Letní pobyt v Krkonoších s nádherným výhledem z hotelu Žalý***, se snídaní či polopenzí, využitím bazénů a 50% slevou na masáže a zapůjčení elektrokol

Hotel Žalý, Krkonoše - Benecko

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,4

Vynikající hodnocení
(10 hodnocení)

Letní pobyt v Krkonoších s nádherným výhledem z hotelu Žalý***, se snídaní či polopenzí, využitím bazénů a 50% slevou na masáže a zapůjčení elektrokol

LokalitaHotel Žalý, Krkonoše - Benecko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 22.5.2020 do 31.8.2020 dle dostupnosti.

Benecko je lékem na všecko a především na špatnou náladu. Krkonošská příroda vám spolu se službami hotelu Žalý*** dodá tolik energie, že se nebudete chtít přestat usmívat. Každé ráno začnete s vydatnou snídaní, aby vám při relaxaci u bazénu ihned nevyhládlo. Milovníci aktivního odpočinku mohou na zapůjčených kolech vyrazit objevovat okolí a se slevou na masáž si dopřát zasloužený odpočinek.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Wellcome drink Aperol spritz
  Wellcome drink Aperol spritz
 • Využití vnitřního i venkovního bazénu s lehátky zdarma
  Využití vnitřního i venkovního bazénu s lehátky zdarma
 • Zapůjčení kol zdarma
  Zapůjčení kol zdarma
 • 50% sleva na masáže a zapůjčení elektrokol
  50% sleva na masáže a zapůjčení elektrokol
 • Rozhledna Žalý, Lufťákova stezska, Mohyla Hanče a Vrbaty
  Rozhledna Žalý, Lufťákova stezska, Mohyla Hanče a Vrbaty

Ukončené
od 3 490 Kč

Běžná cena: 4 400- 5 120 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

10 hodnocení

5 zákazníků doporučuje

Kontakt

Hotel Žalý

Benecko 160
51237 Benecko
+420 481 582 100, +420 603 222 800

recepce@hotelzaly.cz
http://hotelzaly.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna byla vybudována v roce 1836 Janem Nepomukem Františkem Harrachem. Od roku 1892, kdy proběhla rozhledna přestavbou, začala lákat davy turistů. Jde o jedinou kamennou... Víc rozhlednu v Krkonoších.

5
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

6
km
Zámek Vrchlabí

Zámek Vrchlabí

Jde o renesanční památku a dominantu města. Dříve byl zámek obklopen vodním příkopem, který dosahoval do šířky až dvanáct metrů. Do zámku se vstupovalo třemi mosty. V dnešní době... Víc si můžete prohlédnout a projít alespoň zámecký park.

7
km
Zámek Horní Branná

Zámek Horní Branná

Zámek byl založen roku 1533 Zdeňkem z Valdštejna. Nachází se na vyvýšeném místě, kde dříve stávala tvrz. První patro zámku je kamenné. Druhé patro s ochozy, které bylo později... Víc vypáleno, je dřevěné. Zámek je zdoben renesančními sgrafity. Část expozice je věnována památce Jana Amose Komenského.

8
km
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

8
km
Jilemnice - zámek, Krkonošské muzeum

Jilemnice - zámek, Krkonošské muzeum

Zámek Jilemnice patří mezi novorenesanční památky. Neznámý majitel ho vystavěl před rokem 1492. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Od roku 1953 se v prostorách... Víc nachází také Krkonošské muzeum.

8
km
Nístějka (Krkonoše)

Nístějka (Krkonoše)

Nístějka je přístupná po žluté turistické značce od Vysokého nad Jizerou. To, co z hradu zbylo je chráněno jako kulturní památka České republiky. První zmínky o hradu se datují do... Víc první poloviny 13. století a půdorysně odpovídají hradům valdštejnským.

8
km
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

8
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

8
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

9
km
Ranč Kocanda

Ranč Kocanda

Ranč Kocanda se nachází nedaleko města Jilemnice. Majitelé Pavel a Jarka Kichererových si takto plní svůj velký sen. Vyrazte se se svými dětmi podívat na koně. Můžete zde využít... Víc místních služeb a na koni se třeba i projet. Nenajdete tady ale jen koně, ale také i velblouda.

10
km
Skalní vyhlídka Strážník

Skalní vyhlídka Strážník

Jde o vyhlídkové místo v Krkonoších u Rokytnice nad Jizerou. Vyhlídka je ve výšce 778 metrů nad mořem. Dostanete se sem pouze pěšky. Vydejte se po žluté turistické trase a až... Víc dorazíte na křižovatku žluté a červené, odbočte doprava a červená vás vyvede až na vrchol vyhlídky.