8,7

Velmi dobré hodnocení
(15 hodnocení)

Zbrusu nový hotel ve známých termálech Malé Bielice s gurmánskou polopenzí nebo plnou penzí, neomezeným wellness a platností do prosince 2020

LokalitaTermály Malé Bielice, Slovensko - Partizánske - Malé Bielice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Proslulé termály Malé Bielice jistě znáte. Ale to, že se tam můžete nyní ubytovat ve zbrusu novém moderním hotelu, je pro vás možná novinka. Hotel je přímo propojený s bazénem a wellness, takže v županu se z pokoje dostanete přímo do vodního ráje. Bazény, sauny, termální voda, fitness, nová in-line dráha, letní bar...to je jen výčet toho, co přispěje k vaší nezapomenutelné dovolené.

O Termálech

Termály Malé Bielice jsou synonymem pro wellness, relax a zdraví. Základem nabízených rehabilitačních procedur je minerální termální voda s teplotou 27 - 38 ° C.

rehabilitace

 • hydromasážní bazén, odpočinkový bazén, venkovní bazén
 • masáže
 • saunové centrum

Ubytování

Ubytováni budete v moderních dvoulůžkových pokojích s klimatizací, připojením na internet, satelitním televizorem, ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. 

Wellness

K dispozici je vám vířivý bazén s perličkovou hydromasáží, saunové centrum, různé druhy masáží nebo odpočinkový a vnější relaxační bazén. Nabízené masáže


 

 • Klasická a rekondiční masáž
 • Reflexní masáž
 • Sportovní a čínská tlaková (akupresura)
 • Kosmetická masáž
 • Medová  masáž
 • Aromaterapie
 • Manuální lymfodrenáž
 • Moxování, bankování
 • Breuss a Dorn metodaFinská sauna je výborná jako prevence proti různým chorobám a zvyšuje odolnost organismu. Pocením se z těla vyplavují všechny toxiny a následné ochlazování zvyšuje naše otužování. Sauna je vhodná pro ty, kteří se chtějí o své tělo starat a slouží k regeneraci a celkový odpočinek po fyzické i psychické stránce.

Infra sauna  je moderní alternativou klasické finské nebo vlhké ruské sauny, ale pracuje na jiném principu. Karbonový nebo keramický zářič vytváří infračervené paprsky, které prohřejí celý prostor sauny. Tento způsob vyhřívání je jednoduchý na ovládání a sauna je rychle připravena k použití.

Fitness centrum

Hotel disponuje i fitness centrem. Doporučujeme vzít sportovní oblečení a obuv pro vstup.

Aktivity v okolí

V okolí můžete navštívit zříceninu hradu známé Čachtické paní, Trenčínský hrad nebo nedaleký zámek Bojnice s vyhledávanou zoologickou zahradou.

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Nový hotel s přímým vstupem do wellness
  Nový hotel s přímým vstupem do wellness
 • Vnitřní i venkovní bazény, letní bar
  Vnitřní i venkovní bazény, letní bar
 • Minerální termální voda (27 - 38 ° C)
  Minerální termální voda (27 - 38 ° C)
 • Saunové centrum
  Saunové centrum
 • Beach volejbal, fitness, in-line dráha
  Beach volejbal, fitness, in-line dráha

od 6 319 Kč

Běžná cena: 10 229 - 20 602 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6319 bodů

Informační kalendář

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 6 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6319 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

15 hodnocení

12 zákazníků doporučuje

10

Byli jsme maximálně spokojeni po všech stránkách, určitě se sem vrátíme. Vřele doporučujeme všem. Nelíbilo se nám,i že musíme napřed zaplatit až potom rezervovat termín.

Zákazník SlevaDne, 9. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 3 noci v pokoji...


10

Jezdíme sem pravidelně,byli jsme zde již 5x a vždy jsme byli spokojeni. Příjemný personál, klidné prostředí. Byli jsme spokojení po všech stránkách.

Zákazník SlevaDne, 5. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 4 noci v pokoji Standard

Kontakt

Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice

Malé Bielice 103 – 105
958 04 Partizánske
+421 910 100 109

recepcia@termalymalebielice.sk
http://termalymalebielice.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

13
km
Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec se nachází dům, ve kterém se narodili dva velikáni slovenských dějin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento památkově chráněný dům pocházející z 18. století je... Víc dnes ve zprávě Trenčínského muzea, které zde zřídilo expozici věnovanou dílu a odkazu Štúra i Dubčeka.

