Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Pobyt v nejkrásnější části Zakopaného s ubytováním v hotelu Willa Pod Skocznią ***

LokalitaHotel Willa Pod Skocznią ***, Zakopané - Poľsko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Klid, ticho, vůně jehličí ... K tomu tolik relaxu v sauně a parní lázni, kolik se vám jen zažádá. A pár kroků od hotelu Willa pod Skocznią *** na vás čekají nové zážitky. Díky lanovce uvidíte Tatry a nejkrásnější část Polska z nadhledu. Krev rozproudí bungee jumping, kondici prověří lanový park, tenis či paintball. Den můžete ukončit při sklence lahodného vína - najdete ho na pokoji jako dárek.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výborně hodnocený hotel v nejkrásnější části Zakopaného
  Výborně hodnocený hotel v nejkrásnější části Zakopaného
 • Množství oblíbených atrakcí v pěší dostupnosti
  Množství oblíbených atrakcí v pěší dostupnosti
 • Možnost využít saunu a parní lázeň (za příplatek)
  Možnost využít saunu a parní lázeň (za příplatek)
 • Láhev vína na pokoji
  Láhev vína na pokoji
 • Slevová karta pro polské Tatry
  Slevová karta pro polské Tatry

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3332 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  3 332 Kč
 • 3 noci
  4 732 Kč
 • 2 noci
  4 172 Kč
 • 3 noci
  6 132 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3332 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Willa Pod Skocznią ***

Hotel Willa Pod Skocznią ***

Ul. Piłsudskiego 59a
34500 Zakopane
tel. +48 1820 146 82

rezerwacja@podskocznia.pl
http://podskocznia.pl/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

500
m
Snowlandia - Ledové bludiště

Snowlandia - Ledové bludiště

Věděli jste, že největší sněžný labyrint na světě najdete v Zakopaném? Poprvé ho postavili v roce 2016 a hned se zapsal do Guinessovy knihy rekordů :) Nachází se v areálu... Víc Snowland, kde naleznete i další super atrakce jako Sněžný zámek a Mini ZOO. Otevírací doba je od 10:00 do 18:00.

1
km
Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane

Aquapark v polském městě Zakopane nabízí vnitřní i venkovní bazény s geotermální vodou, tobogany i vodní atrakce pro děti i dospělé. Teplota vody v bazénech má kolem 30,5 °... Víc C. Aquapark je otevřen celoročně od pondělí do neděle v čase 9:00 - 22:00 hod.

1
km
Ulice Krupówki

Ulice Krupówki

Nejznámější ulice v Zakopaném. Najdete zde pěší zónu s množstvím obchůdků, restaurací či suvenýrů. Tato ulice je neoficiálním tatranským bulvárem.

1
km
Muzeum Karola Szymanowskiego

Muzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski byl známý polský skladatel, který prožil celý život v Tatrách. Jeho muzeum sídlí v historické budově Villa Atma přímo v Zakopaném. Tato historická budova byla... Víc postavena na konci 19. století a je krásným příkladem tatranské architektury.

2
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je největším městem v bezprostřední blízkosti Tater. Poláci ho nazývají i hlavním zimním městem Polska. Je to středisko turistického ruchu s množstvím atrakcí, odkud si... Víc můžete dokonale vychutnat Polské Tatry.

3
km
Sarnia Skała

Sarnia Skała

Sarnia Skala je vrchol v Západních Tatrách ve výšce 1377 m. Na vrcholu si vychutnáte výhled na hřeben Giewontu, domky v okolí Zakopaného a v dálce je možné vidět i Belianské Tatry.

3
km
Tatranský národní park

Tatranský národní park

Tatrzański Park Narodowy je národní park v jižním Polsku o rozloze 211,97 km². Jde o polskou část Vysokých Tater. Patří mezi největší národní parky v zemi. Asi 70% rozlohy tvoří... Víc lesy a křoviny, zbývajících 30% tvoří vysokohorské louky, vodní plochy a skalní terény. Přísně chráněnou rezervaci tvoří asi 11500 hektarů.

4
km
Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica

Tento vodopád patří k nevyšším v Západních Tatrách. Je vysoký asi 23 metrů s průměrným sklonem asi 80°. Vede k němu turistický chodník. Nachází se nedaleko vyznačené cesty na... Víc vrchol Giewont - takže pokud se chystáte zdolat tento vrchol, vodopád Siklawica byste neměli vynechat.

4
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad městem Zakopane. Je oblíbeným místem turistů, protože nabízí výhled nejen na město, ale i na Tatry. Na vrchol se můžete nechat vyvézt sedačkovou lanovkou.

5
km
Kříž na vrcholu Giewontu

Kříž na vrcholu Giewontu

Giewont není sice svojí výškou 1894,5 m n.m. nejvyšším vrcholem polských Tater, rozhodně však patří mezi nejnavštěvovanější. Původní dřevěný kříž na jeho vrcholu vysvětili už v... Víc září roku 1900, ten však smetla vichřice. Dnes zde proto stojí 15 metrový kříž vyrobený z oceli, který postavili o rok později.

6
km
Kasprův vrch

Kasprův vrch

Pokud si chcete užívat výhled na celé slovenské Tatry z polské strany, doporučujeme navštívit Kasprowy Wierch. Kasprův vrch leží v Západních Tatrách na hranici Slovenska a Pols... Vícka. Jeho vrchol (v nadmořské výšce 1987 m) je díky lanovce snadno dostupný a patří tak k nejnavštěvovanějším v Tatrách. V budově lanovky se nachází kromě meteorologické stanice i bar a restaurace.

9
km
Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska

Nachází se v Západních Tatrách na ploše 35 km². Je 9 km dlouhá a po obvodu měří přibližně 27 km. V sezóně patří k nejnavštěvovanějším dolinám v polských Tatrách. Dolina... Víc Kościeliska je součástí Tatrzańskiego Parku Narodowego a východiskem do mnoha jiných dolin.

Mohlo by Vás zajímat