Relax v KurHotelu Brussel **** ve Františkových Lázních se snídaní nebo polopenzí, bazénem, saunou a lázeňskými procedurami

KurHotel Brussel, Františkovy Lázně

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,3

Vynikající hodnocení
(16 hodnocení)

Relax v KurHotelu Brussel **** ve Františkových Lázních se snídaní nebo polopenzí, bazénem, saunou a lázeňskými procedurami

LokalitaKurHotel Brussel, Františkovy Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Život sladký jako slavné pralinky na vás nečeká v belgickém Bruselu, ale v českých Františkových Lázních. Všech neduhů, stresu a starostí se snadno zbavíte v KurHotelu Brussel, který je připraven zahrnout vás přepychovou péčí. V kombinaci s procházkami a odpočinkem v lázeňských parcích a všudypřítomným klidem pro vás pobyt ve Františkových Lázních bude duševním i fyzickým balzámem.

O hotelu

Přímo v centru, ale přeci daleko od shonu a velkého městského ruchu leží jeden z nejnovějších a nejmodernějších spa hotelů ve Františkových Lázních. Kurhotel Brussel byl postaven v roce 2009 v bezprostřední blízkosti centra města a svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování v 4* standardu, ale o rozsáhlou nabídku služeb pro harmonizaci těla i duše.

Ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Pokoje obsahují vše potřebné pro klidný a pohodlný pobyt. Při odpočinku na pokoji jistě oceníte volné připojení k Wi-Fi síti a kabelovou televizi.

Gastronomie

Každé ráno se můžete těšit na bohaté bufetové snídaně s čerstvým sladkým i slaným pečivem, voňavou kávou, horkým čajem, čerstvými džusy, sýry, salámy, šunkami, cereáliemi, zkrátka vším, co máte rádi a po dni, který strávíte procházkami po kolonádách či výletech po okolí, přijde vhod teplá, servírovaná večeře, kterou si vyberete z menu. Restaurace funguje po celý den, můžete ji tedy využít i v čase obědů. 

Wellness

Během pobytu vaše tělo projde královskou péčí zahrnující lázeňské procedury a fantastickou relaxaci v moderně vybaveném wellness centru s bazénem, saunou a fitness.

Tipy na výlety

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

 

Chlapec s rybou 

Malého Františka naleznete před společenským domem. Originál se však skrývá v městském muzeu. K chlapci se také váže legenda. Ta předpovídá každé ženě, která se dotkne na soše levého palce u nohy, že do roka otěhotní.

Aquaforum

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

Kurhotel Brussel

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Nejnovější a nejmodernější spa hotel v lázních
  Nejnovější a nejmodernější spa hotel v lázních
 • V bezprostřední blízkosti centra
  V bezprostřední blízkosti centra
 • Bazén, sauna, solná jeskyně, fitness
  Bazén, sauna, solná jeskyně, fitness
 • Parafínový zábal
  Parafínový zábal
 • I varianty s masáží
  I varianty s masáží

Ukončené
od 4 990 Kč

Běžná cena: 9 600 - 21 450 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,3

Vynikající hodnocení

16 hodnocení

10 zákazníků doporučuje

10

Doporučujeme, milý a ochotný personál, výborná kuchyně, čisté a pohodlné pokoje.

Zákazník SlevaDne, 22. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 5 dní/4 noci pro dva - nástup ne, po


10

Vynikající hotel i všechny služby.Vyjímečně dobrá kuchyně.

Marie, 8. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 7 dní/6 nocí pro dva - nástup kdykoliv

Kontakt

KurHotel Brussel

KurHotel Brussel

Anglická 515/4A
35101 Františkovy Lázně
+420 351 013 200

info@kurhotel-brussel.com
http://kurhotel-brussel.com/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

300
m
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

900
m
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

5
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

23
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

26
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

30
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

30
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

34
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

35
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

43
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

45
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

54
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.