9,3

Vynikající hodnocení
(173 hodnocení)

Vynikající dovolená na Oravě. Čerstvý vzduch, wellness a tradiční slovenská kuchyně v Kolibě Josu

LokalitaJOSU Koliba, Penzión a Chatky, Orava - Zuberec (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Procházíte se krásnou přírodou Oravy, dýcháte křišťálově čistý vzduch. Lidé, které zde potkáte, vás odmění vzácnou pozitivní energií. A jak dobře vám bude později ve vířivce a sauně! Hladu se také bát nemusíte, v Kolibě Josu si můžete pochutnat na tradiční slovenské kuchyni. Kdo už toto místo vyzkoušel, věru se mu s ním těžko loučilo...

O kolibě

Byla postavena v duchu tradiční lidové architektury lidu severní Oravy ve vesnici Zuberec.

Relaxovat:

Odreagovat se můžete v bazénu i wellness centru:

 • bazén v penzionu
 • vířivka
 • 3 sauny (finská, infra, parní)
 • relaxační místnost s možností objednání maséra

Po náročném dni se můžete zrelaxovat v nově vybudovaném bazénu, do kterého máte během celého pobytu neomezený vstup. Jeho délka je 18 ma šířka 5,5 m až 6,5 m. Teplota vody je příjemných 30 ° C. Odpočinout si můžete také ve vířivce nebo své tělo svěřit do rukou zkušeného maséra.

Zábava:

 • 4 bowlingové dráhy
 • stolní fotbal
 • kulečník

Pro děti je připraven dětský koutek i venkovní dětské hřiště.

ubytování

Pokoje Koliby Josu i Penzionu Josu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením / sprcha, WC /, TV a Wi-Fi.

Koliba JOSU:

Penzión Josu:

restaurace

K dispozici je restaurace i koliba , která byla byla postavena v duchu tradiční lidové architektury lidu severní Oravy. Nabídka jídel ZDE .

V neopakovatelné atmosféře za zvuku tónů lidové hudby ze Zuberce ochutnáte kulinářské speciality a nápoje z regionu, doplněné o "klasickou" nabídku z jídelního lístku. Oravská zabijačka, Oravské, selské, furmanský či brynzové halušky a pirohy, jelení guláš zpestřen douškem čučoriedkovice nebo borovičky s hořce určitě příjemně podráždí vaše chuťové pohárky. Na salaši si opečete výbornou oravskou slaninu, v krbové místnosti se můžete zakousnout do pečeného prasátka, v salonku s krbem si při blikajícím ohni přiťuknete sklenkou dobrého vínka. Pověstný čerstvý oravský vzduch vás spolu s nápoji osvěží při posezení na terase.

Výlety

Orava a blízký Liptov je ideální prostředí pro uskutečnění zajímavých výletů do okolí a nabízí několik zajímavých možností k využití volného času.

Jednou z největších turistických atrakcí severního Slovenska je Oravský hrad , vybudovaný jako "orlí hnízdo" na skále nad řekou Orava v Oravském Podzámku.

Vodní nádrž Oravská přehrada je součástí vodního díla Orava, vybudovaného na soutoku Bílé a Černé Oravy. Nachází se na severu Slovenska ve stejnojmenném regionu.

Muzeum oravské vesnice Zuberec - Brestováje je umístěno v překrásném přírodním prostředí v podhůří Roháčů. Více než 50 staveb lidové architektury je zde rozestavěno v několika celcích, které připomínají jednotlivé části Oravy - Dolnooravský náves, Hornooravská ulice, Goralské lazy.

Roháčské plesá

Thermalpark v Oravicích (15 min. Autem) leží na území regionu Oravy - Západné Tatry, téměř na hranici s Polskou republikou. Z hloubky 1611 m vyvěrá přírodní termální voda s blahodárným účinkem s teplotou 58 ° C, která se vlévá do všech bazénů v areálu THERMAL ORAVICE o ploše 1545 m2.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Tradiční ubytování i kuchyň, čerstvý vzduch, ráj pro turisty
  Tradiční ubytování i kuchyň, čerstvý vzduch, ráj pro turisty
 • 1 dítě do 10 let má ubytování zdarma
  1 dítě do 10 let má ubytování zdarma
 • Volný vstup do bazénu a 2 hod. wellness
  Volný vstup do bazénu a 2 hod. wellness
 • 4 bowlingové dráhy (bowling a biliard v ceně)
  4 bowlingové dráhy (bowling a biliard v ceně)
 • Aquapark Oravice 15 min. autem, Oravský hrad 30 min. autem
  Aquapark Oravice 15 min. autem, Oravský hrad 30 min. autem

od 3 052 Kč

Běžná cena: 5 572- 7 196 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3052 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 23.09.2020 o 13:53.

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3052 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,3

Vynikající hodnocení

173 hodnocení

141 zákazníků doporučuje

10

Prostě výborné.

Petr, 14. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 2 noci přes víkend (PA...


10

Komplexne sme boli spokojní...ubytko, služby, personál, raňajky vynikajuce s veľkým výberom...aj jedlá a lá carte v reštaurácii v Koliba Josu...Tiež poloha ubytovania....Jediný problém slabéa zle fungujúce wifi :-)

Stanislava, 5. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci

Kontakt

JOSU Koliba, Penzión a Chatky

JOSU Koliba, Penzión a Chatky

Borová 469
027 32 Zuberec
+421 43 5395 133

kolibajosu@kolibajosu.sk
http://www.kolibajosu.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

4
km
Brestovská jeskyně

Brestovská jeskyně

Tato jeskyně byla lidem známá odpradávna, veřejnosti ji ale zpřístupnili teprve nedávno. Nachází se naproti skanzenu v Zuberci a je to jediná veřejnosti přístupná jeskyně na... Víc Oravě. Procházka po zpřístupněné části jeskyně trvá kolem 50 minut a návštěvníci během ní zdolají 434 metrů a 240 schodů.