15
km
Zřícenina hradu Uhrovec

Zřícenina hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. století je jeden z nejhodnotnějších románských hradů na Slovensku. Dnes ho můžeme obdivovat jako jednu z nejstarších a nejkrásnějších dochovaných hradních... Víc architektur na Slovensku. Dostanete se na něj po značených turistických cestách z obce Uhrovec nebo z obce Uhrovské podhradí.

19
km
Zubří obora

Zubří obora

Zubr evropský je největší evropský savec. Jediné místo na Slovensku, kde toto majestátní zvíře můžete vidět na vlastní oči je tato Zubří obora u Topoľčian.

22
km
Topoľčianský hrad

Topoľčianský hrad

Tento hrad pochází z 13. století. V současnosti je jeho dominantou v romantickém slohu hlavní věž a poměrně dobře zachované opevnění. Pohledy z vyhlídky pod hradem jsou jako z... Víc pohádky. Úchvatný je zejména výhled východním směrem na téměř celou Horní Nitru, na Tribeč se Zobor, na severovýchodě Strážovských vrchů a na severozápadě bočního hřebenu Považského Inovce.

23
km
Historická knihovna rodu Apponyiovců

Historická knihovna rodu Apponyiovců

V knihovně najdete 9000 titulů a 12 000 svazků psaných v deseti jazycích. Mezi nejvzácnější patří například dílo Sokrata ze švýcarského Basileje z roku 1508. Historická knihovna... Víc rodu Apponyiovců je součást hotelového komplexu ve zprávě Slovenské národní knihovny.

23
km
Zámek Topoľčianky

Zámek Topoľčianky

Na severním konci obce Topoľčianky se rozprostírá rozsáhlý anglický park, ve kterém najdete klasicistický zámeček. Z klasicistního křídla se stalo muzeum historického nábytku a... Víc bytových doplňků (obrazy, staré hodiny, keramika, koberce, vyšívané orientální závěsy či zbraně). Veškerý mobiliář zámku je původní tak, jak ho zde zanechali poslední šlechtičtí majitelé - arcivévoda Josef August Habsburg s manželkou arcivévodkyní Augustou. Tři renesanční křídla zámku s manardovou nástavbou slouží v současnosti jako hotelová část.

24
km
Oponický hrad

Oponický hrad

Původně gotický hrad půl postavený v 13. století. Postupně měnil majitele až se dostal do rukou šlechticům z Oponice - Apponyiovců. Hrad se nepodařilo dobýt husitským ani tureckým... Víc loupežnickým výpravám, ačkoli vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstání císařskou armádou v 18. století byl zbořen a od té doby je v ruinách.

25
km
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO se rozkládá na ploše 41 ha a ze slovenských zoo je zde umístěný největší počet zvířat - 390 druhů (2 630 jedinců). Mezi nejzajímavější patří pavilon opic, slonů,... Víc akvárium a terárium. Pro děti je k dispozici dětská zoo a speciální atrakce - sedmimetrová vyhlídková věž, ze které se děti po skluzavce spustí mezi domácí krotká zvířata.

25
km
Ski Cigeľ

Ski Cigeľ

Lyžařské středisko najdete 8 km od Prievidze. První vlek byl v obci Cigeľ vybudován již v roce 1979. Dnes se zde nachází již samozřejmě moderní nový typ vleku, který nabízí jednu... Víc středně těžkou sjezdovku (800 m) s převýšením 195 metrů. Pokud máte rádi večerní lyžování, sjezdovka je pro tuto možnost osvětlená.

25
km
Bojnický zámek

Bojnický zámek

Klenot města Bojnice. Romantický zámek, s částečně ponechaným, původně gotickým a renesančním, základem hradu. První zmínky o hradu resp. původním hradišti datujeme do ... Víc12. století. Hrad během své slávy patřil například Matúši Čákovi Trenčianskému, často ho prý navštevoval i sám Matyáš Korvín. V současnosti je zámek součástí Slovenského národního muzea, od roku 1970 vyhlášen za Národní kulturní památku a je přístupný veřejnosti.

25
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad byl postaven v 13. století na místě starého hradiště. Gýmeš je zřícenina hradu na strmém kopci dun, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedním z rodových hradů... Víc šlechtického rodu Forgáchovců.

25
km
Slovanské Hradiště Bojná - Valy

Slovanské Hradiště Bojná - Valy

Hradiště bylo významným centrem Nitranského knížectví a později Velké Moravy. Najdete zde odkryté základy hradištního obydlí, zrekonstruované vnější opevnění, obytné dvorce a... Víc zásobní jámy na obilí a potraviny. Bojná je také významným archeologickým nalezištěm, našla se zde například kolekce nejstarších slovanských křesťanských památek na Slovensku. Hradiště představuje expozici Archeologického muzea Velké Moravy v Bojné.

Mohlo by Vás zajímat