Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zážitková jízda včetně paliva v nadupaném sportovním voze Ford Mustang GT jako spolujezdec nebo řidič

LokalitaDream Ride, Olomouc, Přerov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Zaposlouchat se do zvuku zahřívajícího se motoru, sešlápnout plyn a se zvyšující se rychlostí cítit tu sílu koní ukrytých pod kapotou. Způsobuje vám tato představa vzrušení a okamžité vyplavení adrenalinu do krve? Dream Ride vaše představy zhmotní a nechá vás usednout do nadupaného sportovního vozu Ford Mustang GT, ve kterém si pod dohledem zkušeného instruktora užijete svou jízdu snů.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Adrenalinový zážitek
  Adrenalinový zážitek
 • Zrychlení 0-100km/h za 4,6 s
  Zrychlení 0-100km/h za 4,6 s
 • Maximální výkon 430 koní
  Maximální výkon 430 koní
 • Lokality Olomouc a Přerov
  Lokality Olomouc a Přerov
 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek

od 549 Kč

Běžná cena: 699 - 3 849 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 549 bodů

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 549 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 841 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Dream Ride

Beňov 51
750 02 Přerov
+420 604 667 242

info@dreamride.cz
www.dreamride.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Dream Ride

Olomoucká 1715/90
783 72 Velký Týnec
+420 604 667 242

info@dreamride.cz
www.dreamride.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Zámek Přerov

Zámek Přerov

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

7
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

15
km
Zámek Tovačov

Zámek Tovačov

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.

15
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

22
km
Zbrašovské aragonitové jeskyně

Zbrašovské aragonitové jeskyně

Pokud jste milovníky přírody, nezapomeňte navštívit také Zbrašovské aragonitové jeskyně, které se nacházejí v Teplicích nad Bečvou. Tyto jeskyně jsou nejteplejší a jediné svého... Víc druhu na území České republiky. Obdivujte přírodní úkazy i pod zemí.

22
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

25
km
Škola paraglidingu X-pert

Škola paraglidingu X-pert

Nejlevnější a nejjednodušší způsob létání. Padákový kluzák je jediné letadlo, které se vejde do batohu. Máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Je to outdoorový sport s... Víc příchutí adrenalinu. Mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z dopolední nudy ve škole či v práci.

26
km
Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Závodní motokárová dráha Kart Arény je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. Umožňujeme vypůjčení až... Víc sedmi vynikajících motokár umístěných v našem depu.

26
km
Hostinský pivovar Moritz, a.s.

Hostinský pivovar Moritz, a.s.

V pivovaru vládne domácí atmosféra. Můžete se těšit na pivo Moritz přímo z tanku. Pivovar je zařízen jako prvorepublikový interiér. Velká letní zahrádka s pivem čepovaným přímo z... Víc tanku.

27
km
Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna nabízí reálnou simulaci boje, částečně podobnou např. hrám paintball nebo air soft. Rozdíl je ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Hra je... Víc obecně rychlejší a akčnější.

27
km
Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup Nejsvětější Trojice se nachází na náměstí v Olomouci a je řazen do světového dědictví UNESCO. Monument byl vystaven mezi lety 1716–1754. Sloup vyniká výrazným dekorem... Víc barokní zdobnosti a zobrazuje oslavu katolické církve a víry.

27
km
ZOO Olomouc

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. V současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a... Víc lanové centrum Lanáček.

Mohlo by Vás zajímat