Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Objevte Terchovou v penziónu Goral. Jeden z nejkrásnějších krajů Slovenska

LokalitaPenzión Goral, Terchová (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Nyní máte možnost navštívit atraktivní místa vytvořená samotnou přírodou. Terchová je dokonalým východiskem túr do kriváňské části Malé Fatry, která se řadí mezi nejpřitažlivější pohoří na Slovensku. Díky ubytování v penzionu Goral i milému personálu. K příjemnému odpočinku a relaxu poslouží finská sauna se solnou mlhou.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Blízko Krivánska část Malé Fatry a Jánošíkové díry
  Blízko Krivánska část Malé Fatry a Jánošíkové díry
 • Kulturní a sportovní akce po celý rok
  Kulturní a sportovní akce po celý rok
 • Penzion je ideální pro rodiny s dětmi a kolektivy
  Penzion je ideální pro rodiny s dětmi a kolektivy
 • Restaurace v goralském stylu s krbem
  Restaurace v goralském stylu s krbem
 • Milý a ochotný personál
  Milý a ochotný personál

od 1 540 Kč

Běžná cena: 1 932- 5 852 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1540 bodů

Kalendář obsazenosti

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte provozovnu.

Vyberte si z následujících 6 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1540 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 685 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzión Goral

Terchová č. 1455
013 06 Terchová
+421 948 385 555

info@terchovavratna.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

900
m
Rozhledna Terchovské srdce

Rozhledna Terchovské srdce

Nová rozhledna nad Terchovou poskytuje vynikající výhled na široké okolí. Stojí na vrcholu kopce, který si filmaři známého filmu Jánošík vybrali jako místo, kde stála šibeni... Vícce. Právě tuto šibenici mají připomínat ramena rozhledny. Vede k ní jednoduchá trasa z obce Terchová, která je zároveň naučnou stezkou.

1
km
Jánošíkovo muzeum

Jánošíkovo muzeum

Expozice muzea je rozdělena do několika částí: hrad obce, Život Juraje Jánošíka a jánošíkovská tradice, Z lidové kultury obce. Návštěvník se dozví informace nejen o dějinách obce... Víc Terchová, které dokumentují fotokopie dobových listin a fotografie, ale i důležitá historická fakta ze života, zbojnictví a popravy Juraje Jánošíka. Četné dobové exponáty z Terchové a okolí přibližují hudební folklór, domácí textilní výrobu, salašnictví, zemědělství, lidovou architekturu a dávný způsob bydlení v dřevěnici.

4
km
Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry jsou soustavou soutěsek a kaňonů v Kriváňské Malé Fatře. Najdete zde více než dvacet vodopádů, které vytvářejí Vodopády děrového potoka, bizarní skalní útvary a... Víc turistické stezky s lávkami, můstky a řetězy.

4
km
Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Středisko najdete v Národním parku Malá Fatra, 30 km od Žiliny a 3 km od Terchové. Lyžařské středisko ve Vrátné patří mezi první střediska, která na Slovensku vznikla. Tvoří ho... Víc tři lokality: Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Spolu nabízí 14 km sjezdovek. Milovníkům adrenalinu doporučujeme navštívit zejména Chleb, který nabízí možnosti pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding a lyžování. K dispozici je bezplatné parkoviště a také skibus jezdí mezi hlavními nástupišti na lanovky (Paseky, Chleb).

6
km
Velký Rozsutec

Velký Rozsutec

Považuje se za symbol Velké Fatry a je jedním z nejkrásnějších vrcholů na Slovensku. Naskytne se vám z něj krásný výhled na široké okolí. Dostanete se sem například z obce... Víc Štefanová.

8
km
Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž se nachází v krásné oravské přírodě s bohatými možnostmi na procházky a cyklistiku. Kolem celé přehrady jsou vybudovány naučné cyklostezky. Zajímavostí je, že na místě... Víc nádrže se původně nacházely dvě obce, Harvelka a Riečnica.

9
km
Historická železnice Vychylovka

Historická železnice Vychylovka

Úzkorozchodná historická lesní železnice ve Vychylovce na Kysucích provozovaná na Kysucko-oravském pomezí je technickou památkou světového významu. Výškový rozdíl na trati... Víc železnice překonává pomocí ojedinělých úvratí. Prochází přes areál Muzea kysucké vesnice, kde se nachází 34 lidových staveb pocházejících z různých koutů Kysuckého regionu.

10
km
Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec nabízí krásný výhled na oravskou krajinu. Je oblíbeným cílem nejen místních ale i turistů, kteří se sem dostanou po nenáročném výstupu po žluté značce.

10
km
Vychylovské prahy

Vychylovské prahy

Přírodní památka Vychylovské prahy se nachází na malé říčce Vychylovka. Vznikla díky říční erozi, přičemž se vytvořily působivé prahy vysoké do jednoho metru. Lokalita Vychylovské... Víc prahy leží nedaleko cesty z Nové Bystřice do skanzenu ve Vychylovce.

11
km
Orloj se slunečním časem

Orloj se slunečním časem

Jediný orloj na světě, který ukazuje pravý letní čas. Tento unikát najdete ve Staré Bystrici na Kysucích.

14
km
Skanzen Vychylovka - Muzeum kysucké dědiny

Skanzen Vychylovka - Muzeum kysucké dědiny

V tomto skanzenu najdete zachycenou dobovou architekturu z obcí Riečnica a Harvelka, které pro výstavbu vodní nádrže Nová Bystrica zanikly. V expozici najdete 34 staveb, převážně... Víc obytných domů a hospodářských budov, hospodu z Korn, dva mlýny a zděnou kapli ze Zborova nad Bystricou.

15
km
Artikulární kostel v Istebné

Artikulární kostel v Istebné

Dřevěný artikulární kostel v Istebné je jednou z nejvzácnějších kulturně-historických památek Oravy. V kostele se dodnes slouží bohoslužby, lze jej však navštívit i jako turista.

Mohlo by Vás zajímat