4
km
Muzeum oravské dědiny

Muzeum oravské dědiny

Skanzen se nachází v krásném prostředí Západních Tater. Najdete zde více než 50 staveb lidové architektury, které připomínají jednotlivé části Oravy, ale i technické památky,... Víc například mlýn na vodní pohon. Nad "vesničkou" se tyčí dřevěný gotický kostel sv. Alžběty Uherské ze začátku 15. století.

8
km
Roháče - Spálená

Roháče - Spálená

Vyznavači zimních sportů a krásné přírody si určitě zamilují středisko umístěné v prostředí Západních Tater - Roháčů. Lyžařské středisko Roháče Spálená je uloženo v údolí pod... Víc Salatínami. Náročnější jistě ocení alpinistickou free zónu a snowboard park. Běžkařům se zase bude líbit 11,3 km trať. Celková délka sjezdovek je 5 km. V rámci střediska najdete i parkoviště, bufety s vnějšími terasami, servis, půjčovnu a školu lyžování a snowboardingu.

9
km
Vodní mlýny Oblazy

Vodní mlýny Oblazy

Jedná se o jednu z posledních zachovaných památek svého druhu, které navíc najdete v překrásném přírodním prostředí Chočských vrchů. Vodní mlýny v Kvačianském údolí vznikly v... Víc první polovině 19. století a jsou součástí naučného chodníku Prosiecké a Kvačianské doliny. Patří mezi horské typy mlýnů.

10
km
Dřevěný Kostel všech svatých

Dřevěný Kostel všech svatých

V roce 2008 byl tento kostel zapsán s dalšími 7 dřevěnými kostely Karpatského oblouku do Seznamu světového dědictví UNESCO. Pochází z druhé poloviny 15. století a v 17. století ho... Víc renesančně upravili. Jeho dominantou je barokní oltář z konce 17. století s obrazem Všech svatých.

11
km
Rezervace lidové architektury

Rezervace lidové architektury

V obci Podbiel se zachoval komplex původních dřevěných srubových domů postavených v 19. a na počátku 20. století. Jde o 47 dvou- a tříprostorovým objektů lidové architektury se... Víc šindelovými střechami a svéráznou výzdobou. V této jedinečné rezervaci bylo několik dřevěnic v poslední čtvrtině 20. století obnoveno pro rekreační účely a poskytují atraktivní ubytování.

11
km
Roháčská plesa

Roháčská plesa

Roháčská plesa jsou asi nejvíce navštěvovanou lokalitou v Západních Tatrách. Hlavní čtyři plesa se nacházejí v "terasách" nad sebou, na sestupu přes Spálenou dolinu se nachází... Víc další, Opálové plíšky a níže najdete Roháčský vodopád.

11
km
Skipark Oravice

Skipark Oravice

Skvelé miesto, kde si užijete tú správnu oravskú lyžovačku. Jedná sa o jediné stredisko na Slovensku, ktoré je prepojené s kúpaním a oddychom v termálnych vodách v jednom areá... Vícli. Vrchol, odiaľ sa dá lyžovať leží v nadmorskej výške 1055 metrov, pričom celková dĺžka zjazdoviek je 7,45 km. Okrem toho tu nájdete aj 3 bežecké trasy, pre bežkárov je celkovo k dispozícií až 35 km.

12
km
Juráňova dolina

Juráňova dolina

Tuto krásnou dolinu najdete v severní části Západních Tater u hranic s Polskem. Potok zde vytvořil soutěsky a skalní útvary, které jsou zde největšími lákadly. Vedle potoka se... Víc nachází několik naučných tabulí, které se věnují místní přírodě a dějinám. Trasa je vhodná i pro rodiny s dětmi.

12
km
Ostrý Roháč

Ostrý Roháč

Ostrý Roháč je vrchol, na který se dostanete po silnici ze Smutného na Jamnické sedlo. Skalními úseky a řetězy se řadí mezi ty těžší turistické úseky, které najdete v Západních... Víc Tatrách. Naskytnou se vám tu ale krásné výhledy, například na Roháčská plesa.

13
km
Ski Vitanová

Ski Vitanová

Oravské středisko Ski Vitanová najdete v pohoří Skorušinské vrchy, nedaleko polských hranic. Přepravu zde zajišťuje 4sedačka s délkou 1000 m. Dosahuje 300 m převýšení. Najdete zde... Víc i skiservis, školu lyžování a půjčovnu. Lyžování v krásné přírodě si můžete zpříjemnit návštěvou termálního aquaparku v Oravicích, který je vzdálen jen 6 km.

13
km
Prosiecká dolina

Prosiecká dolina

Prosiecká dolina je krasová dolina nacházející se v Chočských vrších. Erozní činnost zde vytvořila typický krasový vzhled doliny s četnými skalními bradly a věžemi. Najdete zde i... Víc krásné soutěsky, zejména na začátku a konci doliny. Nejlepší přístup do doliny je z malé vesničky Prosiek.

Mohlo by Vás zajímat