speciality ve spojení s kvalitními službami hotelového personálu umocní příjemný zážitek z Vaší návštěvy u nás.

V létě Vás a Vaše ratolesti jistě potěší letní terasa s kapacitou 60 míst a dětské hřiště situované na slunečný jih.


K vybavení provozu patří i společenská místnost, kde organizujeme rodinné oslavy, svatby, ale i prezentace firem, či školení.

Aktivity v okolí

Na požádání možnost zajistit

 • tenisový kurt se službami tenisové školy
 • služby relaxačního centra v blízkosti hotelu
 • turistického průvodce
 • horského vůdce
 • výuku lezení na horolezecké stěně
 • slaňování pod Tomášovský výhled
 • Slovenský ráj si můžete prohlédnout i při procházce na koni, kočáru av zimě na saních

SLOVENSKÝ RAJ - SPIŠ představuje svérázné, krasové území s množstvím roklin, soutěsek, úzkých dolin a kanóny. Pro své výjimečné a estetické hodnoty byl Slovenský ráj v roce 1988 prohlášen za Národní park.

ČINGOV nejvýznamnější turistické středisko. Je východiskem na túry Kláštorisko, Kláštorská roklina, Prielom Hornádu, Sokolí dolina.

Území Spiše, kde se Slovenský ráj a Grand Hotel Spiš *** nachází se pyšní nesmírným přírodním a kulturním bohatstvím, které zahrnuje i osobité skvosty dobové architektury.
V nedalekém okolí najdete památky zařazené fondem UNESCO do světového kulturního dědictví. Jsou to Spišský hrad, Spišská kapitula, kostelík sv. Ducha v Žehře, ale i města Levoča a Spišská Nová Ves, které mají náměstí plné historických budov a muzeí.

Tomášovský výhled
Tomášovský výhled je skalnaté bralo terasovitého tvaru nedaleko Spišských Tomášoviec. Je odsud nádherný výhled do rokle Hornádu jakož i na štíty Vysokých Tater. Je to také místo horolezeckého výcviku a skalolezeckých závodů.

Průlom Hornádu
Průlom Hornádu je přibližně 16 km dlouhý úsek horního toku řeky Hornád od ústí Velké Bílé vody po obec Smižany. Hornád zde vytvořil během tisíciletí kaňonovité údolí, kterým vede tzv. chodník "Horské služby". Na tomto chodníku je zabudovaných 7 kovových můstků a lávek, přibližně 320 m řetězů v exponovaných skalních stěnách, 140 stoupaček a přibližně 70 m dřevěných lávek.
Lokalitou vede i naučná stezka, který turisty seznamuje s místní flórou, faunou i geomorfologií.

nejnavštěvovanější chodník
V severní části Slovenského ráje se nacházejí dvě turistická centra - Čingov a Podlesok, které jsou spojeny 15 km dlouhým, atraktivním, značeným chodníkem, který vede kaňonem podél řeky Hornád. Toto území, po kterém vás provede zeleno označený chodník Horské služby, přechází v úzké údolí lemované 150 m vysokými stráněmi a místy jen několik metrů vzdálenými břehy. Můstky, stoupačky, žebříky a řetězy vám pomohou překonat tuto přes čtyřhodinovou cestu v zajetí skal, lesů a vod Slovenského ráje.

Spišský hrad
Spišský hrad patří mezi nejrozsáhlejší hradní komplexy Evropy a je zároveň naším největším hradem. V roce 1993 byl zařazen na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V současnosti je ve zprávě Spišského muzea.

S jeho výstavbou se začalo v 12. století a svou nynější mohutnost získal během příštích 600 let. Kromě pozůstatků hradu je tu i expozice Spišského muzea, která se skládá ze 4 částí:

 • Archeologická část - přibližuje vývoj osídlení hradního kopce a jeho blízkého okolí v průběhu šesti tisíciletí
 • hradní kuchyně
 • hradní ložnice
 • mučírna

Turistika, cykloturistika, horolezectví

Krásu Slovenského ráje, Vysokých a Nízkých Tater, Pienin můžete poznat i v rámci pěší turistiky nebo cykloturistiky. Vysokohorské túry do různých koutů Vysokých Tater, některých unaví a pro některé budou příjemným relaxem.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Top východisko pro výlety ve Slovenském ráji
  Top východisko pro výlety ve Slovenském ráji
 • Výhodné ceny u rodinných pobytů
  Výhodné ceny u rodinných pobytů
 • Krásný výhled na hory z terasy a restaurace
  Krásný výhled na hory z terasy a restaurace
 • Velmi příjemný a vstřícný personál podle hodnocení
  Velmi příjemný a vstřícný personál podle hodnocení
 • Platnost až do března 2021
  Platnost až do března 2021

od 2 212 Kč

Běžná cena: 3 024 - 17 976 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2212 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 19.10.2020 o 11:43.

