Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Odpočinek v srdci Vysokých Tater v myslivně Sosna i ideální místo na výpravy po slovenských velehorách

LokalitaHoráreň Sosna, Vysoké Tatry - Tatranská Polianka (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2020 dle dostupnosti.

Zhluboka se nadechněte. Cítíte ten svěží vzduch s jemnou vůní jehličnanů a obrovskou léčivou silou? Bude vás doprovázet během celého pobytu v myslivně Sosna, odkud můžete podnikat mnoho výletů. Kežmarské historické skvosty, Spišský a Ľubovniansky hrad, podzemní zákoutí Demänovské a Važecká jeskyně, stezky tatranských lesů i vody Tatralandie či AquaCity Poprad čekají na vaši návštěvu.

Aktivity v okolí

Turistika

Vysoké Tatry nabízejí  přes 600 km značených turistických stezek , které návštěvníkům umožňují poznávat ty nejkrásnější místa našich velehor. Vaše kroky mohou zamířit nejen do nádherných dolin, na horské chaty, k břehům tatranských ples s křišťálově čistou vodou ale stejně tak i na vysokohorské sedla a tatranské vrcholy s magickými výhledy.

Pobyt obohatí například i návštěva Kežmarských památek , exkurze na  Spišském a Ľubovniansky hradě , podzemní zákoutí  Demänovské  a  Važecká jeskyně , túry po tatranských lesích i zábava ve vodách  Tatralandie  a  AquaCity Poprad . Horáreň Sosna je také ideálním výchozím bodem pro túru na  Slezský Dům .

S platností kuponů až do zimy je lze využijete na lyžovačku. Tatranská Lomnica je nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku. Na úpatí Lomnického štítu jsou upravovány terény až do nadmořské výšky 2196 m. Středisko nabízí největší převýšení na Slovensku (1308 m) a podle vlastních měření OnTheSnow také nejdelší sjezdovku na Slovensku (5500 m).

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výborná poloha pro turistiku, např. ke Sliezskemu domu
  Výborná poloha pro turistiku, např. ke Sliezskemu domu
 • Na výběr pobyty bez stravy nebo se snídaní
  Na výběr pobyty bez stravy nebo se snídaní
 • Dítě do 3,99 let v posteli s rodiči zdarma
  Dítě do 3,99 let v posteli s rodiči zdarma
 • Galerie Poliankovo v docházkové vzdálenosti ​​+ sleva 10% na vstup
  Galerie Poliankovo v docházkové vzdálenosti ​​+ sleva 10% na vstup
 • Parkování zdarma, platnost kuponů až do konce prosince
  Parkování zdarma, platnost kuponů až do konce prosince

od 2 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2800 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 27.10.2020 o 06:23.

Vyberte si z následujících 4 možností

 • 2 noci
  4 592 Kč
 • 3 noci
  6 888 Kč
 • 4 noci
  9 072 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2800 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 766 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Horáreň Sosna

Tatranská Polianka 18
06001 Vysoké Tatry
052 44 22651

recepcia@guhr.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

5
km
Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

6
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

8
km
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

8
km
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

8
km
Symbolický cintorín u Popradského plesa

Symbolický cintorín u Popradského plesa

Jedná se o místo, kde se na památku obětem ukládají pamětní tabule se jmény lidí, kteří zahynuli v Tatrách a jiných světových horstvech. Najdete ho pod strmou skalní stěnou... Víc Ostrvy. Nejpohodlnější cesta od praporku tatranské tramvaje Praporek Popradské pleso, odtud asfaltovou cestou (cca 5 km).

8
km
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

9
km
Popradské pleso

Popradské pleso

Popradské pleso je jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst ve Vysokých Tatrách. Vede sem několik turistických tras, najdete zde i symbolický hřbitov, horskou chatu a... Víc restauraci.

9
km
Snowpark Lučivná

Snowpark Lučivná

Nadmorská výška sa tu vyšplhala na 746 - 856 m.n.m. V tomto lyžiarskom stredisku vzdialenom 12 km od Popradu nájdete 4 vleky a ľahké až stredne ťažké zjazdovky. Prevádzková doba... Víc strediska je počas sezóny denne 9:00 hod - 16:00 hod, večerné lyžovanie je možné využiť v čase 17:30 - 20:30 hod. K dispozícií je ďalej požičovňa, škola snowboadingu a lyžovania, snowtubing, skiservis a reštaurácia.

9
km
Štrbské pleso

Štrbské pleso

Štrbské pleso patří mezi nejznámější místa ve Vysokých Tatrách. V okolí se nachází množství hotelů, restaurací a turistických tras, například naučná stezka na Popradské pleso.

10
km
Lopušná Dolina

Lopušná Dolina

Lyžařské středisko u města Svit leží v nadmořské výšce 777 m.n.m. s převýšením až do výšky 916 m.n.m. K dispozici zde máte 4 vleky Tatrapoma s kapacitou 2 300 osob/hod. Provoz... Víc vleků je denně od 8:30 do 15:30 a večerní lyžování můžete využít od 18:00 do 20:30. Před vstupem jsou k dispozici i běžecké tratě pro začátečníky a pokročilé. Najdete zde i 3 bufety, hotelovou restauraci, půjčovnu lyžařské výstroje, SKI servis, lyžařskou školu a také ledovou přírodní plochu (rozměrech 24 m x 14 m).

10
km
Chata u Zeleného plesa

Chata u Zeleného plesa

Chata dostala jméno podle arciknížete Fridricha Habsburka - Fridrichova chata. Po pádu monarchie se nazývá Chatou u Zeleného plesa. Skvělé místo, kam byste při toulkách Tatrami... Víc měli určitě zavítat.

Mohlo by Vás zajímat