8,7

Velmi dobré hodnocení
(15 hodnocení)

Vaše glamour chvíle: profesionální 2hodinové focení s líčením a stylingem až pro 2 osoby v ateliéru v centru Prahy

LokalitaPhoto Atelier StillModels, Praha 1 - Nové Město (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2021 dle dostupnosti.

Módní magazíny pořád nejsou to pravé? Jasně, na obálce totiž chybíte vy! Titulní stranu Vogue necháme na vašem agentovi, ale profesionální fotky v ateliéru StillModels umí přesně podle vašich představ. Během focení se vám bude věnovat stylistka a vizážistka pro perfektní výsledek. Postavte se před objektiv sami nebo ve dvou a nechte se zvěčnit ve stylu opravdové hvězdy.

Profi focení

Když se cvakání spouště a oslnivý blesk změní na hollywoodský zážitek! Nesmělost a ostych zapomeňte doma, fotky od profesionálního fotografa vás vystihnou v tom nejlepším světle!

Fotoateliér

 
Do fotoateliéru StillModels se můžete přijít fotit sami nebo právě se svou láskou, s maminkou, nebo dětmi. Krásné fotky do vašeho alba nebo originální dekorace vašeho domova - nechte si zkrátka udělat krásnou památku, která Vám vydrží napořád. Nebo naopak darujte 120 minutové focení někomu z vašich blízkých!25 fotografií v plném rozlišení

 
Výsledkem focení bude 25 fotografií v plném rozlišení. Všechny fotografie budou bez vodoznaku a s možností tisku do formátu A2 (90x60 cm).

Fotografie obdržíte v datech přes uschovna.cz nebo na vlastním nosiči (HDD, USB). Žánr focení módní fotografie je vhodný pro: vysoká móda, casual, sportovní outfity, glamour, boudoir, párové focení a rodinné focení. S kuponem získáte i možnost dokoupení kompletního fotosetu v plné kvalitě pro další výběry. 

Nesmělost a ostych zapomeňte doma. Ať už si vyberete focení s dětmi nebo se rozhodnete pro partnerské fotografie či portrét, vždy se můžete těšit na spolupráci se šikovnými vizážisty a stylisty a profesionálmím fotografem. Změna vizáže zahrnuje nejen profesionální nalíčení, ale i vlasový a módní styling, který podtrhne vaše půvaby a na fotkách vám to tak bude neobyčejně slušet.

 

Módní fotograf a zároveň umělecký ředitel agentury StillModels Dan Diren má ve svém oboru bohaté zkušenosti. Fotí jak zkušené modelky či například fitness modely, tak slavné tváře. Podívejte se třeba na jeho fotografie z akce „Focení s Anife“.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Cca 300 pořízených záběrů
  Cca 300 pořízených záběrů
 • Profesionální ateliér
  Profesionální ateliér
 • 25 fotek v plném rozlišení
  25 fotek v plném rozlišení
 • 3x změna vizáže během focení
  3x změna vizáže během focení
 • Skvělý tip na dárek - na kalendáře, fotoknihu
  Skvělý tip na dárek - na kalendáře, fotoknihu

555 Kč

Běžná cena: 1 850 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 555 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 555 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

15 hodnocení

9 zákazníků doporučuje

10

Focení předčilo moje očekávání. Překvapil mě osobitý přístup už skrze email a smsky, kdy jsem dostala podrobně popsané instrukce co s sebou apod. Samotné focení a příprava na focení probíhalo v přátelském prostředí. I přes to, že kupón obsahoval focení pouze na dvě hodiny, jsme focení dost protáhli...

Nikola, 14. února 2021

Hodnotil nabídku Profesionální 2hod. focení s proměnou vizáže...


10

Poměr cena/výkon velmi dobré! Moc děkujeme.

Zákazník SlevaDne, 11. února 2021

Hodnotil nabídku Profesionální 2hod. focení s proměnou vizáže...

Kontakt

Photo Atelier StillModels

Photo Atelier StillModels

Spálená 86/9
11000 Praha 1
+420 222 314 874, +420 607 404 202

info@stillmodels.com
http://www.stillmodels.com/
>https://www.direnphoto.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

500
m
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

600
m
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

600
m
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

900
m
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

900
m
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

900
m
Muzeum Kampa

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

1000
m
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

1000
m
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

1000
m
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

1
km
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

1
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

1
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Mohlo by Vás zajímat