Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Pohádkové ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Zlatá hvězda v srdci Třeboně s polopenzí a možností whirpool či fangoterapie

LokalitaHotel Zlatá Hvězda Třeboň****, Třeboň (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 1.10.2020 do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Princeznu se zlatou hvězdou zde asi nepotkáte, ale v Hotelu Zlatá hvězda**** v srdci Třeboně se budete cítit přímo pohádkově. Renesanční hotel, moderní vybavení, bohaté polopenze a dle varianty možnost whirpool či fangoterapie zaručí, že vaše dovolená bude na jedničku. Vaše dny si zde pak můžete zpestřit i návštěvou Třeboňského zámku, Schwarzenberskou hrobkou nebo procházkou kolem rybníka Svět.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu
  Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu
 • Dle zvolené varianty whirpool a fangoterapie
  Dle zvolené varianty whirpool a fangoterapie
 • Wifi zdarma
  Wifi zdarma
 • Bohatá polopenze
  Bohatá polopenze
 • Zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět
  Zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět

od 2 190 Kč

Běžná cena: 2 900- 7 470 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2190 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 23.09.2020 o 18:23.

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 1 noc
  2 190 Kč
 • 2 noci
  4 990 Kč
 • 2 noci
  5 490 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2190 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 685 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Zlatá Hvězda Třeboň****

Masarykovo náměstí 107
379 01 Třeboň
+420 384 757 111 / +420 607 033 413

mailbox@zlatahvezda.cz
http://www.zlatahvezda.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

100
m
Zámek Třeboň

Zámek Třeboň

Třeboňský zámek patří k největším zámeckým komplexům v České republice. O jeho rozsahu svědčí více než 100 obytných místností. Tento honosný renesanční zámek tvoří neodmyslitelnou... Víc součást města. Je ve vlastnictví státu a je přístupný veřejnosti.

200
m
Cesta kolem rybníka Svět

Cesta kolem rybníka Svět

Naučná stezka kolem Světa tvoří 12 kilometrů dlouhý uzavřený okruh kolem rybníku Svět (na jihozápadním okraji města Třeboně). Trasa není určena pro cyklisty a v některých místech... Víc je jízda na kole zakázána kvůli poškozování přírody. Na 16 informačních tabulích stezka poskytuje návštěvníkům základní informace o vývoji Třeboňska. Většina informačních panelů je věnována základním ekologickým vztahům v přírodě a jednotlivým rostlinným a živočišným druhům, typickým pro různá společenstva třeboňské krajiny. Mimo to také přibližuje historii rybníkářství, lázeňství a vývoj lidové architektury. Trasa stezky vede po polních a lesních cestách, část po lučních pěšinách a také po hrázi rybníka Svět. K vybavení stezky patří i odpočinková místa s lavičkami, mnohé s výhledy do okolní krajiny.

12
km
Zámek Jemčina

Zámek Jemčina

Jde o lovecký zámeček. Na místě zámečku byl roku 1673 Hrabětem Janem Jáchymem Slavatou vystavěn hřebčinec. V roce 1790 prošel zámek a zámecký park přestavbou. Vede sem červená... Víc turistická značka od Šimanova na Velkou Holnou.

12
km
Hrad a zámek Stráž nad Nežárkou

Hrad a zámek Stráž nad Nežárkou

Tento historicky velmi vzácný objekt nebyl dříve přístupný veřejnosti. Turisté ho mohli spatřit až od 6. května 2006, kdy jej slavnostně otevřela manželka prezidenta ČR paní Livie... Víc Klausová.

23
km
Zámek Jindřichův Hradec

Zámek Jindřichův Hradec

Zámek, původně gotický hrad v Jindřichově Hradci byl založen ve 13. století. Po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově je největším zámeckým komplexem České republiky. Patří... Víc mezi oblíbené turistické cíle.

24
km
Úzkokolejka na Jindřichohradecku

Úzkokolejka na Jindřichohradecku

Jindřichohradecké místní dráhy jsou akciovou společností, která vlastní a provozuje jindřichohradecké úzkokolejky. Pravidelná doprava historickým parním vlakem probíhá v letní... Víc sezóně. Vypravení parního vlaku je možné i na objednávku. Strojvedoucím na zkoušku, spolujízda na stanovišti strojvedoucího na parní nebo motorové lokomotivě.

25
km
Zámek Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká nad Vltavou

Leží cca 15 kilometrů od Českých Budějovic. Je to jeden z nejnavštěvovanějších turistických míst v České republice. Jde o zámek založený v druhé polovině 13. století v... Víc renesančním, gotickém a romantickém slohu. Na zámku sídlí i Alšova jihočeská galerie.

28
km
Zámek Červená Lhota

Zámek Červená Lhota

Červená Lhota je renesanční vodní zámek. Zámek s rybníkem, parkem a některými hospodářskými budovami je od roku 2001 národní kulturní památkou České republiky. První písemná... Víc zmínka pochází z roku 1465.

32
km
Zřícenina hradu Pořešín

Zřícenina hradu Pořešín

Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka České republiky. Hrad založili na přelomu 13. a 14. století. První písemná zmínka pochází z roku 1312. V roce 1423 se pokusil Jan... Víc Žižka dobýt hrad zradou, ale neuspěl.

34
km
Hrad Landštejn

Hrad Landštejn

Landštejn je zřícenina hradu v oblasti zvané Česká Kanada. Hrad má románské jádro, které bylo výrazně rozšířeno v období pozdní gotiky a renesance. Roku 1771 byl zničen požárem a... Víc opuštěn. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky.

37
km
Holašovice

Holašovice

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

37
km
Zřícenina hradu Choustník

Zřícenina hradu Choustník

Hrad je v Česku vzácnou ukázkou hradu tvořeném více jádry, ve kterých sídlilo několik různých majitelů. Zřícenina hradu byla necitlivě zrestaurována. Věž hradu slouží jako... Víc rozhledna. Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka České republiky.

Mohlo by Vás zajímat