Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dovolená pro dva s polopenzí v Penzionu Hamerská Jizba v srdci Krušných hor a platností až do září 2021!

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion Hamerská Jizba, Krušné Hory - Nové Hamry (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Z utrpení už Krušným horám zbylo jen jméno a občasné zoufalství víkendového sportovce, který přecenil své síly. Užijte si jedny z nejkrásnějších českých hor z pohodlí penzionu Hamerská Jizba, kde na vás čeká lahodná polopenze a příjemné ubytování. Okolní příroda láká k procházkám i ke sportu. Běžkaři i sjezdaři v okolí najdou jedny z nejlepších podmínek u nás i na druhé straně hranice.

Ubytujte se v Nových Hamrech a začněte si užívat. Příroda Krušných Hor přímo vyzývá k prozkoumání. V penzionu na Vás čeká chutná polopenze a příjemné ubytování. V okolí pak najdete jedny z nejlepších podmínek pro sporty v přírodě.

Ubytování

Ubytovat se můžete ve čtyřlůžkových, třílůžkových, ale i dvoulůžkových pokojích. Pokoje vás zaujmou hned na první pohled svou veselou barevností. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení a WIFI připojení zdarma. Přistýlka je možná za poplatek. 

Gastronomie

V balíčku máte zahrnutou výtečnou polopenzi, která zahrnuje chutné bufetové snídaně a lahodné jednochodové večeře. Restaurace je součástí penzionu Hamerská Jizba. 

V restauraci se nachází také dětský koutek pro nejmenší. Za příznivého počasí neváhejte využít venkovní velkou trampolínu, na které se vyřádí opravdu všichni.

Lyžování

Nové Hamry mají vlastní ski areál a navíc jsou na dosah jedněch z nejlepších ski areálů v Česku, blízký Boží Dar je přímo propojen se ski areálem v Německu. 

Běžkařům asi k místním stopám není třeba nic dodávat - lepší asi v Česku ani Německu nejsou.

Boží Dar

Skiareál Boží Dar - Neklid najdete jen několik stovek metrů za obcí Boží Dar. K dispozici tu je 5 sjezdovek o délce 300–1000 metrů s různou obtížností. Nachází se tu také skvěle vybavenýsnowpark. Samozřejmostí je půjčovna sportovního vybavení, lyžařská a snowboardová škola občerstvení a toalety.

Boží Dar nabízí také areály Novaco či Fichtelberg

Kilometry upravených běžeckých tratí na obou stranách hranice patří k nejlepším v ČR.

Skiareál Boží Dar – Neklid

Klínovec

Kompletní zázemí špičkového lyžařského střediska. Samozřejmostí jsou uměle zasněžované sjezdovky a jejich denní úprava. Každoročně modernizovaný systém výroby technického sněhu letos posílil o dalších pět sněhových děl. Můžete si zajezdit celkem na 18 km sjezdovek se 4 lanovkami, 5 vleky a 3 lyžařskými pásy dětských parcích. Nové lanovky jsou kryty naší typickou oranžovou bublinou, která vám poskytne nadstandardní komfort při cestě za vašimi lyžařskými dobrodružstvími. Nejdelší ze sedačkových lanovek obsluhuje novou sjezdovku do Jáchymova, která s délkou 2 950 metrů a šířkou 50 – 100 metrů patří k nejdelším a nejširším sjezdovkám v České republice.

Tipy na výlety

Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

Tržní kolonáda

V těchto místech stávaly nejstarší karlovarské lázně.  Dřevěná kolonáda ve švýcarském stylu, bohatě zdobená řezbami, byla postavena na místě staré karlovarské radnice v letech 1882 – 1883 podle projektu slavných vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera. Své nemoci si zde léčil i císař Karel IV.

Rozhledna Diana

Je to mohutná cihlová rozhledna doplněná krytým dřevěným ochozem. Z rozhledny můžete vidět krásy Karlových Varů a jejich okolí. Na vrch ke vchodu do rozhledny vás vyveze lanová dráha, nebo můžete cestu absolvovat po svých. U rozhledny se také nachází příjemná restaurace, kde se budete moci občerstvit.

www.penzion-hamerskajizba.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Penzion v srdci Krušných Hor
  Penzion v srdci Krušných Hor
 • Výtečná polopenze
  Výtečná polopenze
 • Turistické i cyklo trasy, v zimě skvělé lyžování
  Turistické i cyklo trasy, v zimě skvělé lyžování
 • Spousta tipů na výlety
  Spousta tipů na výlety
 • Platnost až do září 2021
  Platnost až do září 2021

od 1 990 Kč

Běžná cena: 3 200 - 8 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 17.05.2021 o 00:13.

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzion Hamerská Jizba

Penzion Hamerská Jizba

Nové Hamry 228
36224 Nové Hamry
739 211 665

hamerskajizba@seznam.cz
www.penzion-hamerskajizba.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

15
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

18
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

19
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

20
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

21
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

24
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

32
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

32
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

32
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

37
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

37
km
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

Mohlo by Vás zajímat