Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Masové prkno s 3 druhy masa nebo šunkové selátko s hranolky a omáčkami v Hospůdce u dědy Milana

LokalitaHospůdka u dědy Milana, Havířov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Když se dostaví chutě na kynuté buchty, u babičky budou ty nejlepší, za to na pořádnou porci šťavnatého masa zajděte jedině do Hospůdky u dědy Milana. K poctivé porci hranolků a omáček můžete zvolit masové prkno s uzeným kolenem, pečenými žebry i kuřecími křídly nebo upřednostnit šunkové selátko. Ať už však zvolíte cokoli, jisté je, že hladoví neodejdete a olizovat se budete až za ušima.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Masové prkno nebo šunkové selátko
  Masové prkno nebo šunkové selátko
 • Bohatá příloha
  Bohatá příloha
 • Milá a ochotná obsluha
  Milá a ochotná obsluha
 • Příjemné prostředí restaurace
  Příjemné prostředí restaurace
 • Provozní doba pondělí  - neděle 11:00-22:00
  Provozní doba pondělí  - neděle 11:00-22:00

od 349 Kč

Běžná cena: 750 - 1 499 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 349 bodov

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 349 bodov


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hospůdka u dědy Milana

U Parkoviště 579/2a
73601 Havířov
773 453 634

hospudka@hospudkaudedymilana.c...
http://www.hospudkaudedymilana...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

17
km
Miniarboretum

Miniarboretum

Je to botanická zahrada ve Staříči. Uvidíte zde více jak 2 500 druhů rostlin a prohlédnete si sbírku dřevin. V mini arboretu je přibližně 330 tun kamenů ve skalkách a kolem... Víc jezírek. Také je tu možnost si rostliny zakoupit, při jejich výběru vám odborně poradí.

17
km
Hrad v Kończycach Małych

Hrad v Kończycach Małych

Hrad v Kończycach Malých je v podstatě obranná pevnost, jediná svého druhu na území Těšínska. Postavila ho rodina Golasowských na konci 14. století.

17
km
Vodní nádrž Olešná

Vodní nádrž Olešná

Je to přehradní nádrž na potoce Olešná nedaleko města Frýdek – Místek. Její počátky spadají mezi roky 1960–1964. Můžete se přijít vykoupat, zahrát si volejbal, nebo si odpočinout... Víc na pláži. Je sem možný přístup po celý rok. Dá se zde také provozovat jachting a windsurfing.

17
km
Aquapark Olešná

Aquapark Olešná

Aquapark Olešná je park plný zábavy. Vyřádí se zde děti i dospělí. Naleznete tu množství různorodých tobogánů, divokou řeku, masážní trysky a spoustu dalšího. Konají se zde akce... Víc jako jsou například sportovní maraton, AquaAerobik, Aquatěhobic, nebo olympiáda na Olešné.

17
km
Palác v Zebrzydowiciach

Palác v Zebrzydowiciach

Původní gotický hrad z přelomu 15. a 16. století, později přestavěn na barokní zámeček. V současnosti zámek slouží na kulturní účely. V přízemí sídlí Komunální informační centrum... Víc a najdete zde i Turistickou informační kancelář, restauraci a přilehlý amfiteátr.

19
km
Včelařský naučný areál

Včelařský naučný areál

Prohlédněte si včelařské muzeum, které se nachází v Domě včelařů, včelařský skanzen, naučnou zahradu včelařsky významných rostlin a spoustu dalšího. Máte možnost vyrábět svíčky ze... Víc včelího vosku anebo ochutnat medové občerstvení.

23
km
Palác ve městě Wodzisław Śląski

Palác ve městě Wodzisław Śląski

Barokní palác je součástí parkového a palácového komplexu v části Kokoszyce. Vybudoval ho Wilhelm Franz von Zawadzki kolem roku 1822. V parku na rozloze 30 hektarů se nachází... Víc mnohé pamětní stromy a zajímavé botanické exempláře.

24
km
Hrad Hukvaldy

Hrad Hukvaldy

Zřícenina hradu Hukvaldy je jedním z největších hradů na území České republiky. Turistickým cílem se stal v 19. století. Na hradě můžete vidět také pobočkou Muzea Beskyd... Víc Frýdek-Místek.

26
km
Satinský vodopád

Satinský vodopád

Jsou to rozhodně nejznámější vodopády Beskyd. Naleznete zde spoustu zhruba metrových vodopádů. Nacházejí se zde i okouzlující kaskádovité vodopády na bočních přítocích. Hlavní... Víc vodopád je vysoký 1,7 metru. Dostanete se k němu po zelené turistické cestě.

29
km
Regionální muzeum

Regionální muzeum

Nejprve se jednalo o Technické muzeum Tatra. V roce 1997 vzniklo Regionální muzeum v Kopřivnici. Nyní si můžete prohlédnout čtyři různé expozice. Jsou to - Technické muzeum Tatra,... Víc Lašské muzeum, Muzeum Fojtství a expozice Emila a Dany Zátopkových.

30
km
Beskydský pivovárek

Beskydský pivovárek

Výroba byla zahájena v roce 2013 v obci Ostravice. Vaří pivo bez konzervantů a chemických látek. Velmi dbají na kvalitní výrobě. Přijďte i vy ochutnat pivo Washington, Summer day... Víc strong ale, Double elephant double ipa, Red ale, Beskydské hořké a mnoho dalších...

30
km
Zřícenina hradu Šostýn

Zřícenina hradu Šostýn

Jeho zbytky jsou chráněny jako kulturní památka České republiky. Vznik se udává mezi roky 1280 až 1290. V té době patřila tato lokalita rodu z Hückeswagenu.

Mohlo by Vás zajímat