Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

3 dobrodružné dny v divoké přírodě Krušných hor v okolí Děčínského Sněžníku s kurzem přežití

LokalitaSportcourses.cz, Krušné hory (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Jako trosečník si budete připadat na dobrodružné cestě divočinou při kurzu přežití! Tvorba přístřešku, zbraní, rozdělání ohně i maskování v přírodě je jen slabý výčet toho, čemu se během těchto třech dní naučíte. Nevšední zážitek plný emocí a adrenalinu s bohatým programem vás naučí nejen poradit si v jakékoliv situaci takřka bez prostředků, ale pomůže vám objevit i vaše skryté rezervy.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Nevšední zážitek pro muže, ženy a děti od 18 let
  Nevšední zážitek pro muže, ženy a děti od 18 let
 • Kurz přežití v přírodě
  Kurz přežití v přírodě
 • Program plný praktických situací
  Program plný praktických situací
 • Skvělá zkušenost do života
  Skvělá zkušenost do života
 • Součástí i blok o první pomoci
  Součástí i blok o první pomoci

3 299 Kč

Běžná cena: 3 499 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3299 bodov

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3299 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 350 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Sportcourses.cz

Sportcourses.cz

Nádvorní 1206/3
460 06 Liberec 6
+420 777 640 202


https://sportcourses.cz/

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Sportcourses.cz

Krušné hory (okolí Děčínského Sněžníku)

Děčínský Sněžník
405 02 Jílové

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

14
km
Zoo Ústí nad Labem

Zoo Ústí nad Labem

Zoo chová celkem 204 druhů zvířat. Řada z nich je velmi vzácných. Mnoho druhů se zde také podařilo odchovat, jako například levharty mandžuské, irbise, nosorožce a jiné.

16
km
Zámek Větruše

Zámek Větruše

Větruše tvoří jednu z významných dominant města Ústí nad Labem a je oblíbeným výletním cílem. Nachází se zde zámeček s rozhlednou, restaurací a hotelem. Nedaleko se nachází... Víc přírodní a zrcadlové bludiště a lanová dráha.

16
km
Pravčická brána

Pravčická brána

Jedná se o nejnavštěvovanější přírodní úkaz na území České republiky. Její rozměry jsou úctyhodné a při pohledu z blízka se zdají být ještě větší. Pokud se rozhodnete pro... Víc Pravčickou bránu, navštivte také výletní zámeček Sokolí hnízdo. Historie a architektonický styl vás jistě osloví.

17
km
Hrad Střekov

Hrad Střekov

Hrad Střekov je zřícenina, která tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem. Střekov nechal před rokem 1319 vybudovat Jan Lucemburský k ochraně labské plavby. Od roku... Víc 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

27
km
Panská skála

Panská skála

Panská skála se nachází v Libereckém kraji a je volně přístupná všem turistům. Zajímavou skálu dělá právě sloupcové odlučování čediče při tuhnutí magmatu. Varhany, jak se Panské... Víc skále také říká, jsou zařazeny mezi Národní přírodní památky.

29
km
Milešovka

Milešovka

Jde o nejvyšší horu Českého středohoří. Nenechte si ujít okouzlující výhled na nejbližší i vzdálené okolí. Přímo zde byla také zřízena národní přírodní rezervace.

33
km
Zřícenina vodního hradu Lipý

Zřícenina vodního hradu Lipý

Hrad byl založen koncem 13. století rodem Ronovců. Nachází se blízko řeky Ploučnice, která vytváří spoustu meandrů a slepých ramen. Návštěva je doporučována zamilovaným pár... Vícům. Historie hradu je velmi spjata s historií města.

33
km
Zámek Duchcov

Zámek Duchcov

Zámek byl založen v 13. století jako pevnost hrabišické dynastie, která sídlila na hradě Osek. Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní úpravou z počátku 19. století. Je ve... Víc vlastnictví Národního památkového ústavu.

45
km
Máchovo jezero

Máchovo jezero

Je to největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České republice. Vstup do vody je velmi pozvolný. Zajímavostí jezera je Jarmilina skála, kde se nacházel v letech... Víc 1936–1938 pomník Karla Hynka Máchy. Založení rybníka se datuje většinou k roku 1366. Máchovo jezero je využíváno především k rekreačním účelům.

45
km
Hrad Hněvín

Hrad Hněvín

Původní hrad byl zbořen po třicetileté válce, dnešní podoba hradu vychází z historizující rekonstrukce na přelomu 19. a 20. století. Na hradě se pořádají svatby a různé osla... Vícvy. Pyšní se také svou hradní restaurací.

45
km
Jezero Matylda

Jezero Matylda

Vodní nádrž vznikla při rekultivaci zatopením bývalého lomu Vrbenský. Je zde velká možnost sportovního vyžití jak ve vodě, tak na suchu. Kolem jezera vede parádní stezka pro... Víc bruslaře, cyklisty a chodce. Ve vodě je možné si vyzkoušet vodních skútry, windsurfing, nebo vodní lyžování.

46
km
ZOO PARK Doksy

ZOO PARK Doksy

Zoo park, kde najdete zvířata cirkusové rodiny Berouskových. V zoo parku je jen několik zvířat (lvi, zebry, velbloudi, kozy, prasata, tygři...atd.), ale návštěvu zoo parku i... Víc přesto vřele doporučujeme, zažijete tu totiž to, co nikde jinde.

Mohlo by Vás zajímat