Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dovolená v hotelu Bolero*** v Győru s možností vstupu do známých termálů

LokalitaHotel Bolero***, Győr - Maďarsko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

V Maďarsku se dá strávit skvělá dovolená, i když vám poslední měsíce značně ztenčily rozpočet. Město Győr, které je z Bratislavy jen na skok, nabízí relax v léčivých vodách lázní Rába Quelle. Užijete si gejzíry, vodopád, tobogany, různé vnitřní i venkovní bazény. Abyste nemuseli shánět lístky, u některých pobytů jsou již v ceně. K tomu výhodné ubytování v hotelu Bolero *** s polopenzí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování ve městě Győr s termálními lázněmi
  Ubytování ve městě Győr s termálními lázněmi
 • Na výběr i pobyty se vstupem do termálních lázní
  Na výběr i pobyty se vstupem do termálních lázní
 • Polopenze ve vyhlášené restauraci přímo v penzionu
  Polopenze ve vyhlášené restauraci přímo v penzionu
 • Kamerou hlídané parkoviště zdarma
  Kamerou hlídané parkoviště zdarma
 • Extra dlouhá platnost až do 30.4.2021
  Extra dlouhá platnost až do 30.4.2021

od 3 052 Kč

Běžná cena: 3 052 - 7 196 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3052 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 02.03.2021 o 23:58.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  3 052 Kč
 • 3 noci
  4 256 Kč
 • 4 noci
  5 572 Kč
 • 5 nocí
  6 664 Kč
 • 2 noci
  3 612 Kč
 • 3 noci
  4 816 Kč
 • 4 noci
  6 132 Kč
 • 5 nocí
  7 196 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3052 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 525 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Bolero***

Hotel Bolero***

Fehérvári út 75.
H-9028 Győr
+36 96/526-400

info@hotelbolero.hu
http://www.hotelbolero.hu/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

20
km
Thermalpark Veľký Meder

Thermalpark Veľký Meder

Thermalpark Corvinus využívá minerální vodu ze dvou různých pramenů. Nabízí různé bazény a atrakce, například perličkový bazén, bazén s hydromasážemi a vodopády nebo dětský a... Víc rodinný bazén. Thermalpark je otevřený celoročně.

35
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších rekreačních středisek na jižním Slovensku. Nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. nachází se... Víc zde 10 interiérových a exteriérových bazénů s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, která má příznivé účinky hlavně při potížích pohybového ústrojí. Na své si tu přijdou děti ale i milovníci adrenalinu a zábavy.

36
km
Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně je svou zachovalostí a rozlohou jedinečnou nejen na Slovensku, ale i v Evropě. I proti je navržena na zápis do Seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se v... Víc podstatě o několik menších pevností, které společně tvoří fortifikační systém. Vznikat začal po vpádu Turků na naše území v 16. století.

37
km
Lodní mlýn Kolárovo

Lodní mlýn Kolárovo

V Kolárově je poslední exemplář plovoucího mlýna a jediný lodní mlýn na Slovensku. V mlýně sídlí Muzeum vodního mlynářství. Je umístěn na mrtvém rameni Dunaje, postavený je na... Víc dvou rovnoběžných člunech a ukotven o břeh řeky. Mlýn je plně funkční, nepoužívá se však z důvodu stojící vody v mrtvém rameni. Nacházejí se v něm komponenty z původního mlýna a historická expozice. Zajímavostí je například benzinový agregát z přelomu 19. a 20. století, připomínající malou lokomotivu, který údajně patří mezi první mechanismy na světě, díky kterým vyráběly stroje rybářské sítě.

40
km
Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

40
km
Dunajské mlýny

Dunajské mlýny

Na Malém Dunaji se nachází několik dochovaných vodních mlýnů. Najdete je například v obcích Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

43
km
Motoristický areál Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Motoristický areál Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionální a univerzální motoristický areál, jehož součástí je první národní Automotodrom disponující homologací mezinárodní automobilové federace (FIA). Kromě... Víc pravidelných závodů, které se zde konají, mohou návštěvníci na vlastní kůži zažít rychlou jízdu po okruhu, díky jízdám pro veřejnost.

47
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátní multifunkční komplex nabízí ideální zázemí pro profesionální sportovce a týmy, ale i sportovní nadšence či rodiny. Na neuvěřitelné rozloze 1 000 000 m2 najdete... Víc profesionální podmínky pro výkon 27 olympijských sportů.

48
km
Wellness Patince

Wellness Patince

Ve Wellness Hotelu Patince naleznete bazénový a saunový svět ale užijete si tu i různé masáže na vyžádání. Wellness využívá léčivé termální prameny, v bazénech je voda s teplotou... Víc 30° - 36 °C. Nachází se zde například bazén s vodními děly, perličkové lázně, vodní masážní postele nebo divoká řeka a dětský bazén.

51
km
Vodní mlýn Jelka

Vodní mlýn Jelka

Úchvatná technická památka, kterou můžeme považovat za středoevropskou raritu. Třípodlažní dřevěný mlýn leží na břehu Malého Dunaje. První zmínka o původně lodním mlýně pochází z... Víc roku 1894, později se začalo z jeho přestavbou. V současnosti je zrekonstruovaný a zpřístupněn veřejnosti. V jeho okolí se nachází také skanzen a tábořiště pro vodní turisty.

52
km
Relaxační centrum Horné Saliby

Relaxační centrum Horné Saliby

Relaxační centrum v obci Horné Saliby je celoroční termální koupaliště nedaleko Galanty. Součástí centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény jsou... Víc vybaveny chrliči vody, dnovým vzduchovým gejzírem, stěnovou hydromasáží a vzduchovými masážními rošty. V rehabilitační části se nacházejí prostory na masáže, fyzioterapii, sauny s odpočívárnou, mokrá rehabilitace jako hydromasážní sprchy, masáže nohou a malá bazénová hala s masážním bazénem.

52
km
Koupaliště Retro Thermal

Koupaliště Retro Thermal

Termální voda zde vyvěrá z hloubky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Najdete zde bazénovou část s třemi bazény, chatovou osadu, autokempingový tábor a turistickou ubytov... Vícnu. Termální koupaliště je v provozu i mimo letní sezóny, během tohoto období je areál k dispozici pro sportovní aktivity.

Mohlo by Vás zajímat