Penzion pri Trojičke*** Načerpejte energii v Kysucích s celou rodinou

Penzión pri Trojičke, Kysuce – Oščadnica

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Penzion pri Trojičke*** Načerpejte energii v Kysucích s celou rodinou

LokalitaPenzión pri Trojičke, Kysuce – Oščadnica (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Vychutnáváte si ráno na terase s kávou v ruce. Kolem se vše probouzí a vy přemýšlíte, jak strávíte den. Prozkoumáte okolní přírodu? Navštívíte zdejší památky? Rozhodnutí je na vás. Po příjezdu do penzionu vás bude čekat vždy usměvavý personál, výborná strava a útulně zařízený pokoj. Nevynechejte ani wellness. Ideální způsob, jak si odpočinout a načerpat energii na další den.

Obec Oščadnica

Patří mezi nejvýznamnější centra celoroční turistiky na Slovensku. Výborně značené lesní cesty a turistické stezky jsou vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku, vybrat si lze snadněji ale i náročnější trasy.

Přímo v obci Oščadnica můžete navštívit zámek, ve kterém je umístěna Kysucká galerie z roku 1981 nebo  Kostel Nanebevzetí Panny Marie. V okolí obce stojí za zmínku například Slovenský orloj ve Staré Bystrici či  Muzeum kysucké dědiny ve Vychlovke.

okolí

 • Čadca - Krytá plovárna, Fitness centrum, Solná jeskyně, Kino ...
 • Kysucká galerie
 • Kysucké muzeum
 • Muzeum kysucké dědiny ve Vychylovce
 • Úzkokolejná lesní úvraťová železnice
 • Vodní nádrž Nová Bystrica
 • Slovenský orloj - Stará Bystrica

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 1 dítě do 10 let i se službami zdarma
  1 dítě do 10 let i se službami zdarma
 • Výborný výchozí bod pro turistiku a různé atrakce
  Výborný výchozí bod pro turistiku a různé atrakce
 • Vstup do wellness & relax centra
  Vstup do wellness & relax centra
 • Milý a vstřícný personál
  Milý a vstřícný personál
 • Polopenze v ceně pobytu (snídaně a 3-chodová večeře)
  Polopenze v ceně pobytu (snídaně a 3-chodová večeře)

Ukončené
od 5 572 Kč

Běžná cena: 9 128- 17 136 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 685 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzión pri Trojičke

Centrum 250
02301 Oščadnica
041 438 22 79

info@penzionpritrojicke.sk
http://www.penzionpritrojicke.

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

4
km
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Toto oblíbené lyžařské středisko v Kysucích leží nedaleko hranic s Českem a Polskem. Najdete zde 3 navzájem propojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Velká Rača... Víc nabízí celkem 16 sjezdovek (celkem 14 km) široké publikum náročností, takže si na své přijdou všechny skupiny lyžařů. Lyžovat na Kysucích můžete i po setmění. Najdete zde sjezdovky určené na večerní lyžování na Slovensku v délce až 2,2 km. Ze služeb zde najdete dále půjčovnu lyží, ski servis a lyžařskou školu se školkou.

7
km
Kysucké muzeum Čadca

Kysucké muzeum Čadca

Najdete zde zdokumentován vývoj přírody a společnosti, vědy a techniky, kultury a umění na území Kysuc, od prvních stop osídlení až po současnost.

9
km
Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

11
km
Orloj se slunečním časem

Orloj se slunečním časem

Jediný orloj na světě, který ukazuje pravý letní čas. Tento unikát najdete ve Staré Bystrici na Kysucích.

11
km
Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec nabízí krásný výhled na oravskou krajinu. Je oblíbeným cílem nejen místních ale i turistů, kteří se sem dostanou po nenáročném výstupu po žluté značce.

12
km
Rozhledna Marťákův kopec

Rozhledna Marťákův kopec

Rozhledna má podobu středověké strážní věže, je postavena z kamene a dřeva. Nabízí krásný výhled na téměř celé Kysuce. Vede sem značený turistický chodník takže přístup je... Víc jednoduchý, například z obce Zákopčie.

13
km
Kamenné koule

Kamenné koule

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

14
km
Historická železnice Vychylovka

Historická železnice Vychylovka

Úzkorozchodná historická lesní železnice ve Vychylovce na Kysucích provozovaná na Kysucko-oravském pomezí je technickou památkou světového významu. Výškový rozdíl na trati... Víc železnice překonává pomocí ojedinělých úvratí. Prochází přes areál Muzea kysucké vesnice, kde se nachází 34 lidových staveb pocházejících z různých koutů Kysuckého regionu.

15
km
Vychylovské prahy

Vychylovské prahy

Přírodní památka Vychylovské prahy se nachází na malé říčce Vychylovka. Vznikla díky říční erozi, přičemž se vytvořily působivé prahy vysoké do jednoho metru. Lokalita Vychylovské... Víc prahy leží nedaleko cesty z Nové Bystřice do skanzenu ve Vychylovce.

16
km
Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž se nachází v krásné oravské přírodě s bohatými možnostmi na procházky a cyklistiku. Kolem celé přehrady jsou vybudovány naučné cyklostezky. Zajímavostí je, že na místě... Víc nádrže se původně nacházely dvě obce, Harvelka a Riečnica.

16
km
ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.

17
km
Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa patří mezi nejstarší kulturní památky na Kysucích. V jeho prostorách se konají výstavy, přednášky a kulturně-společenské akce.