Hotel RENDEZ-VOUS *** s polopenzí a nádherným výhledem na Liptovskou Maru

Hotel RENDEZ-VOUS***, Liptov - Liptovský Trnovec

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Hotel RENDEZ-VOUS *** s polopenzí a nádherným výhledem na Liptovskou Maru

LokalitaHotel RENDEZ-VOUS***, Liptov - Liptovský Trnovec (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Krásné ticho Liptova a výhled na pohádkovou krajinu, která vás zve na toulky. Doslova pár metrů od hotelu se rozprostírá i oblíbená Tatralandia. A večer po celém nabitém dni vás čeká v hotelu RENDEZ-VOUS *** rodinná atmosféra, chutná večeře i wellness s bazénem a finskou saunou, po které usnete zrelaxovaní jako nikdy předtím.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pokoje s krásným výhledem na Tatry a přehradu
  Pokoje s krásným výhledem na Tatry a přehradu
 • Rodinná atmosféra a milý personál
  Rodinná atmosféra a milý personál
 • Polopenze v ceně
  Polopenze v ceně
 • Čerstvé bio suroviny od regionálních farmářů
  Čerstvé bio suroviny od regionálních farmářů
 • Jen 2 min. autem od Tatralandie
  Jen 2 min. autem od Tatralandie

Ukončené
od 4 172 Kč

Běžná cena: 5 152 - 10 416 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 747 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel RENDEZ-VOUS***

Hotel RENDEZ-VOUS***

Liptovský Trnovec 312
032 22 Liptovský Trnovec
0445598800, 0903998758

hotelrendez@gmail.com
http://www.rendez-vous.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia je největším aquaparkem na Slovensku. Najdete zde až 14 bazénů, 26 tobogánů a 19 saun a jiných procedur. Tatralandia je otevřená během celého roku a kromě... Víc odpočinku a zábavy nabízí i možnosti ubytování.

3
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštivte ZOO, kde si můžete zvířátka pohladit, nakrmit a vytvořit si s nimi opravdový vztah, navázat živý kontakt. Můžete si zde například pohladit lvíče přímo ve výběhu.

4
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská Mara je největší vodní přehradou na Slovensku. Je střediskem letní turistiky, vodních sportů, jachtingu, cykloturistiky a sportovního rybářství. Liptovská Mara je... Víc obklopená pohořími, jako Chočské vrchy, Západní Tatry a Nízké Tatry. Na severním břehu v bezprostřední blízkosti vodní hladiny vznikl autocamping Liptovský Trnovec a veřejná pláž se zázemím (sociální zařízení, sprchy, bufety, sportoviště).

5
km
Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.

5
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

6
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má nejdelší délku tratě na středním Slovensku. Nabízí adrenalinové jízdy na motokárách v uzavřené hale, které jsou vhodné pro ženy i muže všech věkových... Víc kategorii.

6
km
Prosiecká dolina

Prosiecká dolina

Prosiecká dolina je krasová dolina nacházející se v Chočských vrších. Erozní činnost zde vytvořila typický krasový vzhled doliny s četnými skalními bradly a věžemi. Najdete zde i... Víc krásné soutěsky, zejména na začátku a konci doliny. Nejlepší přístup do doliny je z malé vesničky Prosiek.

8
km
Vodní mlýny Oblazy

Vodní mlýny Oblazy

Jedná se o jednu z posledních zachovaných památek svého druhu, které navíc najdete v překrásném přírodním prostředí Chočských vrchů. Vodní mlýny v Kvačianském údolí vznikly v... Víc první polovině 19. století a jsou součástí naučného chodníku Prosiecké a Kvačianské doliny. Patří mezi horské typy mlýnů.

8
km
Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

8
km
Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

9
km
Žiar - Dolinky

Žiar - Dolinky

Na konci obce Ždiar najdete toto lyžařské středisko Dolinky. Nabízí 2 lyžařské vleky s dvěma sjezdovkami. Oblíbené je zde i večerní lyžování. Ze služeb jsou k dispozici skiservis... Víc a půjčovna výstroje, bufet, bezplatné parkování a běžecké stopy.

10
km
Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel

Kostel patří mezi největší dřevěné stavby ve střední Evropě. Půdorys kostela s délkou 43 m má podobu kříže a dovnitř se vejde téměř šest tisíc návštěvníků. Kostel má 12 dveří a 72... Víc oken a vnitřní výzdoba okouzlí každého svým barokním zařízením. V interiéru se nachází pozoruhodný dřevěný barokní oltář z roku 1693 a zajímavá je i kazatelna.