Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Navštivte zbrusu nové zabavné vzdělávací centrum Chocotopia Průhonice, s prohlídkou, ochutnávkou i vlastní výrobou

LokalitaChocolate Experience Center, Praha - Průhonice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Víme, že je hříšně dobrá a že chuť na ni je mnohdy silnější než vůle jí odolat. Pojďte se ale této sladké neřesti kouknout na zoubek do žážitkového centra čokolády Chocotopia. Seznámíte se s její historií, pěstováním i zpracováním kakaa. Odhalíte tajemství té nejlepší čokolády nebo si tu svou sami vyrobíte. Můžete zhřešit při ochutnávce různých druhů čokolády.

Chocolate Experience Center

Vítejte v novém čokoládovém zážitkovém centru, kde objevíte veškerá čokoládová tajemství, o kterých jste kdy snili!

Vydejte se na čokoládově-marcipánovou objevitelskou cestu napříč naším vzdělávací a zábavním centrem, probuďte svého vnitřního čokolatiéra na některém z našich workshopů, odpočiňte si a ochutnejte dobroty v naší kavárně a bistru a nakupte si domů jen tu nejkvalitnější čokoládu za výhodnou cenu.

Vzdělání a zábava

Ne nadarmo se říká “škola hrou”! U nás bude moci porovnat historické metody výroby čokolády se současnou díky expozici tradičních strojů a pohledu do probíhající výroby a nebudete se při tom nudit ani vteřinu!

Přesuňte se v mžiku do Mexika na naši kakaovou plantáž nebo cestujte naopak v čase do budoucnosti či minulosti. Ať už  jste dítě nebo dospělý, zcela určitě si užijete spoustu zábavy v našem mini-kině a herní zóně s arkádovaými hrami. Zkrátka prokaždého se najde něco. A to nejlepší? Čokoláda  je všude kolem!

Workshopy a večerní škola

Popusťte uzdu fantazii a vyrobte si ty nejzajímavější čokoládové produkty přesně podle vaší chuti. Vyzkoušejte jeden z našich workshopů a kdo ví, třeba se pak uvidíme i v naší večerní škole. 

Aktivit je spousta a na své si přijdou malí i velcí, nezkušení i hodně pokročilí čokoborci. A pozor, domů si vždy ponesete spoustu vlastnoručně vyrobených dobrot!

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vstup do nového čokoládového centra v Průhonicích
  Vstup do nového čokoládového centra v Průhonicích
 • Skvělá dostupnost
  Skvělá dostupnost
 • Výroba vlastní čokolády nebo 6 čokoládových lízátek
  Výroba vlastní čokolády nebo 6 čokoládových lízátek
 • Děti do 3 let vstup zdarma
  Děti do 3 let vstup zdarma
 • Bezbariérové prostory
  Bezbariérové prostory

od 299 Kč

Běžná cena: 410 - 1 650 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 299 bodů

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 299 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 786 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Chocolate Experience Center

V Oblouku 728
252 43 Průhonice
+420 226 776 758

Pondělí Zavřeno
Úterý 10:00–19:00
Středa 10:00–19:00
Čtvrtek 10:00–19:00
Pátek 10:00–19:00
Sobota 10:00–19:00
Neděle 10:00–19:00

info@chocotopia.cz
https://www.chocotopia.cz/cs/e...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá... Víc na ploše 9150 metrů čtverečních.

900
m
Průhonický zámek a park

Průhonický zámek a park

Zámek je Národní kulturní památkou. Je přestavěný z původní tvrze a svůj současný vzhled získal koncem 19. století. Překrásný park láká k procházkm svou rozlohou 250 ha a je... Víc chráněný zápisem do seznamu světového dědictví UNESCO.

13
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

13
km
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

13
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

13
km
Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

13
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

13
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

14
km
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

14
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

14
km
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

14
km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Mohlo by Vás zajímat