Vyberte si z následujících 11 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2212 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,5

Velmi dobré hodnocení

26 hodnocení

18 zákazníků doporučuje

9,3

Veľmi sme boli spokojní. Strava bola výborná. Termín nebol problém, aj ked tam mali svadbu. Vôbec nebolo počuť hluk. Dobrá dostupnosť k turistickým atrakciám ako napr. Tomášovský výhľad. Krásny výhľad z jedálne, radosť tam jesť :-).

Silvia, 6. ledna 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 5 nocí


9,3

Až na malé izby fajn.

Marián, 18. července 2020

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby

Kontakt

Grand Hotel Spiš***

Grand Hotel Spiš***

Čingov – Slovenský raj
05201 Spišské Tomášovce – Spišská Nová Ves

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Tomášovský výhled

Tomášovský výhled

Tomášovský výhled patří mezi nejvíce navštěvovaná místa Slovenského ráje. Jedná se o skalní bradlo na úpatí kopce, ze kterého můžete vidět Průlom Hornádu ale i Vysoké Tatry. Říká... Víc se, že kdo nebyl na Tomášovském výhledu jakoby ani nebyl v Slovenském ráji. Zároveň je tato skála jediným vyhrazeným místem pro horolezce v Slovenském ráji.

5
km
Ruina Kláštorisko

Ruina Kláštorisko

Ruina kartuziánského kláštera z 13. století, se stala útočištěm obyvatel před tatarskými hordami. V současnosti je klášter v rekonstrukci, každoročně koncem srpna se na něm konají... Víc odpůstové slavnosti.

6
km
Zámeček Markušovce a letohrádek Dardanely

Zámeček Markušovce a letohrádek Dardanely

Najdete zde expozici historického nábytku doplněnou sbírkami z dalších objektů východního Slovenska. V letohrádku je instalována i expozice klávesových hudebních nástrojů, jeho... Víc reprezentační sál slouží jako koncertní síň. Zámeček pochází ze 17. století a původně měl pevnostní charakter, později v 18. století byl přestavěn do rokokového slohu.

6
km
Muzeum Spiša

Muzeum Spiša

Najdete ho ve Spišské Nové Vsi, přímo v historické budově bývalé středověké radnice. Prohlédnout si můžete expozice přírody a historie Spiše.

7
km
ZOO Spišská Nová Ves

ZOO Spišská Nová Ves

Nejmenší a zároveň nejmladší ZOO na Slovensku, to jí však neubírá na poutavosti a kráse. Najdete zde přibližně 70 živočišných druhů s celkovým počtem 250 jedinců.

8
km
Dolina Suchá Belá

Dolina Suchá Belá

Suchá Belá je asi nejvíce navštěvovanou dolinou Slovenského ráje. Čeká tu na vás množství vodopádů, více nebo méně vysokých žebříků a lávek. Na krátkém úseku čtyř kilometrů... Víc překonává výškový rozdíl až 400 metrů.

10
km
Planina Geravy

Planina Geravy

Rozlehlá planina na jihu Slovenského ráje, kterou tvoří soubor horských luk a svahů s lesíky a hájky. Dostanete se sem pěšky z obce Dedinky a Mlynky přes Zejmarskou rokli.

11
km
Sjezdovka Biele vody - Mlynky

Sjezdovka Biele vody - Mlynky

Najdete zde upravenou sjezdovku, kterou ocení hlavně nenároční lyžaři. Středisko nabízí i noční lyžování a upravované běžkařské tratě.

12
km
Levoča

Levoča

Od roku 2009 je Levoča zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Najdete zde mnohé památky jako například kostel sv. Jakuba ze 14. století, který patří mezi... Víc nejvýznamnější sakrální stavby na Slovensku. V jeho interiéru se nachází nejvyšší pozdně dřevěný oltář na světě, vyrobený v dílně slavného Mistra Pavla z Levoče. Na náměstí stojí také klec hanby ze 16. století a nad městem najdete vyhledávané poutní místo - Mariánskou horu.

12
km
Ski Gugeľ - Mlynky

Ski Gugeľ - Mlynky

Středisko se nachází na jihu Slovenského ráje v nadmořské výšce 765 - 966 m.n.m. s převýšením 201 metrů. Najdete zde 2 vleky a 6 sjezdovek (2 lehké, 3 středně těžké, 1 těžkou) v... Víc celkové délce 5,53 km. Kromě samotného lyžování jsou k dispozici i další zimní atrakce: ledová plocha na bruslení, skialpinistické túry, neudržované trasy pro běžkaře, skiparagliding a možnosti vysokohorské a pěší turistiky.

12
km
Vodní nádrž Palcmanská maša

Vodní nádrž Palcmanská maša

Palcmanská maša je největší vodní nádrž na území Slovenského ráje. Je důležitou součástí vodního díla Dobšiná.

13
km
Národní park Slovenský ráj

Národní park Slovenský ráj

Najdete zde mimo jiné i jednu z největších ledových jeskyní na světě, nádhernou krajinu krasových planin, soutěsek, vodopádů a jeskyní. Patří mezi nejmladší národní parky na... Víc Slovensku.

Mohlo by Vás zajímat